Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Пізнати все неможливо, але прагнути цього потрібно

Поділіться цією сторінкою:

Від Видавничого дому «Лотос» на абонемент надійшла підбірка нової літератури з бібліотерапії.

Щиро дякуємо за чудовий подарунок нашим користувачам – книги та аудіодиски талановитої письменниці Анастасії Нових, В.Синельникова, І.Данилова. Цей щедрий дар став заключним акордом плідної співпраці бібліотеки, видавництва “Лотос” та газети “Пантелеймон” в проведенні міжнародної фотовиставки ”Агапіт Печерський”.

Серія книг Анастасії Нових про добро, яке породжує добро. Її книги допомагають звільнитися від багатьох проблем. Ви зможете змінити своє ставлення до проблем, усвідомлено вирішувати їх. Кожна з них перестає бути перешкодою у житті і сприймається як сходинка до самовдосконалення. Величезний бібліотерапевтичний ефект уже спостерігається в першому томі її книги!!!

 
 

 

Новых А. Сэнсэй.Исконный Шамбалы. – К. : Лотос, 2008. – 408 с.

В книзі розкриті події 1991 року. Внутрішній світ 16-річної десятикласниці, яка віч-на-віч зустрілася зі смертю, раптово змінився і переосмислився під впливом захоплюючої східної філософії, знань про світ і людину в ньому, які дівчина пізнала від загадкової Людини – Сенсея. Завдячуючи мудрому світосприйняттю, вона отримала відповіді на всі свої внутрішні досі ніким не розгадані питання.

 
 

 

Новых А. Сэнсэй-ІІ. Исконный Шамбалы. – К. : Лотос, 2009. – 254 с.

Книга про перебування на відпочинку спортгрупи зі східних єдиноборств на чолі з Сенсеєм. Захоплююча філософія Сенсея, мудрі притчі про Бодхисатву, приголомшуюча розповідь про прославленого Святого Київської Русі лікаря Агапіта Печерського, чудотворні мощі якого до цього часу зберігаються у Києво-Печерській Лаврі. Так ми дізнаємось про інший погляд на світ, історію і вічні питання людства.

 
 

 

Новых А. Сэнсэй-ІІІ. Исконный Шамбалы. – К.: Лотос, 2010. – 320 с.

Людина мчить до Світла. Засліплена ним, вона прагне Істини. І тільки істинне Око може пізнати суть!

 
 

 

Новых А. Сэнсэй- IV .Исконный Шамбалы. – К.: Лотос, 2009. – 632 с.

Під іншим кутом зору читач зможе подивитися на світову історію, познайомившись із захоплюючими відкриттями Сенсеєм сенсаційних таємниць історії, які старанно приховані подіями тисячоліть. Цікава таємниця походження «понтифіків», таємниця Грааля в минулому і сьогоденні, невідомі відомості про життя Ісуса Христа, сенсації для науки.

 
 

 

Новых А. Перекрестье. Исконный Шамбалы. – К. : ЛОТОС, 2009. – 535 с.

На перехресті тисячоліть відбуваються дивовижні події, які поєднують як долі простих людей, так і чиновників, які знаходяться у вищих ешелонах влади. Наврядчи хто здогадається, що в основі цього перехрестя людських доль під маскою звичайної людини схована легендарна Особистість.

 
 

 

Новых А. Эзоосмос. Исконный Шамбалы. – К. : Лотос, 2009.-312 с.

Таємна реальність кожного дня присутня в людському суспільстві. Пізнання її тайн допомагає людині не тільки набути досвід існування в цьому світі, але і зробити крок в галузі дослідження власного єства.

Важилі Добра і Зла – в руках самої людини. Все вирішує її езоосмос.

 
 

 

Новых А. Духовные практики и медитации. – К. : Лотос, 2008. – 408 с.

Запропоновані в брошурі прості медитації з книг Анастасії Нових доступні для будь-якої людини, навіть для тих, хто ніколи не займався подібними духовними практиками. Їх ефективність також буде цікавою і для тих, хто давно і серйозно займається вдосконаленням своїх феноменальних здібностей. І, звичайно ж, наведені духовні практики є унікальним джерелом для тих, хто хоче пізнати себе і віднайти свій духовний шлях.

 
 

 

Новых А. Предсказания будущего и правд а о прошлом и настоящем. – К. : Лотос, 2009. – 128 с.

Останні події в світі – світова економічна криза та геополітичні зміни – змушують людину замислитись над причинами їх виникнення. Аналізуючи ситуацію, можна дійти висновку, що за всіма цими змінами стоять сили, конкретні люди, що володіють більшою частиною світового капіталу і імена їхні не розголошуються. Що це за сили, плани їхньої діяльності, а також історія їх існування, методи та прийоми управління масами людей – ця інформація доступно викладена в книгах Анастасії Нових. Художній стиль цих книг дозволяє людям усвідомити більше, ніж сказано, глобально побачити та об'єднати розпорошену інформацію, знайти ключ до розуміння багатьох проблем сьогодення.

 
 

 

Синельников В.В. Щеплення від стрессу – К. : Лотос, 2009. – 224 с.

Синельников Валерій Володимирович – відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за своєю простотою і ефективністю цілющих психологічних методик.

Що таке стрес? Як із жертви обставин стати господарем ситуації? Як накопичити силу та енергію і застосувати їх собі на користь? Книга допоможе вам відповісти на ці й багато інших питань, змінити ставлення до своїх життєвих прагнень, зробити волю сильною, а життя – яскравим і щасливим.

Нова модель свідомості, розроблена лікарем, допоможуть вам не лише досягти реального здійснення заповітної мрії, але й стати господарем свого життя.

 
 

 

Синельников В.В., Слободчиков С. Практичний курс доктора Синельникова. Як навчитися любити себе – К. : Лотос, 2010. – 224 с.

Автор унікальної моделі нової свідомості В.Синельников разом з учнем і послідовником Сергієм Слободчиковим згідно ефективній методиці розкриють стратегію досягнення радісного результату: як же все-таки навчитися любити себе. А для цього необхідно кожному зацікавленому в ній пройти крок за кроком весь практичний курс.

 
 

 

Синельников В.В. Сила наміру – К. : Лотос, 2009. – 160 с.

Синельников Валерій Володимирович – відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за своєю простотою і ефективністю цілющих психологічних методик.

В цій книзі автор знайомить читачів з мистецтвом створення і керування Наміром. Оволодівши ним, можна змінити свій світ, захистити себе від пристріту, навчитися вибудовувати події на свій розсуд, жити повним і яскравим життям.

 
 

 

Синельников В.В. Шлях до багатства – К. : Лотос, 2010. – 192 с.

Хто з нас не замислюється над тим, як заробляти гроші, щоб бути успішним, незалежним від злиднів? Як правильно чинити, чому потрібно діяти так чи інакше розкрито в методичних порадах відомого практикуючого психотерапевта В.Синельникова, який допоміг багатьом людям повернути здоров'я, підвищити добробут, пізнати радість життя.

 
 

 

Синельников В.В. Возлюби свою хворобу – К. : Лотос, 2009. – 384 с.

Синельников Валерій Володимирович – відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за своєю простотою і ефективністю цілющих психологічних методик.

Книга допоможе Вам відповісти на важливі питання, змінити ставлення до хвороби, зробити своє тіло здоровим, а життя – яскравим. Нова модель свідомості, розроблена автором, ефективні авторські методики і стратегії допоможуть Вам не тільки досягти реального зцілення, але й попередити хворобу.

 
 

 

Белл А. Лазейка для Иуды – К.: Лотос, 2010 – 576 с.

Людство розділене на дві частини – ті, що живуть на Землі – щасливі й благополучні. Інша частина людства живе на планеті жалю Сатушарі, де населення жорстоке і нерозвинене. Для прискорення розвитку сатушарян Великі Вчителі людства відправляють на Сатушар одного з Вчителів – Ілара, семеро кращих землян та їх голову – Олександра. Сатушаряне починають змінюватися на краще, стають на шлях прискореного розвитку, який має в майбутньому призвести до їх возз`єднання з землянами.

 
 

 

Данилов И.М. Остеохондроз для профессионального пациента. – К. : 2010. – 416 с.: ил.

Медичний бестселер!

Книга, яка не має аналогів. Цікава форма викладу базових понять з анатомії хребта та етапів розвитку остеохондрозу. В ній викладені новітні розробки з відновлення (регенерації) пошкодженого міжхребцевого диска методом вертеброревітології. Вона може служити настільною книгою як для фахівців, так і для простого читача.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ