Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

10 захопливих та загадкових історій – у книжковій добірці детективів

січень, 2020 р.

Детективи люблять люди, яким подобається непередбачувана логіка подій і мотивація людських вчинків. Їм важливо не просто відволіктися, а розібратися в причинно-наслідкових зв'язках, вникнути в деталі, зрозуміти психологію дійових осіб. І чим заплутаніший сюжет, тим цікавіше.

Мабуть кожному з нас відоме відчуття несамовитого бажання дізнатися, що ж буде у кінці. Гортаючи кожну сторінку книжки хочеться, щоб вона не закінчувалася через інтригу, без якої неможливий жодний детектив.   І в той же час не дають спокою несподівані сюжетні повороти та колоритні герої.  Цікаво, хто був вбивцею? Як і чому він скоїв злочин? Та багато інших питань.

Якщо вам потрібен хороший спосіб провести час та отримати інтелектуальну розминку, пропонуємо до вашої уваги нашу книжкову добірку детективів, які обов’язково варто прочитати.

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Бюссі, Мішель Бюссі, Мішель.
Чорні водяні лілії [Текст] = Nympheas Noirs : Роман / Бюссі, Мішель ; Пер. з франц. В.Барської. - Харків : Віват, 2019. - 400 с. - (Художня література)
Це історія тринадцяти днів, які починаються з одного вбивства і закінчуються іншим. Жером Морваль, людина, чия пристрасть до мистецтва можна порівняти тільки з його пристрастю до жінок, був знайдений мертвим в струмку, що протікає через сади. У його кишені знаходиться листівка з водяними ліліями Моне і словами: "Одинадцять років. З Днем народження". У цій таємниці виявилися замішані три жінки: молода дівчинка художниця, спокуслива сільська шкільна вчителька і стара вдова, яка спостерігає за всім селом з млина біля струмка. Всі троє поділяють секрет. Але що вони знають про виявлення трупа Жерома Морваля? І який мають зв'язок з таємничою картиною «Чорні водяні лілії»?
Клівленд, Карен Клівленд, Карен.
Секретна інформація [Текст] = Need to Know : Роман / Клівленд, Карен ; Пер. с англ. І.Шевченко. - Харків : Ранок: Фабула, 2019. - 336 с.
Героїня роману Карен Клівленд - молода жінка, аналітик контррозвідки ЦРУ. Вона має невідкладне завдання - розкрити керівників мережі російських «сплячих агентів» у Сполучених Штатах. Отримавши доступ до комп’ютера особи, яка, скоріш за все, є резидентом, Вівіан виявляє секретні досьє російських агентів, які перебувають на території США під глибоким прикриттям й очікують сигналу до дії. Кілька кліків мишкою - і її світ змінюється до невпізнанності. Відтепер її робота, чоловік, навіть її четверо дітей опиняються під загрозою. Героїня стикається з болісним вибором між лояльністю та зрадою, вірністю присязі та підступністю, любов’ю та підозрою. Вона розуміє, що не може довіряти практично нікому, і з цим потрясінням їй ще належить упоратися…
Экберг, Анна Экберг, Анна.
Загадочная женщина [Текст] = Den Hemmelige Kvinde : Роман / Ekberg, Anna ; Пер. с дат. В.Степанова; Под ред. И.Бородина. - Харків : Книжный клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 400 с.
Луїза нарешті знайшла щастя: вона домоглася успіху в роботі в маленькому кафе і живе з коханою людиною на острові, поруч з морем. Йоахим, її коханий, - письменник. Після зустрічі з прекрасною Луїзою його життя налагодилося. Але все зруйнував один дивний випадок ... Гарний, заможний чоловік, власник багатомільйонної компанії Едмунд, одного разу прийшов в кафе і назвав Луїзу Оленою. Він стверджує, що ця жінка - його дружина і мати його дітей, зникла три роки тому! ..
Крамер, Борис Крамер, Борис.
Зламані сходи [Текст] : Роман / Крамер, Борис. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. – 416 с.
Життя Юрія Холоденка пішло шкереберть після смерті матері. Її останнім заповітом було прохання - знайти батька, який зник понад сорок років тому. Поїхав на полювання й не повернувся - ось все, що було відомо Юрієві. І ще те, що тоді слідчий капітан Шаман сходив пішки весь ліс навколо озера та не знайшов жодних слідів. Минуло сорок років, і єдина зачіпка, яку має Юрій, дивна касета, на якій записана випадкова розмова двох коханців. Але яке відношення це має до справи? За Юрієм починають стежити. І єдиний, хто здатен допомогти йому, - старий міліціонер Шаман. Можливо, старому
Хома, Анна Хома, Анна.
Терези [Текст] : Роман / Хома, Анна. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 240 с.
Олеся прокидається зранку у ванній кімнаті на підлозі в калюжі води. Дівчина не пам’ятає, що сталося. Її мучать нічні кошмари, в яких вона тікає від страхітливих монстрів у лісі. Студент п’ятого курсу медуніверситету Максим приходить працевлаштовуватися на фармацевтичну фірму «Конвалія» і дізнається, що вранці на складі знайшли повішеним керівника зміни Олексія, його колишнього найкращого друга. Максим не вірить у самогубство Олексія й починає власне розслідування, не підозрюючи, до яких моторошних відкриттів воно приведе. Чому Максим панічно боїться лісу? Від кого тікає у снах Олеся? Зворушлива життєва історія, яка тримає в напрузі до самого кінця...
Івченко, Владислав Івченко, Владислав.
Найкращий сищик та помста імперії [Текст] : Роман. Кн. 6 / Івченко, Владислав. - У суперобкладинці. - К. : Темпора, 2017. - 532 с.
Найкращий сищик Іван Карпович Підіпригора вже не молодий. Він живе на хуторі з дружиною й донькою і загалом не надто хоче бігати по клієнтах, а тим паче - стежити за бурхливими подіями 1917 року чи брати в них участь. Але доля розпоряджається інакше: спершу до нього приїздить видавець із новим редактором, потім перший клієнт, а далі вже тільки встигай по світу їздити. Іван Карпович думає, знаходить і постійно самовдосконалюється, хоч як би йому не хотілося спокійно спочивати на письменницьких лаврах. Будуть на його шляху і криваві вбивці, й загадкові артефакти, й подорожі в часі, й давні знайомі з новими ворогами, - все як завжди, тільки ще цікавіше, бо час надворі такий: тільки встигай дивуватися та ухилятись від куль
Кінг, Стівен Кінг, Стівен.
Аутсайдер [Текст] = The Outsider : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. А.Рогози. - Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. - 592 с.
Тренер молодіжної бейсбольної команди, викладач англійської, чоловік та батько двох доньок. Усе це про Террі. Так, про таких кажуть «класний чувак», з таким усі хочуть дружити і такому не бояться позичити грошей. Так, Террі крутий. А ще - убивця. Це ж він вчинив ту моторошну наругу над нещасним одинадцятирічним хлопчиком? Так, він. Хто б міг подумати, Террі, хто б міг подумати… Поліція має усі докази. А Террі - залізобетонне алібі: на момент убивства він перебував у іншому місті. Та як людина може бути у двох місцях одночасно? Що відбувається в містечку? Тут живе дещо жахливе. Те, що, напевно, може набувати людської подоби. Чи те, що нарешті скинуло з себе маску людини та почало свої криваві жнива…
Ла Плант, Лінда Ла Плант, Лінда.
Вдови [Текст] = Widows : Роман / Ла Плант, Лінда. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 416 с.
Що мають робити дружини, які втратили своїх чоловіків? Страждати, плакати, згадувати... Але Доллі, Лінда та Ширлі - не такі. Вони обирають дещо інше. Помсту. Бо їхні чоловіки не були звичайними... Коли їх убили, лишилася незавершеною їхня справа. У банківському сейфі свого чоловіка Доллі знаходить пістолет, гроші та детальні плани серії грабунків. Тих, що так і не встигли здійснити чоловіки. Доллі разом з Ліндою та Ширлі має завершити справу своїх коханих. Та щоб протистояти місцевим головорізам і поліції, удовам потрібна четверта спільниця…
Мухерджі, Абір Мухерджі, Абір.
Людина, що підводиться [Текст] : Роман / Мухерджі, Абір ; Пер. з англ. С.Орлової. - Харків : Ранок, 2019. - 416 с.
Із перших рядків на сторінках роману розпочинається мова про вбивство високопоставленого чиновника - помічника губернатора Бенгалії. Підозра падає на терористів-революціонерів, оскільки у країні розпочався черговий етап національно-визвольного руху за незалежність Індії. Паралельно з убивством важливого посадовця здійснюється ще один важливий злочин - група бандитів нападає на поштово-пасажирський потяг, убивають охоронця але нічого не грабують і не викрадають. Обидва ці непрості злочини потрібно розслідувати і розкрити капітану Віндгему, від якого і оповідається у творі. І він успішно з цим упорався. Події в романі відбуваються у Калькутті за вісімнадцять років до проголошення в Індії незалежності від англійських колонізаторів
Фокс, Виктория Фокс, Виктория.
Тайна старого фонтана [Текст] = The Silent Fountain : Роман / Фокс, Виктория ; Пер. с англ. З.Бакуменко. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2018. - 320 с.
Когда-то своим актерским талантом и красотой Вивьен покорила Голливуд. В лице очаровательного Джио Моретти она обрела любовь, после чего пара переехала в старинный родовой замок. Сказка, о которой мечтает каждая женщина, стала явью. Но те дни канули в прошлое, блеск славы потускнел, а пламя любви угасло… Страшное событие, произошедшее в замке, разрушило счастье Вивьен. Теперь она живет в одиночестве в старинном особняке Барбароссы, храня его секреты. Но в жизни героини появляется молодая горничная Люси. И загадка Вивьен может быть разгадана. Сможет ли она сохранить семейную тайну? А может, наконец-то пришло время избавиться от бремени прошлого?..

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ