Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Мотивуймо себе на здоров’я!!!

Поділіться цією сторінкою:

Усі ми від народження володіємо неоціненним скарбом — здоров’ям. Але дуже часто нехтуємо ним до тих пір, поки не втрачаємо. Поради дотримуватись здорового способу життя, вживати корисну їжу, відмовитись від шкідливих звичок, більше рухатись не сприймаються серйозно, а інколи навіть викликають роздратування.

А чи знаєте Ви, що кожні 10 хвилин п’ятеро людей в Україні помирає від захворювань, безпосередньо пов’язаних із нездоровим способом життя і неправильним харчуванням?

Кожному, хто піклується про своє здоров’я, варто знати якомога більше про причини, наслідки та профілактику цих захворювань. Для цього ми пропонуємо Вам наступні видання.

Пам’ятайте, Ваше здоров’я у ваших руках!!! Звертайтесь до абонементного відділу, де ви зможете знайти запропоновані книги, та ще багато-багато корисного для вас та ваших близьких.

Будьте здорові!

«Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї» Важливі питання сім’ї, шлюбу та кохання розглянуті у книзі І.Б.Назарової., Н.М.Посипкіна «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї». Детально висвітлено питання планування сім’ї, наведено докладну інформацію про методи контрацепції, особливу увагу приділено проблемам безпліддя, а також профілактиці захворювань, що передаються статевим шляхом. У книзі широко висвітлено Національну програму з репродуктивного здоров’я
«Туберкульоз, ВІЛ-інфекція/ СНІД» Надзвичайно важливою на сьогодні є проблема туберкульозу. Інформацію про це захворювання, а також про ВІЛ/СНІД ви можете знайти у посібнику «Туберкульоз, ВІЛ-інфекція/ СНІД» Р.Г.Процюка, В.Ф.Москаленко, В.І.Петренко та ін. У книзі викладено сучасні проблеми стосовно цих хвороб, сформульовано загальні принципи діагностики, лікування та профілактики.
«Рак. Профілактика. Лікування. Реабілітація» Проблема виникнення та лікування ракових захворювань розглядається у книзі Б.Г.Скачко «Рак. Профілактика. Лікування. Реабілітація». Запропоновано засоби і методи активної профілактики та діагностики захворювання на ранніх стадіях.
«ВІЛ/СНІД Профілактика. Лікування. Реабілітація» У книзі Б.Г.Скачко «ВІЛ/СНІД Профілактика. Лікування. Реабілітація» наведено основні шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), розглянуто методи профілактики та підтримуючого лікування хворих на СНІД.
«Здоровий спосіб життя» У цьому вам допоможе посібник Єжової О.О. «Здоровий спосіб життя», в якому розглянуто сучасні проблеми, що стосуються здоров’я людини та її способу життя, а саме — вибір продуктів харчування, вплив алкоголю на організм людини, використання у спілкуванні мобільного телефону, лихослів’я тощо.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ