Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Макс Кідрук – патріот, скептик і матеріаліст

Поділіться цією сторінкою:

 Книги сьогодні – це ліки, що рятують душі, допомагають людям пережити важкі часи та вселяють віру у перемогу.

Читання взагалі процес прекрасний та надихаючий, але воно потребує зосердженості та повного занурення. В умовах, коли рівень тривоги зашкалює й стрічка новин оновлюється щогодини, робити це непросто. Для тих, кто любить читати, ми підготували підбірку творів Макса Кідрука.

Один з найталановитіших українських письменників, патріот, мандрівник, популяризатор науки і подорожей Макс Кідрук народився у 1984 році на Рівненщині.

У школі навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови. Його батько, письменник-гуморист, прищепив Максу любов до читання, а книги викликали у юнака непереборне бажання стати самому письменником. У 2001 році вступив на механіко-енергетичний факультет у технічний університет в Рівному. На другому курсі самостійно освоїв програмування, через рік починає пра­цювати програмістом. Займався розробкою CAD-систем.

У 2005 році вступає в аспірантуру КПІ на теплоенергетичний факультет, через два роки виграє грант на навчання за кордоном і їде в Стокгольм (Швеція), де навчається в аспірантурі Королівського технологічного інституту. У тому ж році майбутній письменник починає подорожувати. За свої мандри він встиг побувати в багатьох країнах, яких сумарно більше тридцяти. Паралельно Кідрук починає займатися письменницькою діяльністю та збирати свої перші літературні нагороди: у 2009 році стає лауреатом конкурсу «Коронація слова», а також отримує диплом «Відкриття року» від книготоргової мережі «КС». У 2010 році отримує ще одну нагороду – ІІ премію конкурсу «Книга року від журналу «Корреспондент».

З вражень від поїздок народжується його авторський тревелог. По суті, тревелог – це щоденник подорожі, який подається в художній обробці. Саме цей жанр стає одним з головних для письменника.

Макс Кідрук – автор першого українського технотрилера. «Бот.: Атакамська криза», який отримав продовження з доволі непростою для вимови назвою «Бот: Гуаякільський парадокс» і все ще чекає на свою фінальну, третю частину:.

Фонд нашої бібліотеки нараховує 26 примірників творів письменника. За складом  це різножанрові книги і всі вони очікують на вас!

Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Небратні [Текст] : Україна - Россія: Енциклопедія протистояння / Кідрук, Максим ; Передм. А.Любки; Худож. О.Ландін. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 304 с. : іл. - ISBN 9789661487894 : (В паліт.) ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
Актуальна тема! Авторський аналіз відносин України та Росії! Письменник простежує відносини українського і російського народів, починаючи з часів Хмельниччини. Автор стверджує, що незалежність та свободу вибору народ повинен відстоювати сам, не сподіваючись на чиюсь допомогу.
У творі М. Кідрук роздумує про історію виникнення слов'янських мов, русифікацію України, Будапештський меморандум 1994 року, газові війни 2004-2009 років, захоплення Криму росіянами, «сім'ю» Януковича, майдан 2013-2014 років, війну на сході України тощо.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Бот. Атакамська криза [Текст] = Перевидання з новою назвою : Роман. Кн.1 / Кідрук, Макс Іванович. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. - 544 с. : іл.
Кідрук, Макс.
Бот. Гуаякільський парадокс [Текст] : Роман / Кідрук, Макс Іванович. - Кн.2. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. - 512 с. : іл. - Післямова: с.498.
«Ботів» можна назвати переломним моментом у творчості письменника. Після появи у 2012-му першої частини Кідрук більше не сприймається як автор легких і веселих історій про навіжених хлопців, які мандрують на край землі. З появою «Бота» Кідрук став хлопцем, який умудрився налякати всю країну. Його історія про ботів-дітей, з яких за допомогою нанороботів збираються зробити універсальних солдатів, віддає якимось аж потойбічним страхом, за що Кідрук навіть отримав прізвисько українського Стівена Кінга.
Макс Кідрук написав твір, через який українська література постала зовсім з нового боку і через який їй стало набагато легше говорити зі світом. Перший український технотрилер «Бот» повіяв справжнім патріотизмом, не замішаним на історії, національних пріоритетах чи акцентах імперіалістично-кріпацьких відносин. Просто в основу твору молодий письменник поставив справжнього українського героя, потреба в якому катастрофічно зростає з кожним новим твором сучукрліт.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Твердиня [Текст] : Роман / Кідрук, Макс. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 560 с. : іл.
Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П’ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти?
Кідрук, Макс До жанру технотрилерів можна віднести і наступні дві книги автора: «Твердиня»  та «Жорстоке небо»
Кідрук, Макс.
Жорстоке небо [Текст] : Роман / Кідрук, Макс ; Передм. А.Любка; Худож. Д.Ластовка. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 608 с. : іл.
В паризькому аеропорту сталася жахлива катастрофа. Літак, що впав, був розроблений і зібраний в Україні. Дочка авіаконструктора намагається розібратися в причинах аварії. Вона будь-що намагається дізнатися правду, незважаючи на те, до яких наслідків це може призвести.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Доки світло на згасне назавжди [Текст] : Роман / Кідрук, Макс Іванович ; Передмова та післямова автора. - Обережно! Ненормативна лексика. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 560 с. : іл.
«Доки світло не згасне назавжди» (2019).Сестри Рута й Індія, попри незвичайні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з'являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Заради майбутнього [Текст] : Оповідання / Кідрук, Максим Іванович ; Передмова авт. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 304 с. : іл.
«Заради майбутнього» (2019) – це збірка різних історій. Більшість написано задовго до виходу книги, найдавніші – ще 2011-го, і лише три з десяти – «Р61», «Знову і знову» та «Заради майбутнього» – опубліко­вано вперше. Решта вже були надруковані раніше. У збірці є все: горор, техно, містика, гостросоціальні та гумористичні оповідання.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Де немає Бога [Текст] : Роман / Кідрук, Макс. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - 480 с.
«Де немає Бога» (2018).  Люди – соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?  Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. «Де немає Бога» - спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога
Кідрук, Макс Кідрук, Максим.
Не озирайся і мовчи [Текст] : Роман / Кідрук, Максим ; Післямова авт.; Худож. А.Ачкасова. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 512 с.
«Не озирайся і мовчи» (2017).  Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Зазирни у мої сни [Текст] : Роман / Кідрук, Макс ; Худож. М.Вепріков. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 528 с. : іл.
«Зазирни у мої сни»(2016) У книзі розповідається про п'ятирічного хлопчика Тео, в якого під час операції на 36 секунд зупиняється серце. Хоч лікарям і вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з хлопчиком після операції починає відбуватись щось надприродне. Уві сні до нього навідується якась лиха сила. Родина намагається дізнатись, що ж не так із їх сином і звертається до лікарів. Але це «лихе» починає усвідомлювати, що за ним спостерігають
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
На Зеландію! [Текст] : Роман / Кідрук, Макс ; Передм. С.Ушкалова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 256 с. : іл.
На початку лютого 2011 року радіостудія «The Rock FM» (Нова Зеландія) оголосила серед слухачів конкурс «Win a Ukrainian Wife» («Виграй українську дружину»). Студія зобов`язалась оплатити переможцю переліт і двотижневе перебування в Україні, а також надати необхідні кошти для того, щоб... порозважатися з нашими красунями. У відповідь Сергій Притула і Макс Кідрук задумав акцію «На Зеландію!», яка б популярно роз`яснила, що Україна – не бордель. У книжці розповідається про пригоди в револю­ційному Каїрі, де над головою свистять гумові кулі й розсікають повітря F-16, про зустріч з корумпованими чиновниками в Дамаску, яка, на щастя, закінчилася добре, і про подорож до Нової Зеландії, де тепер точно знають, що Україна – це держава, яку варто шанувати.
Кідрук, Макс Кідрук, Максим.
Любов і піраньї [Текст] : Роман / Кідрук, Максим ; Передм. авт. - К. : Нора-Друк, 2011. - 320 с. : ил., фотогр.
Після гамірних містечок Мексики та мовчазних пірамід ацтеків, після загадок пустелі Наска та кам’яних охоронців острова Пасхи у новій мандрівці відомого письменника зустріне дивовижний тваринний світ Бразилії – і там буде багато всього, а не лише «диких мавп»! Будь-хто у житті тікав від проблем. Але мало хто робив це буквально, покинувши всі непорозуміння з коханою дівчиною та вирушивши у подорож Бразилією! Та цього разу у Макса вперше не було плану подорожі, заброньованих хостелів та квитків, а натомість була компанія київських «білих комірців», які вирішили, що зимова відпустка з фотополюванням на кайманів і піраній у Пантаналу більш екзотична, ніж пляжі Єгипту чи лижні траси Буковелі.
Кідрук, Макс Кідрук, Максим.
Навіжені в Перу [Текст] : Роман / Кідрук, Максим. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. - 304 с. : ил.
Після виснажливих мандрів Мексикою друзі подалися до Еквадору... Столиця Еквадору? Ліма! Чомусь вирішили Макс і Тьомик – і літак уже мчить їх до Перу. Невдовзі хлопці, національні герої Перу, стали в цій країні персонами non grata. А далі, як звичай, з дощу та під ринву. Рідне місто підготувало їм такі сюрпризи, що хоч назад до Мексики пішки біжи...
Кідрук, Макс Кідрук, Максим.
Подорож на Пуп Землі [Текст] : В двох томах. Т.1 / Кідрук, Максим. - К. : Нора-Друк, 2010. - 256 с. : ил.
Кідрук, Максим.
Подорож на Пуп Землі [Текст] : В двох томах. Т.2 / Кідрук, Максим. - К. : Нора-Друк, 2010. - 224 с. : ил.
Пригодницький роман опублікований у видавництві Нора-Друк, складається з двох частин «Подорож на Пуп Землі. Том 1» і «Подорож на Пуп Землі. Том 2».
Чи не кожний хлопчик у дитинстві мріяв стати мандрівником… Але щоб здійснити цю мрію в дорослому житті, потрібно багато рішучості й трохи авантюризму. Двоє друзів вирушають у мандрівку країною давніх інків, долаючи справжні небезпеки і потрапляючи у веселі пригоди, щоб дістатися до острова Пасхи - маленького шматка суходолу посеред Тихого океану, Пупа Землі, який упродовж тисячоліть охороняють кам’яні велетні моаї…
Кідрук, Макс Кідрук, Максим.
Мексиканські хроніки [Текст] : Історія однієї мрії. Роман / Кідрук, Максим ; Передм. і післям. авт. - К. : Нора-Друк, 2009. - 304 с. : ил.
Книжка «Мексиканські хроніки» отримала другу премію на конкурсі «Коронація слова» та посіла друге місце в конкурсі «Найкраща українська книга» від журналу «Кореспондент».  Роман першій подорожі Мексикою від західного до східного узбережжя, яку письменник здійснив ще аспірантом і яка змінила все його життя. Відлітаючи наодинці до країни своїх дитячих мрій, він навіть не міг передбачити, що тисячі кілометрів, подолані ним, настільки зменшать відстань між незнайомими людьми з різних місць планети, а подорож подарує не тільки море веселих спогадів і яскравих пригод, а й нових друзів

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ