Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

І красива, і розумна, і щаслива…

Поділіться цією сторінкою:

Ти вважаєш себе саме такою? Ні? Дій! Наша виставка допоможе тобі знайти шлях до успіху, щастя, любові, навчить керувати фізичною, зовнішньою та внутрішньою енергією для досягнення своєї мети!

 

 
 

 

Сняданко, Наталка.

Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки [Текст] / Сняданко, Наталка. – Харків : Фоліо, 2004. - 287 с. - (Графіті). - ISBN 9660326831 : (В пер.)

На вас чекає колекція пристрастей, що їх зібрала дівчинка “ з порядної галицької сім'ї ” в період свого дорослішання. Кожного разу дівчина намагається зрозуміти – пристрасть це чи кохання? А чи зможете ви відрізнити пристрасть від кохання, то вже ваша справа.

 
 

 

Роздобудько, Ірен.

Він: Ранковий прибиральник; Вона: Шості двері : Романи [Текст] / Роздобудько, Ірен. - К. : Нора-Друк, 2005. - 312 с. : іл.

Він і Вона… Різні і роз'єднані – відстанями, часом, життєвими колізіями. Вони можуть ніколи не знайти одне одного, якщо, звісно, не шукатимуть. Віртуальне кохання перетворюється для героїв на довге повернення до себе.

 
 

 

Шедеври української любовної лірики: Збірка [Текст] - Х. : Фоліо, 2006. - 314 с.

Ви не знаєте як казати про своє кохання? Українські поети різних поколінь як найкраще допоможуть виразити ваші почуття! Поезії, що розповідають про любов та ненависть, радість та смуток, пристрасті та ревнощі, і сьогодні, як сто і двісті років тому, бентежать наші душі і підносять їх до незбагненних вершин людяності.

 
 

 

Про маму : Збірка художніх творів на кожен день і до свята [Текст] / Упоряд. та передм. Г.М.Кирпи; Худож. С.М.Железняк. - К. : Школа, 2005. - 223 с. : iл.

У нашім раї на землі
Нічого кращого нем а є,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим…
(Т.Г. Шевченко)

Свічка палкого материнського серця повсякчас освітлює нашу життєву дорогу, тож нехай наша вдячність матерям ніколи не буде запізнілою! Ця книжка, нікого не залишить байдужим. Вона складається з кращих творів вітчизняної та зарубіжної літератури.

 
 

 

Арсеньева, Елена Арсеньевна.

Блистательные изгнанницы : Новеллы [Текст] / Арсеньева, Елена Арсеньевна. - М. : Эксмо, 2005. - 384 с.

Велика та прекрасна країна залишилась лише в спогадах та мріях героїнь історичних оповідань Олени Арсеньєвої. Жовтнева революція поділила їхнє життя навпіл. Нова реальність, нове життя, нова Батьківщина… Піднятися над Долею, залишитися Жінкою, зберегти Сім'ю – в цьому дивовижні жінки бачили сенс свого життя.

 
 

 

Владимирівська, Ганна.

Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок [Текст] / Владимирівська, Ганна, Владимирівський, Петро ; Пер. з рос. Ю.Тимошенко. - К.: Наш час, 2006. - 292 с.

Ви дійсно бажаєте змінити якість свого життя, стати собі бізнес-тренером? Ця книжка не обіцяє неможливого, не вчить будівництву замків на піску і не намагається зарядити безпідставним оптимізмом. Психологом і будівничим своєї власної кар'єри повинна стати кожна з нас.

 
 

 

Вильмонт, Екатерина.

Дети галактики или Чепуха на постном масле. Взгляд и нечто с гастрономическим уклоном: Кулинарные воспоминания вашей любимой писательницы [Текст] / Вильмонт, Екатерина. - М. : АСТ, 2006. - 216 с.

Ця книга ні на що не претендує. Це не кулінарні дослідження. Це сердечні справи і сердечні страви від Катерини Вільмонт, яка не зраджує своєму кредо: життя коротке, щоб казати «ні» любові і не бути щасливим отут і вже./

 
 

 

Beauty. 1000 секретов красоты на скорую руку : Экспресс-методики: макияжа, ухода за лицом и телом, маникюра и педикюра, укладки волос [Текст] / Сост. О.Горбункова, Ю.Спасская, О.Живайкина. - М.: Эксмо, 2007. - 288 с. : ил.

Не має часу на себе? Треба терміново стати приголомшливо привабливою? Тисяча секретів краси по експрес-методикам чекають на вас в цьому посібнику. Ти варта бути красунею!

 
 

 

Некрасов, Анатолий Александрович.

Мужчина и женщина, или Cherchez l a Femme [Текст] / Некрасов, Анатолий Александрович. - М. : АСТ, 2009. - 311 с.

Чоловік та жінка… Що криється за цими словами? Кохання? Любов – основа всього Всесвіту! Книга допоможе вам переосмислити своє життя, усвідомити свої цілі та бажання, створити для себе та близьких простір здоров'я, любові та щастя.

 
 

 

Лермонтов, Владимир.

Ветер любви [Текст] / Лермонтов, Владимир. - СПб. : Вектор, 2007. - 320 с.

Подумай перед тим, як читати цю книжку. Твоє теперішнє життя відомо, передбачуване та зрозуміле. Але якщо ти поринеш у світ цієї книги, твоє життя наповниться дивом і казкою. Ти назавжди потрапиш у загадковий та чудовий Всесвіт Любові.

 

 
 

 

Кузин, Феликс.

Сделай себя сама [Текст] / Кузин, Феликс, Шакова, Ирина. - М. : Ось-89, 2005. - 368 с. : ил.

Ніхто не зробить тебе особистістю – тільки ти сама! Твоя стратегія – життєвий успіх, тактика – мистецтво спілкування, твоя зброя – чарівність та привабливість. Навчись керувати фізичною, зовнішньою та внутрішньою енергією для досягнення своєї мети. В книзі містяться психологічні тести та практичні рекомендації, які допоможуть отримати бажаного результату.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ