Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Будь сучасним! Читай українське!

Поділіться цією сторінкою:

Ти вважаєш, що сучасної української літератури не існує?

А українська мова – це тільки суржик?

Що в Україні немає цікавих авторів?

Якого віку, на твою думку, він має бути? 25? 35? 45? 81???... Талант не залежить від віку та статі!

Переконайся, що тера-інкогніта поряд з тобою в безмежному океані книжок!

 

 
 

 

Україна: поезія тисячоліть.

Антологія: У 2 т./ Ідея та концепція видання А. Толстоухова і В. Зубанова; упорядник Ю. Буряк. - К.: Кріон, 2008. - Т. І. – 684 с.; Т. 2. – 686 с.: іл.

Унікальне двотомне видання. В ньому зібрані найкращі твори 400 поетів, які пов'язали свою творчість з Україною: народилися, жили і творили на українській землі, а перебуваючи за її межами, захоплювалися подіями та героями цього чудового краю .

Двотомник "Україна: поезія тисячоліть" (в шкіряній обкладинці ) отримав "Гран-Прі " в рамках VII Московського Міжнародного конкурсу держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав "Мистецтво книги 2010"

 

 
 

 

Костенко Ліна.

Записки українського самашедшого. К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011.- 416 с.- (Перлини сучасної літератури).

3 перевидання роману!!! Перша і вдала спроба прозового твору від української поетеси. „Не дай вам Бог жити в епоху змін!” – кажуть на Сході. Але якщо довелося? Як можна діяти, щоб залишитись Людиною? Пересічна людина на тлі суспільних змін останніх 20 років України. За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики.

 

 
 

 

Матіос Марія.

<Вирвані сторінки з автобіографії: Львів: ЛА „Піраміда”, 2011.- 368 с.

Автор „Нації”, „Фуршету”, „Солодкої Дарусі”. Але автор не тільки митець. Автор – жінка, людина. Реальний час, що пливе крізь живі людські долі, і реальні люди, що пливуть крізь плинний час, - такими є основні мотиви книжки «Вирвані сторінки з автобіографії» найпопулярнішої української письменниці Марії Матіос. Книга-дайджест «населена» багатьма відомими і невідомими людьми і подіями, з яких і складається життя.

 

 
 

 

Роздобудько Ірен.

Гра в пацьорки. Збірка оповідань. – К.: Нора-Друк, 2010. – 240 с.

„Гра в пацьорки” – збірка оповідань, написаних в різні роки.

Пацьорки – дрібний різнокольоровий бісер. Ним можна вишити гарну картину, а можна розсипати по підлозі і ніколи не зібрати до купи. Власне, все наше життя – гра в пацьорки. І від того, як ти використовуєш ці „дрібниці шиття”, залежить, чи зіллються вони у візерунок.

 

 
 

 

Дашвар Л.

Мати все. - Харків : Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 336 с. : іл

Люко Дашвар пропонує широкій публіці свій четвертий роман «Мати все». Історія професорської доньки, у якої було все: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, вдосталь грошей – ідеальне життя. Але, як всі ми знаємо, - «багаті теж плачуть». Підступ і брехня – ось на чому «авторитарна» мати побудувала родинну ідилію. Назва «Мати все», як і назви усіх книжок Дашвар, що побудовані на грі слів, мають неперевершену властивість з ювелірною точністю передавати захований у сюжетні лінії зміст.

 

 
 

 

Шкляр В.М.

Залишенець. Чорний Ворон [ Текст ] . – Харків: Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 384 с.

Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами і навіть заборонили згадувати їхні імена, щоб стерти з пам'яті ту ідею, за яку повстанці жертвували своїм життям. Звичайно, вони стріляли, вішали, палили, нищили... Але кого? Вони не вийшли з лісу навіть тоді, коли навколо запанувала чужа влада і вже не було надії на визволення. Вони – залишенці - обрали собі смерть.

 

 
 

 

Корній Дара.

Гонихмарник/ передм. Люко Дашвар ; худож. А. Єрьоміна. – Харків : Книжковий Клуб „Клуб Сімейного Дозвілля”, 2010. – 336 с. : іл.

Українська Стефані Майєр! З давніх-давен серед людей живуть дводушники - гонихмарники, істоти, що наділені надзвичайними силами. Вони можуть керувати хмарами, викликати дощ, бурю, град або відводити їх від села. Аліні, головній героїні «Гонихмарника», судилося зустріти свого „Едварда Каллена” – дивного незнайомця в чорному. Тільки от п'є він не кров, а каву зі смаком гвоздики, любить волошки й дощі. І зветься Кажан...

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ