Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Твій особистий літній план: 5 причин відвідати Молодіжну бібліотеку

Попри інші цікаві справи та можливості літнього відпочинку в Києві, ми хочемо  запропонувати тобі провести своє дозвілля саме в Молодіжній бібліотеці! Адже бібліотека – це простір для особистого вдосконалення та розвитку!

По-перше. Бібліотека – це потужний інформаційний ресурс.
Тут ти можеш отримати необхідну інформацію про все, що цікавить тебе цього літа.

Користуйтесь безоплатним Wi-Fi та іншими послугами бібліотеки.

Наша читальна зала може стати майданчиком для обговорення твоїх власних ідей.
Домовся про зустріч із друзями у нашій бібліотеці, щоб весело провести час за настільними іграми.  

По-друге. Переконайся, що наші бібліотекарі – справжні професіонали, котрі мають індивідуальний підхід до кожного читача, тож обов’язково допоможуть тобі в інтелектуальних пошуках. 

По-третє. Зауваж, проекти Молодіжної бібліотеки є не лише цікавими, але й корисними. Спробуй створити власноруч чудові прикраси та оригінальні речі на майстер- класах.

А як щодо опанування мистецтва китайської каліграфії? Під час наших групових занять це буде тобі до снаги

По-четверте. Ти маєш прекрасну нагоду обрати для читання найкращі книги, насолодитись «фентезі» та фантастикою, історичними романами, детективами, публіцистикою, класикою, а також познайомитись із новими письменницькими експериментами. За літературою на будь-який смак звертайся у відділ абонементу «Книголюб»!

По-п’яте. Зверни увагу! Доїхати до бібліотеки дуже просто. Станції Метро «Університет» або «Вокзальна», далі 7-8 хвилин пішки, через Ботанічний сад або вулицею Жилянська, - і ти потрапляєш на вулицю Льва Толстого, 49!

Вітаємо! Ви успішно подолали і відстань, і літню спеку, і власну інертність! Приємна, дружня атмосфера Молодіжної бібліотеки до твоїх послуг!

ТВІЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОСТІР
В
МОЛОДІЖНІЙ БІБЛІОТЕЦІ !

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ