Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Молода освічена людина в сучасному житті!!

Поділіться цією сторінкою:

Ви вважаєте себе сучасними, незалежними і навіть всезнаючими?!

Ми спробуємо вам довести, що це не так. Ось перелік книжок, які змусять вас замислитися, чи правильно ви виставляєте свої орієнтири.

 

 
 

Добсон, Джеймс.

Шанси молодості [Текст] / Добсон, Джеймс; Пер. з англ. Т.Різун. – Львов : Свічадо, 2010. - 244 с. : іл.

Дорослішаючи, молоді люди опиняються на порозі свого майбутнього й перед ними постає чимало складних питань щодо мети життя, Божої волі, освіти, подружжя, кар'єри.

Автор цієї книжки тепло й виважено розповідає про ті речі, з якими молодь стикається під час “критичної декади” життя, що триває від шістнадцятирічного до двадцятишестирічного віку. Д. Добсон пише про покликання, гроші, владу, емоції та найважливіші рішення, які мають плив на ціле життя.

Якщо ти молода людина, що стоїть на порозі дорослого життя, або батько чи вчитель, що опікується молоддю, то ця книжка дуже допоможе тобі. Її адресовано поколінню, яке хоче скористатися своїм шансом. “Шанси молодості” – це праця цілого життя автора, результат його зусиль, яких він доклав, щоб допомогти наступним поколінням збудувати міст між молодістю й дорослим життям.

 
 

Мандруючи до зрілості [Текст]: Виховання для життя в сім`ї, для молоді / Під ред. Т.Круль, М.Рись; Пер. з пол. З.Городенчук. – Львів : Свічадо, 2006. - 256 с. : іл.

Часто молодь, переступаючи поріг дорослого життя, розгублено зупиняється: що там, попереду? Неготовність до сімейного та подружнього стану часто призводить до травм та втрат, яких можна було б уникнути. Книжка допоможе підготуватися до зрілості, особливо до подружжя. Як вибрати супутника життя? Як уникати в родині сварок та як вирішувати конфлікти? Як народжується дитина та як її виховувати? На ці та пов'язані з цим запитання дає відповідь книжка, яку ви тримаєте в руках. Книжка призначена для молодих людей, для батьків, а також може служити посібником для різного роду занять чи курсів з підготовкою до сімейного життя.

 
 

Білінгтон, Доті.

Живіть яскраво! [Текст] : 46 способів наповнити будні радістю / Білінгтон, Доті; Пер. з англ. А.Трофимової; Худож. оформ. Х.Рейнарович. – Львів : Свічадо, 2009. - 176 с. : іл.

Якою людиною ви станете наступного року або за десять років, залежить тільки від вас! Ви можете стати надзвичайно енергійною, динамічною людиною, якою й маєте бути. Ви можете досягти кожного куточка вашої душі, щоб вивільнити ваші приховані можливості, розкритися та рухатися вперед, досягаючи повної самореалізації. Ця книжка поведе вас до цієї мети, пропонуючи 46 способів наповнити буденність динамікою та задоволенням від життя. Авторка ділиться з читачем життєвими секретами надзвичайно активних динамічних людей, які не зупиняються у розвитку, не припиняють вчитися і пізнавати нове...

 
 

Лезерес, Арнолд А.

Як не впасти у депресію [Текст] : 40 стереотипів, яких варто позбутися / Лезерес, Арнолд А., Лезерес, Кліфорд Н., Фей, Ален; Пер. з англ. Н.Римської; Худож. оформ. Х.Рейнарович; Післям. авт. - Львів : Свічадо, 2009. - 192 с. : іл.

Цю книжку написано для тих, хто піддався хибним ідеям та поглядам, що перешкоджають жити повнокровним життям, відчувати світ, рівновагу та щастя. Автори розглянули тут не тільки найбільш поширені стереотипи, що наражають людей на непотрібні емоційні страждання та призводять до важких психологічних травм, але й запропонували прості і зрозумілі шляхи їх подолання...

 
 

Павел, Джон.

Твоє щастя залежить від тебе [Текст] / Павел, Джон; Пер. з англ. О.Фешовець; Худож. оформ. Х.Рейнарович. – Львів : Свічадо, 2008. - 168 с. : іл.

Коли Бог створив людину, Він дав їй усе для того, щоб вона була щасливою. Щастя – це природний стан людини. І всі ми можемо навчитися того, як досягти цілковитого вдоволення життям, відчуття глибокого внутрішнього миру і безмежної радості. Але якщо ми будемо думати, що щасливими нас роблять зовнішні речі чи навіть люди, то наші мрії стати щасливими так і залишатимуться нездійсненними. Бо щастя – це внутрішня робота і залежить воно від нас самих. У цьому переконує автор книги, пропонуючи читачам 10 кроків, для того, аби стати щасливими

 
 

Чепмен, Гері.

Гнів: як опанувати негативні емоції [Текст] / Чепмен, Гері; Пер. з англ. Н.Римської. – К. : Свічадо, 2009. – 252 с. : іл.

Гнів – почуття, яке опановує кожного з нас: удома, на роботі, в транспорті, у дружніх чи родинних взаєминах… Але це почуття не має керувати вашим життям. Гнів можна використати для добра і навіть більше – він може змінити світ! У цій книзі Ґері Чепмен пропонує корисний, а іноді неочікуваний погляд на те, чому ми гніваємося і як впоратися з цим почуттям. Використовуючи реальні приклади з життя, автор пояснює, як побачити різницю між "поганим" і "добрим" гнівом, використати гнів як поштовх до позитивних змін, позбутися нагромадженого в душі, тамованого обурення, навчити дітей опановувати гнів і… ще більше…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ