Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Детективні романи Джоан Роулінґ/Роберта Ґалбрейта на полицях Київської молодіжної

Поділіться цією сторінкою:

Всесвітньовідома британської письменниця Джоан Роулінг працює над циклом романів про детектива Корморана Страйка під псевдонімом Роберта Ґалбрейта.

Народилась вона у Єйті, на заході Англії, змалечку дуже любила читати та вигадувала різні історії. Подорослішавши, вивчала в університеті французську мову та літературу. Потім довга низка різноманітних робіт, шлюб, розлучення та переїзд в Единбург, де вона, живучі на соціальну допомогу, почала писати…

Роберт Ґалбрейт з'явився після того, як відгримів успіх Гаррі Поттера, у 2013, як автор книги «Кувала зозуля», що продалась накладом у півтори тисячі примірників. Можливо ця робота і потонула б у невідомості, якби у Twitter не злили інформацію про справжню особу автора. За кілька днів після того, як пішли чутки, продажі роману злетіли до небес і видавництву довелось додрукувати ще 140 тисяч примірників, щоб задовольнити попит.

Роулінг анонсує, що цикл про Корморана Страйка складатиметься з 10-ти книг.

Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією. Щоб ви не втратили нитку розповіді, в нашій бібліотеці є всі книги серії «Детектив Корморан Страйк».

Запропоновані книги є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 49, тел.: 288-30-12.

 Ще більше книг в нашому  електронному каталозі  бібліотеки.

Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Кувала зозуля [Текст]  = The Cuckoo's Calling : Роман / Роулінг, Джоан ; Пер. зангл. Н.Ференс. - Кн. 1. - К. : КМ-БУКС, 2020. - 512 с.
Книга 1. Кувала зозуля. Колишній військовий слідчий Корморан Страйк, який в Афганістані втратив ногу, повернувшись додому в Лондон, відкриває детективну агенцію, але заледве зводить кінці з кінцями. Агенція має одного-єдиного клієнта, а кредитори тиснуть зусібіч. Аж тут до нього приходить брат відомої супермоделі з проханням розслідувати загадкову смерть його сестри. Поліція закрила справу як самогубство, але брат відмовляється в це вірити. Страйк поринає у яскравий і розпусний світ шоу-бізнесу, де правлять насолоди, спокуси й облуди. Ви гадаєте, що все знаєте про детективів? Це ви просто не бачили, як веде розслідування Страйк.
Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Шовкопряд [Текст]  = The Silkworm : Роман / Роулінг, Джоан ; Пер. з англ. Н.Ференс. - Кн. 2. - К. : КМ-БУКС, 2019. - 544 с.
Книга 2. Шовкопряд. Корморан Страйк розслідує нову справу - зникнення письменника Оуена Квайна. Його дружина вважає - чоловік просто втік, щоб побути на самоті, й просить Страйка розшукати його і повернути додому. Але Страйк, почавши розслідування, розуміє, що зі зникненням Квайна не все так просто. Письменник щойно дописав сатиричний роман, у якому в непривабливому світлі виставив практично всіх своїх знайомих. Якщо такий твір опублікувати, він зруйнує багато життів, отож чимало людей хотіло б заткати Квайнові рота. Невже хтось таки на це наважився?... "Шовкопряд" - другий роман зі знаменитої серії детективів про відставного військового слідчого Корморана Страйка і його кмітливу помічницю Робін.
Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Кар'єра лиходія [Текст]  = Career of Evil : Роман. Кн. 3 / Роллінг, Джоан ; Пер. з англ. Н.Ференс. - К. : КМ-БУКС, 2019. - 544 с.
Книга 3. Кар'єра лиходія. Робін отримує загадковий пакунок - і з жахом виявляє, що невідомий лиходій надіслав їй відрізану жіночу ногу. Її шеф, приватний детектив Корморан Страйк, не настільки вражений, але стривожений не менше за неї. В його минулому є четверо людей, які винуватять Страйка за свої біди і які здатні на такий моторошний злочин. Поліція зосереджує увагу на одному з них, але Страйк не впевнений, що це саме він, тож їм з Робін доводиться взяти справу у свої руки й поринути в темний і збочений світ трьох інших підозрюваних. Але страхітливі події не припиняються, а час невідворотно спливає...
Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Убивчий білий [Текст]  = Lethal Whate : Роман. Кн. 4 / Роллінг, Джоан ; Пер. з англ. Н.Ференс. - К. : КМ-БУКС, 2020. - 704 с.
Книга 4. Убивчий білий. Коли в офіс до приватного детектива Корморана Страйка приходить дивний юнак на ім'я Біллі Найт і просить розслідувати давне вбивство дитини, свідком якого він начебто став. Стайк не може вирішити, як йому вчинити. Вірити чи не вірити юнакові, адже він явно не при собі? Та не встигає Страйк як слід розпитати Біллі, коли той налякано втікає. Намагаючись докопатися до правди, Страйк і Робін - колишня помічниця, а нині повноправна партнерка в детективній агенції - виходять на плутаний слід, який через лондонські задвірки приводить їх у святая святих британського парламенту й у чарівний, але зловісний сільський маєток, де на них чекають небезпеки, таємниці й несподівані відкриття.
Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Бентежна кров [Текст]  = Troubled Blood : Роман. Кн. 5 / Роллінг, Джоан ; Пер. з англ. Н.Ференс. - К. : КМ-БУКС, 2021. - 864 с.
Книга 5. Бентежна кров. Приватний детектив Корморан Страйк приїхав у Корнволл у гості до родичів, але й тут робота не відпускає його: до нього звертається жінка з проханням допомогти розшукати її матір, яка зникла за загадкових обставин далекого 1974 року. Страйк ще не займався такими давніми справами, але, попри невисокі шанси на успіх, він заінтригований і вирішує поновити розслідування. Розгадуючи таємниче зникнення, Страйк і його напарниця Робін Еллакотт зіштовхнуться з неймовірно заплутаною історією, в якій виринають то карти таро, то маніяк-психопат, то ненадійні свідки. І виявлять, що навіть справи сорокарічної давнини можуть бути смертельно небезпечними...
Галбрейт, Роберт Галбрейт, Роберт.
Чорнильно-чорне серце [Текст]  = The Ink Black Heart : Роман. Кн. 6 / Роллінг, Джоан ; Пер. з англ. Н.Ференс. - К. : КМ-БУКС, 2023. - 1000 с.
 Книга 6. Чорнильно-чорне серце. Коли до офісу детективів приходить перелякана Еді Ледвелл, благаючи про розмову з Робін Еллакотт, приватна розслідувачка не знає, що й думати. Еді, співавторку популярного коміксу "Чорнильно-чорне серце", переслідує таємнича особа з інтернету, що називає себе Аномія. Еді конче треба дізнатися, хто ця людина. Робін вирішує, що у такій справі агенція допомогти не може - і більше не згадує про цей випадок, аж поки за кілька днів не надходить шокуюча новина: Еді оглушили тазером, а потім вбили на Гайґейтському цвинтарі, де відбуваються події "Чорнильно-чорного серця". Робін та її апарник Корморан Страйк розпочинають квест, намагаючись встановити особу Аномії, і вступають до лабіринту онлайнових псевдонімів, ділових інтересів та сімейних конфліктів, у якому годі розібратися. Ця справа змусить Страйка а Робін вичерпати власні детективні таланти до самісінького дна - а ще піддасть їх новим жахливим загрозам…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ