Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Книготерапія ДоброТи». Доторкнись до Доброти

Поділіться цією сторінкою:

Ти гадаєш, що доброти вже не існує?
Що слова «людяність», «порядність» та «мораль» є тільки в застарілих словниках?
Що книги мають бути тільки з вбивствами та проблемами?
Ми доведемо, що книги можуть і мають бути «добрими»!
Що приємний присмак є не тільки у тістечка, а в книжках!
Пропонуємо підбірку душевної та духовної літератури, яка не залишить тебе байдужим та стане тобі в нагоді!

 
 

 

Антарова, Конкордия Евгеньевна.

Две жизни [Текст] : Предисл. от изд. Ч.1 / Антарова, Конкордия Евгеньевна. - М. : Сиринъ садхана, 2000. - 544 с. - Предисловие: с.5.

У книзі Конкордії Євгеніївни Антарової „Два життя” уперше в белетристичній формі подаються яскраві та глибокі образи Великих Вчителів, що виписані з великою любов’ю, показана їх самовіддана праця на благо людства. Вчення, що викладене у книгах „Живої Етики”, нібито проілюстровано долями героїв книги „Два життя”.

 

 
 

 

Горбачева, Наталья.

Оптинские старцы [Текст] / Горбачева, Наталья. - М. : АСТ, Олимп, 1999. - 208 с. - (Великие пророки).

Вони обрали подвижницький шлях, їх називали старцями Оптинської пустелі – але частіше „святими старцями”. Сила старців була силою Світла, силою Бога. Вони бачили людські долі та зцілювали людські недуги тіла й духу. Їм було відомо майбутнє, ними було передбачено Жовтневу революцію та мученицьку смерть останнього російського імператора та його сім’ї. Про найбільш прославлених старців Оптинської пустині розповідає ця книга...

 

 
 

 

Миронихина, Любовь.

Сергий Радонежский [Текст] / Миронихина, Любовь. - М. : АСТ, Олимп, 1999. - 208 с. - (Великие пророки).

Моральний авторитет скромного ігумена Святотроїцької обителі був таким великим, що до нього в найтяжчі моменти звертались всі як митрополити, так і князі російські. Мудрість і доброта зробили радонезького чудотворця ангелом-хранителем російської землі.

 

 
 

 

Горбачева, Наталья.

Ксения Петербургская [Текст] / Горбачева, Наталья. - М. : АСТ, Олимп, 1998. - 208 с. - (Великие пророки).

Блаженна Ксенія Петербурзька своїми молитвами охороняла Петрів град від бід, пророкувала долі, допомагала людям в горі, зцілювала хвороби.

 

 
 

 

Богат, Евгений Михайлович.

Понимание [Текст] = Воспитание культуры и духовности, доброты у молодежи : Научно-популярное издание / Богат, Евгений Михайлович ; Худож. Г.К.Самойлов. - М. : Издательство политической литературы, 1983. - 359 с. : ил. - (Личность. Мораль. Воспитание).

Як стати людиною в полному сенсі цього слова, не втратити себе або як знайти себе? – ось одна з центральних тем книги. Вона проходить через велику кількість читацьких листів, в кожному з яких автори розповідають про себе, діляться своїми роздумами та сумнівами.

 

 
 

 

Сухомлинский, Василий Александрович.

Сердце отдаю детям [Текст] / Сухомлинский, Василий Александрович. - Изд. 3-е. - К. : Радянська школа, 1973. - 242 с. : Ил. - Предисловие: с.3 .

Автор книги – видатний радянський педагог, Герой Соціалістичної Праці, член-кореспондент АПН СССР, заслужений вчитель Української ССР на протязі своєї педагогічної діяльності займався проблемами виховання та розвитку школярів.

Ця книга – одна з небагатьох у сучасній педагогічній літературі, що здобула визнання педагогів та батьків.

 

 
 

 

Зинкевич-Евстигнеева, Татьяна Дмитриевна.

Основы сказкотерапии / Зинкевич-Евстигнеева, Татьяна Дмитриевна. - СПб. : Речь, 2006. - 176 с. : Ил. - Несколько слов об этой книге: с.5; Литература: с.171.

Книга може бути корисною як для батьків, так і для вчителів, що викладають етику, естетику, людинознавство, моральність.

 

 
 

 

Лопатина, А.

Книга для занятий по духовному воспитанию [Текст] : Религии мира, а также писатели, поэты, сказочники и художники о доброте, трудолюбии, милосердии, счастье, страданиях и испытаниях; Искусство видеть мир; Игры и задания духовно-нравственного содержания; Сказки, истории и предания. Кн.4 / А. Лопатина, М. Скребцова. - М. : Русский раритет, 1997. - 576 с.

Книга для занять із духовного виховання містить добірки матеріалів духовно-моральної спрямованості, що можуть бути корисними як для батьків, так і для вчителів, що викладають етику, естетику, людинознавство, моральність або історію релігій. Дитині пропонується порозмислити над такими важливими поняттями як щастя, доброта, співчуття, милосердя, душа, Бог, сенс життя, допомогти побачити красу природи та оточуючий світ, відчути радість творчості, краще пізнати самого себе... Дитина знайомиться з різноманіттям світових релігій та віровчень, їх основними принципами та обрядами, з уявленням різних народів про світ і тьму, добро і зло. Книга також містить казки та історії духовно-морального змісту з доробками, творчими завданнями для кращого засвоєння матеріалу.

 

 
 

 

Кузьмінський, Анатолій Іванович.

Педагогіка родинного виховання [Текст] : Навчальний посібник / Кузьмінський, Анатолій Іванович, Омеляненко, Віталій Лукич. - К. : Знання, 2006. - 324 с. - (Навчально-методичний комплекс з педагогіки). - Література: с.317. - Переднє слово: с.7.

В посібнику висвітлюється процес виховання дитини відповідно до етапів її психолого-фізіологічного розвитку, всебічно розглядаються різноманітні аспекти морального, фізичного, розумового, естетичного виховання. Особлива увага приділяється висвітленню діяльності батьків у процесі реалізації провідних функцій родини.

 

 
 

 

Большая книга по этикету [Текст] / Відповід. за вип. Ю.Г. Хацкевич. - М.; Мн. : АСТ; Харвест, 2002. - 712 с. : ил.

Люди, які прагнуть успіху в службових справах і громадській діяльності, мають досконало володіти не лише фаховими знаннями, але знати правила поведінки в суспільному житті і в сфері бізнесу.

Таким довідником гарного тону і може бути «Большая книга по этикету».

 

 
 

 

Лермонтов, Владимир.

Праздник навсегда [Текст] : Роман / Лермонтов, Владимир. - СПб. : Невский проспект, 2007. - 224 с. - (Сокровенные истории).

Марно нарікати на відсутність казки у дорослому житті. Чудо можна створити. Таким ключем є ти сам. Ти - чарівник, який може творить чудеса. Так автор запевняє читача.

 

 
 

 

Лермонтов, Владимир.

Библия любви [Текст] : Сокровенные истории / Лермонтов, Владимир. - СПб. : Невский проспект, 2006. - 192 с. : іл. - (Колокольчики Святой Руси).

В цій книзі Володимир Лєрмонтов повертається до „вічних” тем самотності та любові, віри й духовних пошуків. Перед вами добра, мудра, можливо трохи сумна, і, звичайно ж, красива казка.

 

 
 

 

Лермонтов, Владимир.

Азбука жизни [Текст] / Лермонтов, Владимир. ; Предисл. авт. - СПб. : Невский проспект, 2007. - Предисловие: с.3. - 256 с.

Ця книга, незважаючи на свою простоту та доступність, володіє чарівною здатністю при кожному новому прочитанні відкривати людині більш широкі горизонти пізнання і самовдосконалення. Автор ніби склав „Азбуку життя”, яка стала справжнім путівником для багатьох людей, які бажають змінити своє життя на краще.

 

 
 

 

Крыщук, Николай Прохорович.

Не повышая голоса [Текст] = Воспитание культуры и духовности, доброты у молодежи : Научно-популярное издание / Крыщук, Николай Прохорович ; Худож. Г.К.Самойлов. – М. : Политиздат, 1991. - 365 с. : ил. - (Личность. Мораль. Воспитание).

Легендарний письменник та публіцист підіймає гострі питання сучасного життя. Він замислюється над проблемами, що стоять сьогодні перед сім’єю: відносинами дітей і батьків, „формальною” та „неформальною” молоддю; над окремою людиною, що опинилася на перехресті історичних подій.

 

 
 

 

Золотий гомін [Текст] : Українська поезія світу / Ред.-упоряд. А.Мойсієнко; Худож. П.С.Єременко. - К. : Молодь, 1993. - 352 с. : іл.

У виданні представлено творчість понад ста українських поетів, які живуть у різних країнах, на різних континентах, але об’єднані між собою глибоким чуттям батьківщини, рідного слова.

 

 
 

 

Качкан, Володимир Атанасійович.

Грона любові [Текст] : Портрети і новели / Качкан, Володимир Атанасійович ; Худож. О.І.Яцун. - К. : Український письменник, 1993. - 271 с. : Іл.

До книги сучасного відомого письменника і вченого увійшли портрети визначних художників, майстрів народного мистецтва України, письменників. Глибоким психологізмом сповнені новели, у яких автор малює характери тесляра і пасічника, криничара й музиканта, ворожбита і фольклористки...

 

 
 

 

Роздобудько, Ірен.

Гудзик [Текст] : Роман / Роздобудько, Ірен ; Худож.-оформлювач І.В.Осипов. - Харків : Фоліо, 2006. - 222 с. - (Колібрі).

Роман, який у 2005 році отримав першу премію Всеукраїнського конкурсу „Коронація слова”. Роман про любов, вірність, зраду. Про те, що ніколи не варто оглядатися назад, а цінувати те, що існує поруч з тобою – сьогодні і назавжди. А можливо, цей роман про... дещо з життя янголів, що випадково потрапили на нашу землю?

 

 
 

 

Слапчук, Василь.

Дикі квіти [Текст] : Роман / Слапчук, Василь. - К. : Факт, 2004. - 296 с. - (Exceptis Excipiendis).

Сімейне життя зберігає безліч таємниць і несподіванок. Василь Слапчук, чий стиль відрізняється витонченим психологізмом, м’якою іронією, парадоксальністю, запрошує вас у захоплюючу подорож світами Чоловіка, Жінки і Дитини.

 

 
 

 

Бондарчук, Наталія Іллівна.

Білий янгол [Текст] : Поезії / Бондарчук, Наталія Іллівна ; Худож. Н.Максимова. - К. : Просвіта, 2006. - 79 с. : Іл.

Поетичною збіркою знана мільйонами українських радіослухачів Наталка Бондарчук ласкаво запрошує кожного з нас у свій фантастичний світ поезії! Вона відчує себе щасливою, коли ми полюбимо його.

 

 
 

 

Дудар, Євген.

І силою, і правдою... [Текст] : Перебране, вибране, доповнене / Дудар, Євген. - Тернопіль : Джура, 2003. - 272 с. - Його скелясті Верховини... (Післямова Ореста Сливинського): с.244.

Ця книга не розважальне чтиво. Митець на вістрі часу. Він порушує найпекучіші проблеми нашого життя-буття, картає гостро, дошкульно, вразливо батожить різних пройдисвітів, політичних банкрутів, що цураються всього українського. На питання «чому ми такі?», «чому у нас так?» дотепно, влучно і вичерпно відповідає автор.

 

 
 

 

О братьях наших меньших [Текст] : Сборник / Абрамов Фёдор, Астафьев Виктор, Белов Василий [и др.]; Сост. А.Комисаровой и И.Курамжиной, Предисл. О.Волкова; Худож. В.Карасев. - М. : "Молодая гвардия", 1983. - 495 с. : ил. - (Библиотека юношества). - Во имя жизни: с.3.

До збірки увійшли оповідання й повісті, в яких висвітлено проблему відносин людини і тварини. Серед авторів Ф.Абрамов, В.Астаф’єв, Ю.Казаков, Г.Семенов, Є.Носов, В.Распутін та інш.

 

 
 

 

Полосатый Эргени [Текст] : Повести и рассказы о жизни диких животных / Толстой А.К.; Гаршин В.; Лесков Н. [и др.]; Сост. и вступ. ст. В.А.Потиевского; Худож. А.Н.Сичкарь. - М. : Правда, 1991. - 496 с. : ил. - Одно дыхание у всех: с.6.

Захоплюючий світ тварин чи не найулюбленіше чтиво для кожного читача, а особливо для молоді. Улюбленцям молоді присвячений збірник повістей і оповідань про малознайомий світ природи, з витонченими характеристиками їх психологічних особливостей.

 

 
 

 

Родная душа [Текст] : Рассказы о собаках / Предисловие М.Семеновой; Под редакцией М. Семеновой; Авторы рассказов: П.Абрамов; Е.Мурашова; Н.Карасева и др. - СПб. : Азбука-классика, 2007. - 256 с. - Предупреждение: с.5.

До цієї збірки ввійшли оповідання відомих кінологів, присвячені їх улюбленим собакам, - гіркі і веселі, стримані й повні емоцій. Крім того, до книги вкючено новели Семенової з циклу „Непокобелимый Чейз», які публікуються на сторінках книги вперше.

 

 
 

 

Гржимек, Бернгард.

Животные - моя жизнь [Текст] = Профессор Б.Гржимек подводит итог своей подвижнической деятельности на поприще охраны природы : 50 лет: события и исследования: Научно-художественное издание / Гржимек, Бернгард ; Пер. с нем. Е.А.Геевской; Предисл. Н.Н.Дроздова; Худож. А.А.Брантман. - М. : Мысль, 1993. - 398 с. : ил., фотогр. - Предисловие: с.5.

Від тварин в захопленні не тільки діти. Ними активно опікується науковий світ. Гржимек як вчений за 50 років написав велику кількість оповідань і нарисів про життя тварин, яке уособлюється в його власному житті.

 

 
 

 

Червона книга України [Текст] : Рослинний свiт / Під заг. ред. Ю.Р.Шеляг-Сосонка; Передм. Б.В.Заверухи, Ю.Р.Шеляг-Сосонка. - К. : Українська енциклопедія ім. М.П.Бажана, 1996. - 608 с. - Література : с.562. - Про Червону книгу України. Постанова Верховної Ради України від 24 жовтня1992 року: с.5; Положення про Червону книгу України: с. 6; Алфавітний покажчик українських назв рослин і грибів, занесених до "Червоної книги України.Рослинний світ": с.573; Алфавітний покажчик латинських назв рослин і грибів, занесених до "Червоної книги України.Рослинний світ": с.576; Українсько-російський словник назв рослин і грибів, занесених до "Червоної книги України.Рослинний світ": с.580.

Охорона довкілля – нагальна потреба кожного громадянина. Видання книги є офіційним документом про сучасний стан видів рослин України, які перебувають під загрозою зникнення. Червона книга України повинна бути настільною для кожного, хто причетний до навчання та виховання дітей.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ