Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Мистецтво життя, або Історії особистостей

Поділіться цією сторінкою:

Відомі та невідомі. Зірки кіно та науковці. Щасливі та не дуже. Імена, що залишили слід в історії та пам’яті людей. Наші сучасники. Життєві історії, що змінюють Людину і світ, трагедії та успіх, падіння та злети.

Що поєднує цих людей? Можливо, проста цікавість до їхньої долі? Ми навчаємось на помилках та приміряємо їхню вдачу.

Пропонуємо добірку періодичних видань, в кожному номері яких ви обов’язково знайдете цікаве оповідання про Людину на тлі історії та сьогодення.

Анотація

Дніпро – популярний літературно-художній журнал. Серед постійних рубрик: проза, поезія, жіночі історії, пригоди та детективи, критика, біографії визначних письменників та літературознавців, статті про творчість молодих авторів
(http://www.dnipro-ukr.com.ua)

Личности – Читачам журналу пропонуємо історико-біографичні матеріали – есе, нариси, статті, засновані на важкодоступних і архівних біографічних матеріалах. Стиль написання статей об’єднує простота викладу, глибоке проникнення в життя героя, витонченість та літературна чистота. Героїв публикацій людство забути або не може, або не хоче (http://persons-journal.com)

Viva – яскравий глянцевий журнал. Топ новини про зірок, цікаві особистості, огляди кіно, трендові зразки в моді і кулінарії, фотографії модних подій (http://viva.ua)

Gala. Биография – Душевні історії життя і творчості відомих і даремно забутих людей: політиків, письменників, акторів і музикантів. Яскраве оформлення і велика кількість фотографічного матеріалу дозволяють по-новому поглянути на події (http://rumagazine.com/female/1040-viva-biografiya-february-2012.html)

Караван історій. Україна – Унікальність видання – в нестандартному для жіночих журналів змістові: матеріали про яскраві та цікаві особи подаються в дуже глибокому і об’ємному викладі та проілюстровані ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв. Візитівка журналу – фотопроекти Катерини Рождественської: портрети відомих російських і українських сучасників в несподіваних образах (http://karavan.ua/about/caravan)

Psychologies (Психология) – щомісячний психологічний науково-популярний журнал. Девіз «Знайти себе і жити краще». Про що говорять сни, емоції. Чи можна вчитися на своїх і чужих помилках. Психологічні тести. Особистість в контексті психології. Огляди книжок, музики та фільмів (http://www.wday.ru/psychologies)

Корреспондент – український щотижневий суспільно-політичний журнал. Безсторонній виклад останніх новин України і світу. Крім політичних новин є постійні рубрики – Наука і здоров’я, Шоу-біз і культура, Спорт і Стиль життя (http://korrespondent.net)

Эхо планеты – російський суспільно-політичний журнал, щотижневе видання ІТАР-ТАРС з 1988 року присвячене міжднародній і внутрішній політиці, економіці і фінансам, культурному життю, спорту. Серед авторів — ведучі російські та міжнародні експерти, а також кореспонденти ІТАР-ТАРС з усього світу (http://www.ekhoplanet.ru)

Наука и жизнь – заснований у 1890 році журнал, метою якого творець (Матвій Никанорович Глубоковський (1857 – 1903)) проголосив «популяризацію знань і повідомлення всіх визначних науково-практичних новин в найдоступніший формі, але не сходячи до бульварного тону і тримаючись осторонь від всілякої тенденційності та політиканства» (http://www.nkj.ru)

Чудеса и приключения – журнал присвячений найцікавішим та незрозумілим явищам в нашому житті: таємницям, загадкам, цікавим науковим теоріям і гіпотезам. Всьому тому, що не піддається простому поясненню, на що наука не може дати однозначні відповіді (http://chudesamag.ru)

Geo - інформаційно-пізнавальний журнал про подорожі, культуру народів різних країн, досягнення науки і техніки, тваринний та рослинний світ (http://www.geo.r/)

Наука и религия – щомісячний науково-популярний журнал, видається з 1959 року як орган Всесоюзного товариства «Знание». Світові релігії та релігійні діячі в історичному та культурному аспекті (http://www.n-i-r.su/index.php , www.nauka-i-religia.ru)


Всі видання є у фондах нашої бібліотеки за адресою м.Київ, вул. Л.Толстого, 49.

Телефонуйте: (044) 288-30-12

„Літні обмани”

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ