Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вітамінки для книголюбів!!!

Поділіться цією сторінкою:
«Зроби це ніжно» І на останок пропонуємо найсвіжішу книгу Ірен Роздобудько „Зроби це ніжно”. Що можна зробити ніжно? Аж ніяк не те, про що ви подумаєте в першу чергу, беручи до рук цю книгу! Ніжно дорослий світ карає дітей. Ніжно і непередбачувано ми заганяємо свого ближнього у глухий кут. Ніжно вбиваємо те, що могло б стати сенсом життя. І так само лагідно прощаємося з мрією, коли вона вже майорить на горизонті. Але є й інші люди… Кожен обирає для себе: стояти на місці – чи йти; думати, як усі, - чи зробити власний вибір; служити високій меті – чи згаснути в небутті, так нічого і не зробивши...Ось ми і розповіли вам про найважливіші вітамінки для задоволення Вашого читацького голоду!!! Читайте разом з нами і ви завжди будете в курсі усього самого цікавого та пізнавального!Всі запропоновані новинки є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресою: вул. Л.Толстого, 49, абонементний відділ, тел.: 288-30-12.
«Дім на горі» В книзі видатного сучасного українського письменника Валерія Шевчука „Дім на горі” піднімається проблема пошуку душевної гармонії, змальовується образ молодої дівчини, протиборство в її душі добра і зла. Це один з найкращих романів письменника.
„З мапи книг і людей” На противагу фантастичному бойовому роману Кідрука, книга Оксани Забужко „З мапи книг і людей” є ліричною і філософськи наповненою. Тут ми побачимо вибрані есе, що об’єднані темою культурного простору довкола нас – це мемуари, рецензії, біографії, філософські роздуми про сучасне життя... Це просто знахідка для усіх, хто прагне вдумливого і інтелектуального читання!
„Бот” У першому українському технотрилері „Бот” від Макса Кідрука поєднуються такі жанри, як трилер, хорор та бойовик. Стрімкий, насичений та динамічний – він ні в чому не поступається кращим світовим творам цього жанру!!! У книзі йдеться про ботів – супротивників у комп’ютерній грі, які фантастично оживають і вже становлять загрозу для планети і людства... Чи зможе головний герой впоратися з ними? Відповідь ви знайдете на сторінках цього захоплюючого роману!
„Червоний” Якщо ти цікавишся історією свого народу, хочеш пережити наново ці події, побачити, якими насправді були герої України у звичайному житті, рекомендуємо найновішу книгу А.Кокотюхи „Червоний”. Вона розповідає про сміливого ватажка українських повстанців Данила Червоного, який спланував втечу з ГУЛАГу. Його ім’я овіяне легендами, спробуймо і ми розібратися, яким же він був насправді! А також для усіх любителів літературних новинок представляємо видання Макса Кідрука, Оксани Забужко, Ірен Роздобудько та Валерія Шевчука.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ