Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Весняне натхнення...

Поділіться цією сторінкою:

Сонце! Яка приємна несподіванка після трьох місяців сутінок і сірого похмурого неба! Зимова депресія залишилась десь далеко-далеко, у зимових снігах, а на зміну їй прийшло тепле сонячне світло і перші несміливі пориви весняного вітру.

А як ви відчуваєте наближення весни? Чи не виникає у вас передчуття чогось гарного, приємних несподіванок та змін на краще? Безсумнівно, весна пробуджує в людині відчуття прекрасного, бажання творити, жити та кохати...Тож недарма весна асоціюється з жінкою, красою та коханням! Вона надихала багатьох поетів, письменників на створення своїх шедеврів...Тому ми пропонуємо вам цікаву „весняну” підбірку сучасної літератури, яка допоможе вам поринути у світ оновлення та свіжих почуттів...

Тіло чи особистість? Жіноча тілесність у вибраній малій українській прозі та графіці кінця XIX – початку XX століття. Жінка – вона і весна, і муза, матір і дружина, загадкова таємниця і, водночас, любляча та відкрита....Спробуймо разом доторкнутися до таємниці, ім’я якій Жінка....Автори спробували проаналізувати ставлення українських письменників та графіків періоду зламу віків до сексуальності жінки. У книзі читачі знайдуть маловідомі твори класиків української літератури, зможуть простежити, як в новелах змінювались трактування образу жінки.

Українки в історії: нові сторінки/ В.Борисенко, А.Атаманенко, Л.Тарнашинська. Збірка нарисів про видатних українок – вчених, освітянок, громадських діячок, письменниць здобула визнання не лише в Україні, а й за її межами. Чимало біографій наших сучасниць постануть перед читачами вперше.


Весна – пора квітів, краси та звичайно – кохання! Красиве і романтичне, палке та драматичне, але таке жадане і непізнанне почуття...Доторкніться до нього завдячуючи найкращим сучасним романам!

Кохання живе три роки – це закон природи. Так вважає головний герой книги Ф.Бегбедера „Кохання живе три роки”. Але причина його розриву з дружиною ніяк не пов’язана із законами природи, просто нове кохання поглинає героя повністю, не залишаючи місця нічому іншому. Чи витримає теорія Марка перевірку життям?

Нова книга Б.Шлінка „Літні обмани” – це сім захоплюючих історій про кохання. Розмова попутників під час багатогодинного перельоту, одна-єдина ніч у Баден-Бадені, короткий курортний роман – чи стане усе це початком нового життя або назавжди залишиться лише романтичним спогадом?

Л.Вапняр „Мемуари музи”. Бути супутницею, коханою, натхненницею відомої людини – бути його музою і знайти безсмертя в його геніальних творах...Чи не заздрісна доля для жінки? Трохи сумний, зворушливий і разом з тим іронічний, а підчас і неймовірно веселий роман.

І, наостанок, надзвичайно романтична історія кохання від іспанського письменника Луїса Леанте „Знай, що я кохаю тебе”. Історія двох  закоханих, що втратили одне одного на довгі роки. Залишивши рідне місто і звичні умови життя, героїня відправляється до Західної Сахари, де після важких випробувань знов знаходить дуже бажане та вистраждане щастя.


Всі запропоновані новинки є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ