Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«“Освіта і наука” - це найкраща в життю запорука» (Микола Вороний)

Поділіться цією сторінкою:

Вчіться так, ніби ви постійно відчуваєте брак своїх знань, і так, ніби ви постійно боїтеся розгубити свої знання (Конфуцій).

День Знань — це особливе свято! Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.  Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також  і  для  випускників. ​Це зустріч учнів та вчителів, студентів та викладачів,  батьків,  друзів.​ Це  радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання  невідомого  і цікавого.

​Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше, це  цілий світ.  Студентські роки залишаються в пам'яті назавжди.  Завдяки рокам, проведеними у вишах, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа.  А отримані знання — справжня сила, яка допомагає долати багато труднощів і досягати приголомшливих успіхів. Тому, якісна вища освіта ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем своєї справи.

Цьогорічний День знань проходить в умовах повномасштабного російського вторгнення. "Школярі та вчителі змушені підлаштовуватися до цих реалій. Але головне, що наші діти будуть навчатися. А наші вихователі, вчителі та викладачі — будуть навчати. Бо знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога. Це ті стовпи, на яких тримається сьогоднішній фронт і будуватиметься майбутнє нашої країни", - зазначив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

В читальній залі молодіжної оформлена книжкова виставка. Представлені на ній книги допоможуть вам відкрити для себе методи досягнення успіху в школі, на позакласних заняттях та в повсякденному житті, завдяки яким ви не відчуватимете стресу. Також автори книг дають десятки практичних підказок, розповідають про допоміжні ресурси і розкривають секрети, що підтримуватимуть вашу мотивацію і наполегливість.  Читайте та дізнавайтеся нове!

Ще більше книг в нашому електронному каталозі  бібліотеки.

 

 

Аллен, Девід Аллен, Девід.
Getting Things Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі [Текст] = Getting Things Done for Teens: Take Control of Your Life in a Distracting World : Поради для підлітків: Науково-популярне видання / Аллен, Девід, Вільямс, Майк, Воллес, Марк ; Пер. с англ. М.Восковнюк. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2020. - 288 с. : іл. - Джерела: с.265. - ISBN 9789669483317
  Цей посібник стане в пригоді підтліткам, які хочуть творити плідне й ефективне майбутнє. Відкрийте для себе потужні методи досягнення успіху в школі, на позакласних заняттях та в повсякденному житті, завдяки яким ти не відчуватимеш стресу. Книжка "Getting Thing Done. Мистецтво продуктивності без стресу" розійшлася мільйонними накладами та стала однією з найвпливовіших книжок про бізнес своєї епохи й вершиною особистої організації. "Getting Thing Done, або Як навчитися контролювати власне життя у мінливому світі. Поради для підлітків" пропонує свіжий погляд на класичний текст Девіда Аллена, адаптуючи його для молодого покоління. Ця нова книжка покликана допомогти підліткам у всьому світі витримувати неймовірний тягар зайвої інформації, яка щодня вривається у їхнє життя, надавши набір інструментів для зниження стресу та концентрації уваги. Водночас у них зросте прагнення до креативу, впевненість у собі, що даватиме радість від досягнень. Ви навчитеся:
- Застосовувати прості правила для класифікації всього розмаїття діяльності у вашому житті;
- Планувати і запускати проєкти як у школі, так і поза навчання; - Визначати свої цілі й бути готовим(-ою) до змін у них;
 - Почуватися впевненим(-ою) в тому, що робите, і в тому, чого не робите.
Девіда Аллена було названо одним із найвпливовіших теоретиків продуктивності. Він є мотиваційним спікером і фасилітатором страхової компанії New York Life, Фундації Форда, компанії L.L. Bean, BMC США і проводить індивідуальні та колективні майстер-класи по всій країні. Він - президент David Allen Company і має понад тридцять п'ять років досвіду як консультант і персональний тренер із менеджменту. Його статті друкуються у Fast Company, Fortune, The Los Angeles Times, The New York Times, The Wall Street Journal та багатьох інших періодичних виданнях.
Каспер, Розанна Каспер, Розанна.
Велика книга 30-денних викликів [Текст] = The Big Book of 30-Day Challenges: 60 Habit-Forming Programs to Live an Infinitely Better Life : 60 програм формування звичок для кращого життя: Науково-популярне видання / Каспер, Розанна ; Пер. з англ. О.Замойської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. - 128 с. : іл. - ISBN 9786176797609. ЗВИЧКИ
«Велика книга 30-денних викликів» — книжка-збірник викликів самому собі на різні теми.
Авторка Розанна Каспер дає десятки практичних підказок, розповідає про допоміжні ресурси і розкриває секрети, що підтримуватимуть вашу мотивацію і наполегливість протягом 30-ти днів і потому. Якщо ви готові до позитивних змін у житті, просто оберіть виклик і прийміть його!
Сповнена дієвих порад про те, як покращити усі аспекти життя, зокрема, фізичний стан, харчування, свідомість, стосунки, кар’єру та багато іншого, ця книжка допоможе вам сформувати усталені звички завдяки 30-денним викликам.
Тридцятиденні виклики — це дієві інструменти змін, оскільки спонукають робити (або не робити) певні кроки, навіть маленькі. Далі ви знайдете шістдесят ідей 30 – денних викликів для всіх аспектів життя — фізичної активності, харчування, догляду за собою, розвитку усвідомленості, продуктивності, стосунків, творчості та
Вандербільт, Том Вандербільт, Том.
Початківці. Чому вчитися нового ніколи не пізно [Текст] : Науково-популярне видання / Вандербільт, Том ; Перекл. з англ. А.Марховської. - К. : Лабораторія, 2021. - 256 с. - ISBN 978177965663.  МИСЛЕННЯ КРЕАТИВНЕ
 Ви помічали, як легко діти пробують щось нове? Вони не бояться помилятися і мати смішний вигляд, а з великим інтересом підходять до справи. З віком, здається, ця здатність і бажання відкриттів минає. Чому? У своїй книжці «Початківці» Том Вандербільт береться досліджувати це питання.
Автор книжки, натхненний ненаситною допитливістю своєї маленької доньки,  вирішив на собі випробувати принцип lifelong learning — «неперервне навчання впродовж усього життя»  і замислився, чому з віком у більшості людей це бажання пропадає. Щоб довести, що вчитися ніколи не пізно, він з нуля вчився добре грати в шахи, співати, займатися серфінгом, малювати та жонглювати.
 Ця книжка — його власний пошук відповідей на це питання. І основна причина, як виявляється, полягає зовсім не в тому, що у нас поступово зникають здібності, — а в упередженні, звичці йти «накатаною доріжкою» та страху, що ми витратимо час на щось безперспективне.
Виявляється, у дорослих не зникають здібності вивчати щось нове — справа в упередженні, звичці йти «накатаною доріжкою» та страху, що ми витратимо час на щось безперспективне. 
«Початківці» — це захоплива і весела подорож до нових відкриттів, незалежно від віку. Ця книжка покаже, як стати кращим, вивчаючи щось нове, і чому варто зробити перші незручні кроки просто зараз.
Ньюпорт, Кел Ньюпорт, Кел.
Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі [Текст] : Науково-популярне видання / Ньюпорт, Кел ; Пер. з англ. С.Сарвіри. - К. : Наш Формат, 2019. - 248 с. - ISBN 9786177682140. - ISBN 9781580082157 МИСЛЕННЯ
Книжка про найважливішу навичку XXI століття - вміння глибоко фокусуватися.
Автор дає поради, як зробити глибоке фокусування основою для виконання будь-яких завдань, дозовано сприймати інформацію, розумно користуватися соціальними мережами, змінити свої звички, щоб концентруватися на роботі та досягати успіху.
“Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!” – це книга автора Кела Ньюпорта, яка допоможе читачеві зрозуміти, як відволікання від роботи в інформаційній епохи впливає на нашу продуктивність та як залишатися сфокусованими на своїх завданнях.
Книга складається з трьох частин. Перша частина “Шум на фоні: проблема відволікання в інформаційну еру” розкриває основні виклики, які виникають від великої кількості інформації, що надходить до нас кожного дня, та розглядає, як це впливає на наші рішення та продуктивність. Автор також описує поняття “цифрового відпочинку” та наводить приклади людей, які успішно знайшли баланс між цифровим світом та реальністю.
Друга частина “Ключ до глибокої роботи: культурна надбудова глибокого спокою” пропонує конкретні рекомендації для того, щоб забезпечити глибоку роботу та зосередження на своїх завданнях. Автор ділиться своїми власними досвідом та методами, які допоможуть уникнути відволікання та зберегти продуктивність.
Третя частина “Нове звичка: розквіт глибокої праці” надає конкретні поради та приклади того, як створити нову звичку та застосовувати її у своєму житті. Автор розглядає такі питання, як створення розкладу, планування свого дня та зменшення кількості відволікаючих факторів у своєму оточенні.
Рубенштейн, Девід Рубенштейн, Девід.
Бути лідером. Мудрість від тих, хто змінив правила гри [Текст] = How to Lead: Wisdom from the Worlds Greatest CEOs, Founders, and Game Changers : Науково-популярне видання / Рубенштейн, Девід ; Пер. з англ. Ю.Кузьменко. - В суперобкл. - К. : Лабораторія, 2021. - 464 с. : іл. - ISBN 9786177965458. ЛІДЕРСТВО
«Бути лідером» — унікальна можливість дізнатися, про що думають, чим керуються та як живуть лідери. Вона надихає не відступати, не здаватися та не зневірюватися у собі та своїх цілях. Книга наповнена надзвичайними історіями новаторів та агентів змін. Які вони, справжні лідери? Та чим потрібно керуватися, аби досягти висоти?
Про автора. Девід Рубенштейн - американський бізнесмен, філантроп, засновник і власник глобальної інвестиційної фірми The Carlyle Group, віце-президент Лінкольн-центру.
Впродовж п’яти років Девід Рубенштейн спілкувався з відомими лідерами та лідерками про їхні життєві шляхи, ухвалення рішень, невдачі та зміни. У своїй книзі «Бути лідером. Мудрість від тих, хто змінив правила гри» автор зібрав найкращі інтерв’ю, а з ними — принципи та керівні філософії сучасних візіонерів, натхненників та інноваторів.
Автор розповідає про стратегії управління та життєві шляхи таких відомих людей як Опра Вінфрі, Річард Бренсон, Мелінда Ґейтс, Воррен Баффет та інших. Книга наповнена мудрістю та порадами лідерів: президентів, засновників великих компаній та всесвітньо відомих благодійників.
Про одну з головних умов лідерства та успіху. Тяжка праця/ненормований робочий день. Коротшого шляху до лідерства не існує. Для того щоб виконувати свою роботу і бути справжнім, визначним лідером, доводиться тяжко працювати за ненормованим графіком. Неможливо набути необхідних для цього навичок, працюючи п’ять днів на тиждень, з дев’ятої до шостої.
Про уміння вести за собою. Неможливо бути лідером, якщо ніхто за тобою не йде. Лідер уміє переконувати інших іти за ним і використовує для цього один із трьох основних засобів комунікації: пише те, що надихає читачів, розповідає те, що мотивує слухачів, або робить те, що стає взірцем для наслідування.
Бабкіна, Катерина Бабкіна, Катерина.
Звичка писати. Книжка-зошит для роботи зі словом, натхненням та собою [Текст] : Видання для організації дозвілля / Бабкіна, Катерина ; Худож. А.Бринза; Худож.-оформл. Е.Вольскі. - К. : Комора, 2020. - 136 с. : іл. - ISBN 9786177286577. ЗДІБНОСТІ
Катерина Бабкіна — одна з найяскравіших представниць сучасної української літератури. Письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка. Регулярно співпрацює з українськими та зарубіжними виданнями,
«Звичка писати» – це книжка-зошит для роботи зі словом, натхненням та собою. Нею можна скористатися, щоби краще пізнати себе як інструмент письма. Зрозуміти саме свої цілі, мотивації, страхи, бажання, потреби й можливості та з’ясувати для себе, чого і навіщо ви хочете від слів, історій, образів. А можна просто помалювати чортиків і трішки розважитися.
Вправи та рекомендації звірені з найкращими програмами навчання письму в світі та перевірені на понад двох тисячах живих людей, які були учасниками курсів, інтенсивів та воркшопів Катерини Бабкіної і які потім видавали свої книги, створювали успішні блоги чи перемагали в літературних конкурсах. Тож не зволікайте – швидше сідайте за книжку-зошит і не ігноруйте вправ. Вони захоплюють!
Для чого заповнювати воркбук "Звичка писати"?
▪ Щоб згадати те, про що чули ще в університеті, але давно забули: мета та ідея тексту, сюжет та головні герої.
▪ Щоб дізнатися щось нове: деталізація та індивідуалізація тексту, як використовувати метафори, повправлятися в написанні та згадуванні історій.
▪ Щоб отримати ударну дозу натхнення для наступних текстів
Кемп, Роб Кемп, Роб.
Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою [Текст] = The ood Guys/ 50 heroes who changed the world with kindness : Популярне видання / Кемп, Роб ; Пер. з англ. Е.Честер; Худож. П.Блоу. - К. : КНИГОЛАВ, 2020. - 120 с. : іл. - (Дитяча полиця). - ISBN 9786177820474
 У хлопцях звикли найперше цінувати силу, успішність і харизматичність, та аж ніяк не доброту, щедрість чи вміння дружити. Книжка «Хороші хлопці» кидає виклик застарілій системі цінностей і знайомить нас з 50 героями, які показали, що змінити світ можна без меча і власного літака.
Тут зібрані історії дивовижних чоловіків, серед яких Мухаммед Алі, Ліонель Мессі, Сергій Жадан, а також маловідомі герої, як-от Джеймс Гаррісон, який мало не все життя здавав свою рідкісну кров, щоб врятувати мільйони немовлят. У виданні автор розповідає про важливі вчинки справжніх героїв і простих чоловіків і доводить, що бути добрим справді круто.
Над розворотами про Миколу Пирогова, Антона Макаренка, В'ячеслава Чорновола, Сергія Жадана і Валентина Фречку працювали: автор текстів Юрій Марченко, ілюстраторка  - Дар’я Федоринська.
Норденген,  Кайя Норденген,  Кайя.
Твій мозок - суперзірка. Використовуй на повну! [Текст] : Науково-популярне видання / Пер. з норв. С.Кірей; Худож. Г.Норденген. - К. : Кі Фанд Медіа, 2018. - 224 с. : іл.
Ваш мозок робить вас тим, ким ви є. Він дозволяє вам спілкуватися з іншими, починаючи з найпростіших повідомлень і до тонкої іронії. Він змушує вас закохуватись і переховує дитячі спогади. Він постійно навчається і стає все більш складним. Але мозок може спонукати до поганих вчинків і неправильного вибору, винагороджуючи різні залежності
Автор книжки Кайя Норденген – лікар-невролог, доктор медичних наук та популярний спікер. У своїй книжці вона жваво та захопливо розкриває таємниці сірої речовини та допомагає читачеві зробити зі свого мозку справжню суперзірку.
Островський, Володимир Іванович Островський, Володимир Іванович.
А українською кажуть так... [Текст] / Островський, Володимир Іванович, Островська, Галина Федотівна ; Вст. сл. авт. - Вид. 2-е, доп. й виправл. - Тернопіль : ТзОВ "Терно-граф", 2013. - 456 c. : іл. - ISBN 9789664571897 КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ
Автори книжки «А українською кажуть так..» пропонують чітке відмежування свого від несвого способом прямого порівнювання мовно-граматичних фактів, узятих з русифікованих джерел (преси, радіо, телебачення) з відповідними прикладами з української класики і народної мови. Саме таке порівнювання чітко виявляє відмінності між українською і російською манерами слововжитку та фразобудування. І саме мовні паралелі здатні якнайшвидше, в процесі щоденної роботи допомогти людям, які сформували свої мовні уявлення і звички в умовах суцільного зросійщення позбутися цього насадженого «надбання».
Автори не ставлять за мету визначити чия мова краща. Звісно,що для кожного народу такою мовою є своя. А паралелі лише допоможуть розмежувати те, що «досі так брутально перемішувалось».
Снайдер Грант Снайдер Грант.
Зізнання книголюба.  [Текст] / Пер. Марина Дубина. -  К.: Рідна Мова. - 2021. - 128
Ми вчимося читати в ранньому дитинстві, і в процесі дорослішання позбуваємося одних книжок і замінюємо їх іншими. Та дехто оточує себе книжками. Ми їх колекціонуємо, прикрашаємо ними оселю, надихаємося ними й ставимося до них, як до священних реліквій. Зізнаємося: ми ними одержимі.
У цій гумористичній збірці коміксів на одну-дві сторінки автор досліджує книголюбство в усіх сенсах — від дитячого фанатизму до читацьких звичок і письменницьких страждань. Ця сповнена сюрпризів книжка точно не залишить байдужими книголюбів.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ