Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Бестселери від визнаних майстрів сучасної гостросюжетної прози – Ф.Варгаса, Г.Фліна, Д.Уеллса, Ю. Несбьо, та інших авторів!

Поділіться цією сторінкою:

Сумуєш влітку?
Не знаєш чим зайнятись у вільний час?
Жадаєш пригод та нових емоцій?
Хочеш цікаво та з користю провести літні канікули? Тоді тобі до нас!

Як здорово провести літо? Поради можуть бути різні: відпочити на морі, сходити в похід, поїхати до бабусі у село…

Але не треба забувати про один з найбільш дієвих способів зняти напругу, покращити самопочуття, підняти настрій, дізнатись щось нове, пережити нові емоції та відчуття…

Про що це ми? Звичайно, про читання. Вже давно встановлено позитивний вплив художньої літератури на настрій та розвиток людини. Але для досягнення такого позитивного ефекту дуже важливо читати лише якісну літературу, яку ми з радістю вам пропонуємо. Тільки перевірена, цікава та найсвіжіша проза для літнього відпочинку!

У цій підбірці ви знайдете сучасні детективи, гостросюжетні трилери, філософські романи-притчі та багато іншого, що неодмінно зацікавить навіть найвибагливішого книголюба!

Ще більше книг в Електроному каталозі
Звертайтесь до нашого абонементного відділу і насолоджуйтесь!
Чекаємо на вас у нашій бібліотеці за адресою:
м.Київ, вул. Л.Толстого 49.
Довідки за тел.: (044) 288-30-12
Мо, Янь. Мо, Янь. Країна вина
[Текст] : Роман / Моє, Гуань ; Пер. з кит. М.В.Савченко; Худож. А.В.Іващук. - Харків : Фоліо, 2015. - 526 с. : ил. - (Карта світу). - ISBN 9789660350830. "Країна вина" - це листування провінційного літератора-дилетанта Лі Їдоу, винороба за фахом, зі столичним, вінчаним лаврами номінантом на Нобелівську премію Мо Янем. Разом з оповіданнями на рецензію Лі Їдоу посилає своєму поважному наставникові вино та рисову горілку "Маотай" - у порціях, що постійно збільшуються, внаслідок чого кожна нова рецензія стає схвальнішою за попередню, хоча пише він неймовірний треш.
Уэллс, Дэн. Уэллс, Дэн. Мистер Монстр
[Текст] = Mr.Monster : Роман / Уэллс, Дэн ; Пер. с англ. Г.Крылова; Худож. В.Пожидаев. - В суперобложке. - СПб. : Азбука, Азбука-Аттикус, 2013. - 288 с. : ил. - (Звезды мирового детектива). - ISBN 9785389054479. Книга Дена Уеллса "Містер Монстр" - друга книга трилогії про Джона Клівера, розпочата романом "Я - не серійний вбивця". У головному герої, п'ятнадцятирічному хлопцевіі, живе чудовисько, вбивця, з яким йому доводиться розділяти одне тіло. І він щосили намагається спрямовувати його дії у вірне русло, щоб протидіяти іншим маніякам. Після того, як Джон Клівер розправився з Клейтонським вбивцею, пройшло всього декілька місяців, а у місті вже з’явився новий маніяк. Цього разу його жертви - жінки. Містер Монстр – темна сторона Джона, яку він старанно намагається у собі знищити, - виривається на волю. П’ятнадцятирічний винищувач маніяків виходить на слід вбивці, але той видається хитрішим. Слід приводить Джона у пастку.
Рэнкин, Иэн. Рэнкин, Иэн. Кошки-мышки
[Текст] : Роман / Ian, Rankin ; Пер. с англ. Н.Сперанской; Худож. В.Пожидаев. - В суперобкладинці. - СПб. : Азбука, Азбука-Аттикус, 2013. - 288 с. : іл. - (Звезды мирового детектива). - ISBN 9785389059559 . В Едінбурзьких занедбаних нетрях знайдено труп наркомана. Здавалося б, справа проста: передозування. Однак інспектору Ребусу ця смерть не дає спокою, бод уже схожа на вбивство. Тому він самотужки бореться з байдужістю та розкриває зраду, а також намагається докопатися до істини у цій справі…
Лу, Ерленд. Лу, Ерленд. Органіст
[Текст] : Роман / Лу, Ерленд, Амундсен, Петтер ; Пер. с нор. К.Г.Дуброви; Худож. Д.О.Самойленко. - Харків : Фоліо, 2015. - 511 с. : ил. - (Карта світу). - ISBN 9789660350830 : (В паліт.) 73-00. - ISBN 9789660372030. В «Органісті» (2006) Ерленд Лу у співавторстві з Петтером Амундсеном - органістом, підприємцем, людиною, яка має безліч різнобічних талантів, - на основі ретельного аналізу текстів Шекспіра та інших матеріалів намагається розкрити загадку його особистості. Чи міг стратфордський лихвар й неосвічений актор-аматор Шакспер написати драми та сонети, які увійшли до скарбниці світової літератури за авторством Шекспіра? Про що свідчить знайдений у його творах «шифр Френсіса Бекона»? І яке відношення до всього цього мають таємничі розенкрейцери?.. Відповіді на ці та багато інших запитань шукайте на сторінках «Органіста».
Сепульведа, Луїс. Сепульведа, Луїс. Старик, который читал любовные романы
[Текст] = Un Viejo Que Leia Novelas De Amor : Роман / Сепульведа, Луис ; Пер. с исп. В.Правосудова; Худож.В.Пожидаев. - В суперобкладинці. - СПб. : Азбука, Азбука-Аттикус, 2014. - 224 с. : ил. - (Азбука-бестселлер). - От автора: с.5. - ISBN 9785389073081. Головний герой твору – старий чоловік Антоніо Хосе Боліваро, в якого немає родини. Єдиною радістю для нього стають любовні романи. Але одного разу у тому місці, де жив Антоніо Хосе, з’явився небезпечний звір – ягуар-людоїд. Старий береться вбити його взамін на послугу від одного чоловіка, що шантажував його. Цей роман – красива, тонка притча, що змушує замислитися кожного…
Флинн, Гиллиан. Флинн, Гиллиан. Острые предметы
[Текст] = Sharp Objects : Роман / Флинн, Гиллиан ; Пер. с англ. И.Егоровой; Худож. И.Кучма. - СПб. : Азбука, Азбука-Аттикус, 2015. - 352 с. : ил. - (Звезды мирового детектива). - ISBN 9785389086968. Каміла Паркер - репортер однієї з газет Чикаго, мріє про блискучу кар’єру. І ось дівчині випадає щасливий шанс, здатний різко підвищити її журналістський статус. Камілу посилають кореспондентом у маленьке містечко, де жертвою маніяка стали декілька малолітніх дівчат. Її завдання – видати читачам сенсаційне повідомлення з місця подій. Справа у тому, що Камілла народилася і виросла у цьому місті, а тому саме їй найлегше знайти спільну мову з місцевими мешканцями і дізнатися про деталі розслідування. Але занурення у жахливу реальність провінційного життя стає для неї ланцюгом кошмарів…
Керуак, Джек. Керуак, Джек. У дорозі
[Текст] : Роман / Керуак, Джек ; Пер. з англ. М.Козлової; Худож. Д.О.Самойленко. - Харків : Фоліо, 2015. - 478 с. : іл. - (Карта світу. США). - ISBN 9780350830 : (В паліт.) 60-00. - ISBN 9789660372825. «У дорозі» — це твір культового американського письменника, яскравого представника покоління бітників. Покоління, яке не переймалося пошуком особистих та соціальних цінностей та не обтяжувало себе запитанням «навіщо». Як жити — важило для них значно більше. Автобіографічний роман, який побачив світ у 1957 році, став найзнаменитішою мандрівкою в американській літературі. Письменник та його екстравагантний персонаж мандрує дорогами Америки у прагненні пригод, дружби, безкінечних розмов та шаленого божевілля від життя.
Камерич, Меліна. Камерич, Меліна. Туфлі до вручення "Оскара"
[Текст] : Повісті, п'єси / Камерич, Меліна ; Пер. з бос. К.Калитко; Худож. О.Г.Жуков. - Харків : Фоліо, 2015. - 186 с. : іл. - (Карта світу. Боснія і Герцеговина). - ISBN 9789660350830. О’Генрі колись написав, що для повноти життя людина повинна пережити бідність, любов та війну. У книжці «Туфлі до вручення “Оскара”» усе це є в достатній кількості, тож її можна вважати експрес-курсом із пізнання життя. Український переклад Меліни Камерич - перший на східнослов’янських теренах. Так само вперше до українського читача приходить Боснія і Герцеговина - «маленька горда країна», де співіснують важке воєнне минуле, складне політичне теперішнє, цікава культура і досвід великої людяності та сили духу. «Туфлі до вручення “Оскара”» - книжка національна і жіноча, й водночас достатньо міцна для великого світу. У ній багато пошуків ідентичності та ще більше любові. Вона схожа на дихання. Вона належить до тих книжок, після яких уже не будеш таким, як раніше.
Кері, Пітер. Кері, Пітер. Магія сліз
[Текст] : Роман / Кері, Пітер ; Пер. з англ. В.Г.Горбатько; Худож. Д.О.Самойленко. - Харків : Фоліо, 2015. - 350 с. : іл. - (Карта світу). - ISBN 9789660350830. Сльози - це єдине, що залишається Кетрін Ґеріґ, співробітниці лондонського музею Свінберн, після того, як несподівано помирає її коханий Метью. Від горя й божевілля її рятує щоденник Генрі Брендлінґа - бізнесмена, який жив півтора століття тому. Син Генрі, Персі, важко хворий і врятувати його може... ні, не чудодійні ліки, а механічний птах, зображення якого так потішило Персі. Заради сина Генрі кидає все і вирушає до Німеччини, де його оточує світ чудакуватих годинникарів, дивовижних казкарів і підмайстрів, яким підвладні таємниці устрою Всесвіту. У підсумку «розслідування», яке веде Кетрін за допомогою щоденників Генрі, призводить до несподіваних результатів.
Несбьо, Ю. Несбьо, Ю. Леопард
[Текст] : Роман / Ю. Несбьо ; Пер. с нор. Ю.В.Гроигоренко; Худож. Д.О.Самойленко. - Харків : Фоліо, 2015. - 767 с. : ил. - (Карта світу). - ISBN 9789660350830. Знаменитий норвежець Ю. Несбьо – визнаний лідер детективного жанру. В колекції його нагород – «Скляний ключ», «Рівертон», «Книга року», «Вибір читачів». Світовий бестселлер «Леопард» удостоєний премії Датської академії детектива. Харрі Холе, блискучий детектив з сумнівною репутацією, що давно підкорив читачів своєю темною чарівністю, йде по кривавому сліду вбивці, який підкрадається до своїх жертв безшумно, немов леопард, і вбиває їх з особливою жорстокістю. Небезпечне полювання продовжується до останньої сторінки, і фінал буде дуже несподіваним…
Варгас, Фред. Варгас, Фред. Человек, рисующий синие круги
[Текст] : Роман / Варгас, Фред ; Пер. с фр. Е.Тарусиной. - В суперобложке. - СПб. : Иностранка, Азбука-Аттикус, 2014. - 256 с. : ил. - (Звезды мирового детектива. Фред Варгас). - ISBN 9785389077096. У Парижі відбуваються дивні події: майже кожної ночі то тут, то там виникають таємничі кола, намальовані синьою крейдою. У кожному з кіл лежить якась стара річ, знайдена у мусорному контейнері або підібрана прямо на тротуарі. Парижани вважають це дурним жартом або витівкою якогось божевільного. Ніхто, крім комісара Адамберга, не вважає, що справа може бути дуже серйозною. Але одного разу уночі в одному з таких кіл знаходять тіло жорстоко вбитої жінки. Однак історія на цьому не закінчується…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ