Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Від бестселера до блокбастера. Читайте книги, дивіться кіно

Поділіться цією сторінкою:

Кіно – щаслива нагода пережити геніальний твір по-новому, гостро відчути його актуальність та сучасність.

Класика та модерн переходять з паперових сторінок на великі екрани та прямують до домашніх відео колекцій.

І знову і знову ми запитуємо себе - що обрати? Чому надати перевагу? Усамітнитися наодинці з книжкою, або в компанії друзів вирушити до кіно? А, можливо, включити серіал?

Особливо приємно читати саме українською – в сучасних перекладах з лексикою, акцентами та нюансами.

Ми пишаємось українськими письменниками – Володимиром Лисом та Андрієм Кокотюхою. Та поздоровляємо з найсвіжішими екранізаціями їхніх історичних бестселерів «Століття Якова» (4-х серійна драма каналу 1+1) та «Червоний» (великий екран).

Вся література очікує на вас у бібліотеці (вул. Л.Толстого, 49)

​Белфорт, Джордан. Белфорт, Джордан.
Вовк з Волл-Стріт [Текст] = The Wolf of Wall Street : Роман / Белфорт, Джордан ; Пер. з англ. І.Павленко. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 576 с.
У 1990-ті Джордан Белфорт, король відомої інвестиційної компанії, зажив такої лихої слави, як ще ніхто в історії американських фінансів. А все тому, що цей кмітливий підприємець заробляв тисячі доларів за хвилину, мав чарівну дружину і двох діточок, а при цьому жменями ковтав пігулки, жбурляв на вітер гроші й не пропускав жодної повії. У своїй неймовірній автобіографії Джордан Белфорт розповідає всю правду про темний бік славнозвісної Волл-стріт
Книга написана в 2006 році. Видано українською в 2016.
Голлівудський режисер Мартін Скорсезе і актор Леонардо Ді Капріо є успішними компаньйонами вже протягом більше десяти років, на їх загальному рахунку п'ять відмінних картин. Не стала вийнятком і їхня спільна робота - фільм «Вовк з Уолл-стріт» (2013)
Кемерон, Брюс. Кемерон, Брюс.
Життя і мета собаки [Текст] = A Dog's Purpose : Роман / Кемерон, Брюс ; Пер. з англ. Г.Яновської. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 240 с.
Для людини пес - вірний друг на десять, п'ятнадцять років. Проте господар для пса – це все його життя. Брюс Камерон написав свій перший «роман» з 26 сторінок ще в середній школі. Та саме його роман «Життя та мета собаки» цілий рік був абсолютним бестселером Нью Йорк Таймс, а в 2017 стає новим фільмом кіностудії Дрім Вьоркс (США)
Доббс, Майкл. Доббс, Майкл.
Картковий будинок [Текст] = House of Cards : Роман / Доббс, Майкл ; Пер. з англ. Б.Превіра. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 384 с.
Головний герой роману, Френсіс Уркгарт, заради кар’єри готовий йти по головах, та чи зважиться він на вбивство?
Колишній керівник виборчого штабу Маргарет Тетчер, Майкл Доббс знав усі входи та виходи у Вестмінстерському палаці, знав усі його підводні течії і таємниці. Тому його політичний трилер миттєво став бестселером. За яким двічі зняли серіали – в Британії та США
Берг, Э.Скотт. Берг, Э.Скотт.
Гений. История человека, открывшего миру Хемингуэя и Фицджеральда [Текст] = Max Perkins: Editor of Genius : Роман / Берг, Э.Скотт ; Пер. с англ. М.Чайковской. - Харьков; Белгород : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 784 с.
Завжди ім’я видавця та редактора залишається «в тіні» автора. Але не цього разу. Лауреат Пулітцерівської премії Е. Скотт Берг розповідає про життя легенди видавничої справи – відомого редактора Макса Перкінса. Саме Макс відкрив світу імена Хемінгуея, Фіцджеральда та Томаса Вульфа!
В 2016 році екранізація книги з Коліном Фертом, Ніколь Кідман та Джудом Лоу спричинила фурор на кінофестивалі у Берліні 
Шекспір, Вільям. Шекспір, Вільям.
Гамлет, принц данський [Текст] = Gamlet, Prince of Denmark : Трагедія / Шекспір, Вільям ; Пер. з англ. Ю.Андруховича; Худож. В.Єрк. - К. : Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", 2014. - 240 с. : іл.
Гамлета можна сприймати як завгодно, але важко знайти людину, яку б не вразила трагедія про принца данського. На початку третього тисячоліття двома знаковими постатями українського культурного простору здійснено видання «Гамлета» - переклад Юрія Андруховича з ілюстраціями Владислава Єрка.
Екранізовано 7 разів (у 1964, 1990, 1996, 2000, 2009, 2010, 2015 роках)
Фоєр, Джонатан Сафран. Фоєр, Джонатан Сафран.
Страшенно голосно і неймовірно близько [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання / Фоєр, Джонатан Сафран ; Пер. з англ. О.Постранської. - Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 384 с. : іл.
Мета Оскара Шеллі – знайти замок до загадкового ключа з комірчини батька, який загинув у Всесвітньому торгівельному центрі 11 вересня 2001 року. На Оскара чекає бурхлива, зворушлива подорож, яка допоможе загоїти всі рани.
В 2005 році роман Джонатана Фоєра вийшов з друку. І миттєво стає подією в літературному світі – книгу видано 30 мовами! А в 2011 у США знято фільм з Сандрою Буллок, Томом Хенксом та юним Томасом Хорном в головних ролях
Драйзер, Теодор. Драйзер, Теодор.
Дженні Герхард [Текст] = Jennie Gerhardt : Роман / Драйзер, Теодор ; Пер. з англ. - Харків : Фоліо, 2016. - 425 с.
«Дженні Герхард» (1911 рік) став другим романом Американського письменника Теодора Драйзера, що приніс йому перший комерційний успіх. Дії роману розгортаються впродовж кількох десятиліть. Сумна любов романтичної Дженні і багатія Лестера Кейна вразила сучасників і зворушуватиме серця читачів та глядачів у всі часи. В 2016 році видавництво Фоліо переклало на українську мову великий роман.
В 1933 році драму було екранізовано в США.
Акторський склад: Сільвія Сідні та Дональд Кук
Гайсміт, Патриція. Гайсміт, Патриція.
Талановитий містер Ріплі [Текст] = The Talanted Mr.Ripley : Роман / Гайсміт, Патриція ; Пер. з англ. Н.Гоїн. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 320 с. : іл.
Завдяки випадковому знайомству з аристократичним американським мільйонером, Том Ріплі нарешті отримує нагоду застосувати свої дещо дивні таланти. Йому належить вирушити до Італії та переконати сина багатія, який тринькає гроші в Європі, повернутися в Штати. Обдарований і разом з тим безбарвний, Ріплі є уособленням свого покоління – нікчемою, що намагається стати будь-ким, аби не розчинитися у натовпі назавжди. Це книжка про людину, яка, не маючи власного обличчя, вирішує привласнити чуже…
Книга написана в 1955 році. Видана українською в 2016.
Патриція Гайсміт – американська письменниця
Фільм вийшов у 1999 році, США
Акторський склад: Метт Деймон, Гвінет Пелтроу, Джуд Лоу
​Мак-Каллоу, Коллін. Мак-Каллоу, Коллін.
Ті, що співають у стерні [Текст] = The Thorn Birds : Роман / Мак-Каллоу, Коллін ; Пер. з англ. В.Горбатька. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 688 с. : іл.
Сумарний наклад книжки австралійської письменниці Коллін Мак-Каллоу – 10 млн. примірників, а серіал за мотивами твору вже кілька десятків років посідає друге місце у рейтингу найпопулярніших кінотворів усіх часів та народів.
В 2017 році книгу перекладено українською та видано видавництвом Клубу Сімейного Дозвілля
Лис, Володимир Савович. Лис, Володимир Савович.
Століття Якова [Текст] : Роман / Лис, Володимир Савович ; Передм. О.Забужко; Худож. Т.Коровіна. - 4-те вид. ; Дод. наклад. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 240 с. : іл.
Історія людських стосунків на тлі історичних подій, які тривають з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів.
Роман Володимира Лиса «Століття Якова» - переможець конкурсу «Гранд Коронація Слова» та «Коронація слова - 2010». А в цьому році каналом 1+1 українську масштабну епічну драму екранізовано з Романом Луцьким у головній ролі
Кокотюха, Андрій Анатолійович. Кокотюха, Андрій Анатолійович.
Червоний [Текст] : Роман / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Передм. В.Кіпіані; Худож. Н.Переверзєва. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. - 320 с. : іл.
В 1947 році до ГУЛАГу потрапляють двоє українців. Головний герой – воїн УПА Данило Червоний. Інший українець – Віктор Гуров, радянський льотчик, що попав у полон. Обидва герої мусять пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, підлість, зраду і відчай.
Андрій Кокотюха виступив автором сценарію по власному історичному роману «Червоний». Бойовик спільного виробництва України та Литви з Миколою Березою та Олегом Шульгою в головних ролях вийшов на екрани України в 2017 році

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ