Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Знайомтесь: книги шведського письменника Фредріка Бакмана

Поділіться цією сторінкою:

Нас поглинають новини та відчуття того, що ми маємо постійно стежити за подіями. Однак для збереження ментального здоров’я важливо брати паузу та відволікатися на інші справи.

Хочете зберегти спроможність приймати обгрунтовані рішення, розвантажити мозок і розвинути свій інтелект? – Читайте. Хоча б кілька сторінок на день. Це дуже важливо, особливо зараз.

Нейробіолог, професор психології Річард Девідсон сказав, що «доброта – це фундамент для здорового мозку». Отже, читати потрібно добрі книжки. Пропонуємо вам твори чудового в цьому сенсі автора.

 Знайомтесь: Фредрік Бакман.

Фредрік Бакман народився 2-го червня 1981 року в місті Гельсінборг, на півдні Швеції. Він – письменник, блогер, колумніст, вивчав релігіїзнавство, працював далекобійником…

 Книжки Бакмана перекладено двадцятьма п’ятьма мовами світу. Українською їх випускає видавництво «Книголав».

Майже кожний його роман стає бестселером. Це – добро у чистому вигляді. Про що ж пише письменник? Про простих людей: чоловіків, жінок, дітей, їхні проблеми тощо. Про людські почуття, про любов до мурашок по шкірі, про втрату, яка болить занадто сильно і тих найрідніших, які і є нашим життям.

Наш бібліотечний фонд нараховує шість книжок автора. Ми дбайливо будемо поповнювати його книгами Фредріка Бакмана.

Отже, читайте, аналізуйте. Перемога буде за нами!

Фредрік Бакман
«Ведмеже місто» - історія про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті.
Роман розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав'язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу.
Фредрік Бакман
Роман письменника «Тривожні люди» очолив найвідоміші книжкові рейтинги і став світовим бестселером.
Це зворушлива комедія, а водночас психологічний твір про злочин, який ніколи не відбувся. Грабіжник-невдаха випадково бере в заручники вісьмох надзвичайно стурбованих незнайомців, які оглядають квартиру, виставлену на продаж. Під час перебування у цьому помешканні вони поступово починають відкриватися одне одному – і виявляється, у них чимало спільного. Подружжя, яке щойно вийшло на пенсію, директорка банку, старенька пані, яка вже не боїться, коли на неї наставляють пістолет, молода пара, яка очікує дитину, агентка з нерухомості – усі вони розкривають одне одному свої найглибші таємниці.
Роман «Тривожні люди» – смішний, сповнений емпатії та мудрості. Це історія про силу дружби, прощення і надію – про речі, які рятують навіть у найнеспокійніші часи
Фредрік Бакман
Роман «Чоловік на ім'я Уве», літературний дебют Фредріка Бакмана, - смішна, іронічна, зворушлива та мудра історія про людей, які через ті чи інші причини стали непотрібні суспільству. Твір про щоденну мужність жити і бути собою. Уве - добрий буркотун, якого неодноразово випробовувала доля. Вийшовши на пенсію, втративши кохану дружину, він змушений наново відшукувати сенс буття. Та чи хоче цього Уве? Яким би сумним не був його вибір, на чоловіка чекає ще багато любові, дружби і пригод. У Швеції книжку було екранізовано, фільм за романом Бакмана входить до списку найпопулярніших стрічок країни всіх часів. Роман став бестселером за версією New York Times, отримавши схвальні відгуки як літературних оглядачів, так і читачів
 
Фредрік Бакман
Що означає бути людиною? Щодня йти тим чи іншим шляхом. В одних місцях зупинятися, а з інших тікати. Інколи поспішати, а інколи намагатися запам’ятати кожну секунду. У цій збірці – два оповідання: «І щоранку дорога додому стає все довшою й довшою». «Шляхи життя» та «Справи твого життя». В одному йдеться про те, що найгеніальніші люди можуть втратити пам'ять, але при цьому не втрачають тепла в стосунках. А в другому – як одне знайомство може змусити переосмислити свої помилки і прийняти кардинальне рішення, яке врятує чиєсь життя.
Кожне з них зворушує, викликає море емоцій і водночас спонукає задуматися про життя та його шляхи. Про великі й маленькі вибори, які нам доводиться робити під час своєї мандрівки. Про жертовність, кохання та любов. І про смерть – про те, що відбувається, коли подорож закінчується.
Фредрік Бакман
«Моя бабуся просить їй вибачити» - це книжка про життя: сумне й смішне, болісне й захопливе водночас, а також – про одне з найважливіших прав людини – право на власну інакшість.
Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода...
Фредрік Бакман
Роман «Брітт-Марі була тут» розповідає про одну з героїнь попередньої книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити». У ньому йдеться про жінку, що переживає родинну кризу. Її зрадив чоловік, який був всім життям для Брітт-Марі. Героїня книжки вирішує змінити свою долю, вирушаючи у закинуте містечко Борг, щоб отримати першу за останні сорок років роботу.
Брітт-Марі поринає в інше життя, знаходячи подруг і навіть отримавши статус тренера місцевої футбольної команди. Тут вона пізнає справжню свободу, відчує закоханість і головне  отримає можливість бути собою й не боятися власних мрій. Це дотепна, мила, сентиментальна історія про те, що життя по-справжньому відкривається тим, хто готовий до змін і має здатність любити інших

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ