Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Літо, а ви все ще в Києві? Тепер це не проблема!!!

Поділіться цією сторінкою:

Ми підготували для Вас вичерпні відповіді на всі ці інтригуючі питання!!! Запитуйте найсучасніші путівники та альбоми в нашій бібліотеці, і ви зможете заново відкрити для себе такий звичний, але такий загадковий і завжди новий Київ!!!

Городецький. Виклик будівничого [Текст] : Альбом / Текст, арх. мат. та приміт. Д.Малакова; Післям. С.Кримського; Перекл. англ. Є.Новікової; Фотогр. З.Білаш, А.Довбуша, О.Крушинської, О.Курмазова, М.Іващенка. - К. : Грані-Т, 2008. - 176 с. : фотоіл. - Київ Городецького: с.172.
Альбом «Городецький. Виклик будівничого» є першою аналітичною спробою за часів незалежної України подати творчість видатного архітектора як низку мистецьких феноменів, що й у сучасному світі продовжують впливати на міський ландшафт і художній образ центру Києва. Базуючись на тексті блискучого знавця життя і творчого будівничого Дмитра Малакова, автори альбому додали низку коментарів та доповнень як до окремих фото, так і до панорамних «розгорток», що демонструють образ будівель в нинішньому міському довкіллі.

Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря [Текст] / Авт. тексту В.Клос; Фото М.Іващенка; Вст. сл. Патріарха Філарета. - К. : Грані-Т, 2007. - 120 с. : іл. - (Грані світу). - Дорогі браття і сестри, читачі книги "Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря"!: с.5; Додаток: с.113.
Яскраво ілюстрований альбом став першою спробою презентувати сучасний контекст, на фоні якого розгортається монастирське життя у самому центрі столиці України. Видання присвячене донині маловідомій історії одного з найдавніших монастирів України. Відродження, відновлення та відбудова його у Києві стала справжнім дивом для тих, хто пережив часи комуністичного режиму.
У виданні використано архівні та музейні матеріали.

Шевцова, Галина.
Дерев'яні церкви України [Текст] / Шевцова, Галина ; Текст та фото авт. - К. : Грані-Т, 2007. - 376 с. : іл.
Дерев’яні церкви України — це унікальний альбом-путівник з духовної спадщини нашого народу, знайомство з пам’ятками, що дотепер зберегли мальовничість і шарм старовини. Україна має власні унікальні архітектурні надбання — українські дерев’яні церкви. Експерти ЮНЕСКО визна­ли їх гідними того, щоб зайняти місце серед найяскравіших перлин світової архітектури. Цінність роботи Галини Шевцової полягає в тому, що вона охопила своїм дослідженням всі регіони України і показала нам два основні територіальні храмових типи — західний і східний.

Запропоновані книги є частиною фондів нашої бібліотеки.

Звертайтеся до читальної зали бібліотеки та відділу мистецтв і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресами: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12 та пр-т Повітрофлотський, 10, тел. 248-29-92.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ