Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

А ти готовий до травневих свят?

Поділіться цією сторінкою:

З кожним днем стає все тепліше, повітря наповнюється солодким ароматом весни, який дурманить і кличе до пригод...Вже неможливо всидіти на робочому місці, зовсім не йдуть до рук студента товстелезні томи знань...)))  Це – весна, час оновлення, мандрівок та нових відкриттів!!!  Безліч людей, закоханих у подорожі, з квитками у руках з нетерпінням чекають, коли вже можна зібрати речі та поїхати за обрій, щоб відчути таку жадану свободу!

А ви вже знаєте, де проведете травневі свята? Годі сидіти вдома! Подбайте про незабутній відпочинок вже зараз! А наша підбірка путівників допоможе вам зробити вашу подорож цікавою та незабутньою!

 

 
 

 

Романенко О.

Десять маршрутів вихідного дня навколо Києва [Текст]: путівник. – К.: Грані-Т, 2010. – 88 с., іл. (Серія Путівники).

Маршрути усіх десяти мандрівок, котрі починаються у Києві, розроблено і подано так, аби подорожуючий зміг побачити не один об’єкт, а цілий ансамбль -  просторовий і емоційний, який буде доповнено текстом, настільки ж інформативним, як і відвертим. До путівника додано карти кожного маршруту з дороговказами, кілометражем і додатковими відомостями, які зроблять кожну із мандрівок досить комфортною.

 

 
 

 

Сорок чотири деревяні храми Львівщини [Текст]. – К.: Грані-Т, 2008. – 120 с.

Путівник, проілюстрований картосхемами й сучасними фотографіями, орієнтований передусім на мандрівників, що обумовило нестандартний вибір об’єктів. До п’яти маршрутів увійшли усі відомі авторові туристично цікаві дерев’яні пам’ятки Львівщини, які дотепер зберегли мальовничість і шарм старовини.

 

 
 

 

Маленков Р.

Шістдесят сім зупинок Черкащини [Текст]: путівник. – К.: Грані-Т, 2010. – 112 с., іл. (Серія Путівники).

Цей путівник – лише коротенька презентація Черкащини. Представлені пам’ятки висвітлюють історико-культурні та природні характеристики цієї землі: тут є об’єкти часів Київської Русі, польського періоду, яскраві приклади козацької архітектури та атракції російсько-радянської імперської епохи.

 

 
 

 

Чотирнадцять мандрівок Вінничиною [Текст]. – К.: Грані-Т, 2009. –
104 с.

Палаци серед розбитих негодою доріг і гостинні люди – такими скарбами сповнена Вінницька земля. Край, гідний туриста-першовідкривача, здатен заполонити своєю барвистістю, розмаїтістю, багатством та незліченністю пам’яток. І після його відвідин вам закортить повертатися на Вінничину знову і знову.

 

 
 

 

Вісім мандрівок Буковиною [Текст]. – К.: Грані-Т, 2009. – 192 с.

Буковина – прекрасна і своєрідна. Мальовничі карпатські краєвиди, незвичайна архітектура, що поєднує у собі, здавалось би, непоєднувані стилі, дивний світ переказів і легенд зроблять вашу мандрівку неповторною. Сподіваємося, що вісім мандрівок у „край Черемоша й Прута” залишаться у пам’яті незабутніми спогадами.

 

 
 

 

Пустиннікова І.

Вісімдесят три святині Тернопілля [Текст]: путівник. – Грані-Т, 2010. – 72 с., іл. (Серія Путівники).
Окрім усіх відомих пам’яток, наш путівник розповість і про ті, яких зазвичай, не знайдеш у конфесійних джерелах чи мистецтвознавчих дослідженнях. Ірина Пустиннікова нагадує також: на території краю збереглися старі костели, синагоги та окопи, про які варто довідатися значно більше.

 

 
 

 

Два береги Збруча [Текст]. – К.: Грані-Т, 2008. – 104 с.

Унікальність запропонованої подорожі полягає у самій сутності річки-кордону. Шлях від верхів’їв до гирла Збруча розбито на 5 автомаршрутів, які охоплюють насамперед, пам’ятки архітектури. Особлива увага приділяється оборонним спорудам. Шостий, пішохідний маршрут включає найцікавіші об’єкти заповідника „Медобори”: скелі, печери, штольні, цілющі джерела і язичницькі городища-святилища.

 

Мандруємо світом

 
 

 

Авторский В.В.

Бразилия для любознательных [Текст]. – М.: Международные отношения, 2006. – 256 с.
Мемуарно-белетристичні нариси російського дипломата, що зміг за багато років роботи у Бразилії по-справжньому пізнати цю багатолику південноамериканську країну, мав можливість поспілкуватися з людьми самого різного положення, дають достовірне уявлення про бразильців, їхні традиції та звичаї, особливості національного характеру.

 

 
 

 

Прогулки по Риму [Текст]. – М.: „Вокруг света”, 2010. – 204 с.

Рим є одним з найбільших культурних, релігійних та політичних центрів Європи, він унікальний у своїй історії і величі, та своєму винятковому значенні для сучасної Європи та світу. Герої цієї книги – назви римських вулиць та люди, які вигадують, використовують та інколи забувають ці назви, - від політиків, таких як Муссоліні, до простих римлян, які небайдужі до географічних назв. Ця книга присвячена історії, лінгвістиці та культурології.

 

 
 

 

Китай [Текст]. – М.: „Вокруг света”, 2008. – 564 с.

Цей путівник знайомить вас з країною, що займає перше місце у світі за чисельністю населення і третє за площею. Історія Китаю нараховує чотири тисячі років, а по кількості пам’яток всесвітньої і культурної спадщини, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО, ця країна поступається тільки Італії.

 

 
 

 

Бурлак В.Н.

Стокгольм. История. Легенды. Предания [Текст]. – М.: Вече, 2008. – 352 с., ил. – (Тайны знаменитых городов)

Столицю Шведського королівства – Стокгольм часто називають Північною Венецією. Як і Венеція, він не тільки один із найкрасивіших , але й один з найзагадковіших міст Європи. Не випадково він відомий своїми таємницями і легендами, які досі хвилюють уяву...Журналіст і мандрівник Вадим Бурлак знайомить читача з маловідомими сторінками давнього та недавнього минулого Стокгольму.

 

 
 

 

Босрок, Мэри

Путеводитель по обычаям и этикету. Европа. Ценнейшее руководство, как нужно действовать с самого первого шага [Текст]. Пер. с англ. Е.М.Веселовой. – М.: АСТ: Астрель, 2007. – 415 с., ил.

Ця книга дає уявлення про політичний устрій, культуру та звичаї країн Європи. Текст розбито на блоки по країнах та ситуаціях, що допоможе швидко знайти відповіді на всі питання, що цікавлять кожного туриста.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ