Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відкриваючи світ по-новому. Гід-путівник по країнах.

липень, 2018 р.

Яка різниця, які на тобі кросівки, якщо ти гуляєш в них по Парижу. Ці слова приписують Коко Шанель. Чи гуляла Коко коли-небудь саме в кросівках, але на подорожах вона розумілася.

Вражаючі пам’ятки минулих століть та палацові комплекси постають перед поглядами туристів. А для того, щоб не прогавити чогось цікавого і визначного, ми пропонуємо наші книги. Путівники і просто оповідання, історії про пригоди, пропущені через себе авторами.

До зустрічі з невідомим і чарівним треба щось дізнатися про місця очікуваних мандрівок. Щасливих подорожей!

Войтко Аріадна Войтко, Аріадна.
Реверанс її величності [Текст] : Збірка есе / Войтко, Аріадна ; Передмова: с.4. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 272 с. : іл. - (Відкрий світ).
Книжка про Сполучене Королівство представляє відомих історичних і сучасних осіб Великої Британії – королеву Єлизавету ІІ, колишнього прем’єр-міністра сера Вінстона Черчилля, героя Ватерлоо герцога Веллінгтона. Відомі оксфордські професори – історик Норман Дейвіс, генетики Браян Сайкс та Стівен Оппенгеймер в ексклюзивних інтерв’ю розповідають про давню історію світу й України. А документальні історії про найбільш засекречений розвідувальний об’єкт часів Другої світової війни Блетчлі-парк, про долю винахідника першого в світі комп’ютера Алана Тюрінга та про колишнього розвідника, а згодом автора романів про Джеймса Бонда – Яна Флемінга для багатьох стануть справжнім відкриттям. Складні й насичені події з історії і сучасного життя Великої Британії викладені у популярній формі.
Гончарова-Ямборова Віта Гончарова-Ямборова, Віта.
Моя Чехія, моя Словаччина [Текст] : Збірка оповідань / Гончарова-Ямборова, Віта ; Під ред. В.Александрова, М.Іванцової. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 240 с. : іл. - (Відкрий світ).
Шоста книжка серії «Відкрий світ» розповідає одразу про дві досить близькі до України країни - Чехію і Словаччину - не як туристичний путівник, а вустами авторки-українки, котра мешкає там з підліткового віку. Віта Гончарова-Ямборова сьогодні є відомою письменницею-детективісткою у Словаччині. Вона ділиться своїми спогадами про те, як відкривала для себе ці краї, мову і людей, їхню культуру й традиції, знаходить подібне до України і відмінне, смішне і сумне. Авторка веде у часі і просторі, щиро ділиться своїми відкриттями, спогадами і планами, завдяки їй читач дійсно відкриває собі незнаний раніше світ, навіть якщо йому вже доводилося бувати у цих країнах.
Чубрикова Ольга Чубрикова, Ольга Александровна.
Турция, которую мы не знаем [Текст] : Научно-популярное издание / Чубрикова, Ольга Александровна ; Худож. Ю.Ю.Романика . - Харьков : Фолио, 2011. - 255 с. : ил., фотогр.
Турція, яку ми знаємо - це стамбульські мечеті, торгові центри, пляжі Анталії, Ізміра…
Автор книги майже сім років прожила в Анкарі, працюючи в Посольстві України в Турецькій республіці, і є свідком багатьох історичних подій в країні.
Цінність книги в тому, що вона розкриває сучасну Турецьку республіку, країну-сусідку, яка стрімко розвивається і досягла значних успіхів у різних сферах. Цікаво буде дізнатися, що за останні двадцять років Турції вдалося із відсталих вирвалися в число провідних туристичних напрямків, а туризм – це не лише важливий сектор національної економіки країни, але й чверть загальносвітового туристичного пирога. По об’єму доходів Турція на 10 місці у світі. Важливою деталлю до її туристичного портрету є те, що країна посідає друге місце по кількості кращих готелів.
Ів Галина Ів, Галина.
Японські історії [Текст] : Збірка оповідань / Ів, Галина ; Фотогр. Г.Ів. - К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2016. - 192 с. : іл.
Японські історії - третя книга нової серії "Відкрий світ". Книги серії розповідають про подібне чи відмінне від нашого життя, розкривають особливості побуту та менталітету корінного населення, показують народні традиції та культурну спадщину країни. Авторка щиро і небайдуже проведе вас стежками і автострадами загадкової далекої Японії, серйозно, подекуди з гумором, поділиться тим, що дізналася за останні роки про цю країну та її мешканців
Багряна Анна Багряна, Анна.
Македонські оповідки [Текст] : Збірка оповідань / Багряна, Анна. - К. : КМ-БУКС, 2016. - 256 с. : іл. - (Відкрий світ).
"Македонські оповідки" - перша книга нової серії "Відкрий світ". Перша зі збірок оповідань, автори яких подовгу мешкали у різних країнах світу. Вони розповідають про побачене - подібне чи відмінне від нашого життя, розкривають особливості побуту та менталітету корінного населення.
Кожна збірка серії - ніби подорож із доброзичливим провідником-українцем, який веде читача за руку у відкритий ним самим світ і щедро ділиться власними враженнями. Письменниця, драматург і поет Анна Багряна пише про цю збірку так: "З одного боку, ця книга для мене є підсумком прожитих у Македонії шести років, з іншого - лише маленькою часточкою того, що мені вдалося побачити, почути й відчути за цей час"
Смаль Юлія Смаль, Юлія.
Китайський щоденник української мами [Текст] : Збірка оповідань / Смаль, Юлія ; Під ред. М.Іванцової; Післ. авт.; Фотогр. Ю.Смаль. - К. : КМ-БУКС, 2016. - 224 с. : іл. - (Відкрий світ).
Китайський щоденник української мами» - друга книга нової серії «Відкрий світ». Кожна збірка серії - ніби подорож із доброзичливим провідником-українцем, який веде читача за руку у відкритий ним самим світ і щедро ділиться власними враженнями. Письменниця Юлія Смаль у формі щоденникових записів ділиться своїм досвідом півторарічного проживання в Китаї разом з родиною - чоловіком і трьома дітьми. Це не інформація з туристичного буклета, а реальні історії з життя родини в провінційному містечку Піньху, а також враження від подорожей країною. Роздуми українки про спільне і відмінне, смішне і сумне, кумедне і філософське
Носик Борис Носик, Борис.
Прогулки по Парижу [Текст] : Левый берег и острова: Путеводитель / Носик, Борис. - Изд. испр. и допол. - М. : Радуга, 2006. - 608 с.
Це своєрідний путівник по Парижу, створений на багатому історичному та краєзнавчому матеріалі. Особливий шарм надають книзі яскраві враження самого автора, який прожив у Франції більше 20 років.
Борис Носик показує Париж д'Артаньяна і комісара Мегре, Ернеста Хемінгуея і Оноре де Бальзака, Жоржа Брассанса, Ференца Ліста, великих художників і поетів.
Він описує його історію з часів римських легіонерів до наших днів.
Автор рекомендует пройтися пішою ходою з острова Сіте, собору Паризької Богоматері, острова Сен-Луї, через Латинський квартал, Люксембурзький сад, квартал сен-Жермен, по вуличках навколо Монпарнаса, по Парижу мансард і кімнаток. Далі - до Будинку інвалідів, Музею Орсе, і в кінці - прогулянка по березі Сени, яка, за словами Превера, «впадає в Париж»
Цю книгу ще цікавіше читати, якщо побувати в Парижі і уявляти візуально, де знаходяться пам'ятки, про які йде мова. Після прочитання хочеться повернутися в Париж і пройти по тих вулицях, які описані в книзі, і поглянути на них по-новому. Завдяки автору немов проходиш по місту разом з відомими особистостями...
Вокруг света Вокруг света [Текст] : Журнал о странах и путешествиях. Украинское издание. №1/2018 / Под ред. Е.Миловидовой; Худож. В.Пономаренко. - К. : ООО "Группа компаний "Вокруг света", 2018. - 112 с.
Український географічний журнал. Більш ніж 100 років шанувальники пригод та подорожей насолоджуються статтями та етнографічними нарисами.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ