Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Розумне дозвілля

Тут розміщена інформація, яка доповнить ваші знання з різних аспектів розумного дозвілля. Вам, цікавим та допитливим, ми пропонуємо матеріали про мандрівки та подорожі, рукоділля, колекціонування, змістовні розваги та відпочинок для вашого самовдосконалення.

Історичні місця Києва та України. Панорамні подорожі історико-героїчними місцями України»

Віртуальні панорамні сферичні подорожі у 3D-форматі

Цікаві факти про Молодіжну бібліотеку «Молода гвардія»

Якщо ти раціонально хочеш використати свій час, гайда в бібліотеку !

Твій особистий літній план: 5 причин відвідати Молодіжну бібліотеку

Попри інші цікаві справи та можливості літнього відпочинку у Києві, ми хочемо запропонувати тобі провести своє дозвілля саме в Молодіжній бібліотеці! Адже бібліотека – це ТВІЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОСТІР!

ПАНОРАМНА ПОДОРОЖ: з київських двориків – навколо світу.

Бібліографи запрошують вас на віртуальну прогулянку у 3D форматі вуличками рідного Києва та іншими містами України, Європи і світу.

Сценарий вечера памяти "778 дней и ночей"

«778 дней и ночей» Вечер памяти, посвященный 70-летию со дня освобождения города Киева от немецко-фашистских захватчиков. (Методические рекомендации и сценарий)

Бисер - МАГиЯ

Вот и промчалось лето. Отдохнув душой и телом, мы обустраиваем свои житейские будни: в круге первом, втором, третьем. Первый – это наш дом, второй – работа-учеба, а третий… – библиотека.

Счастливое лето с библиотекой!

Прошел четвертый вебинар «Каким должно быть счастливое лето для детей» в рамках проекта «СЧАСТЛИВОЕ ДЕТСТВО», посвященный Международному дню защиты детей...

«Азбука бисероплетения, или Как создать украшение из бисера за вечер»

Схемы и указания настолько просты, что даже новичок создаст предложенную модель за вечер. И это не удивительно, ведь автор книги Елена Вильчевская - мастер и преподаватель ювелирного бисероплетения.

«Вишукані речі виготовлені своїми руками»

Ми живемо в оточенні краси і різнобарвності, витонченості форм природи. Щоб вміти бачити красу в навколишньому світі треба бути уважною та обдарованою людиною.

«Ходімо до саду, або Путівник мандрівника без закордонного паспорта»

Надворі червень! Літо! Відпочинок!?
Де і як відпочити?  Традиційно – гори, море, далекі подорожі тощо.

Європа починається з тебе

З чого починається європейськість кожного з нас? Скоріш за все, з себе. Давайте відповімо собі на прості запитання: чи дійсно я є європейським?

«Мистецтво життя, або Історії особистостей»

Відомі та невідомі. Зірки кіно та науковці. Щасливі та не дуже. Імена, що залишили слід в історії та пам’яті людей. Наші сучасники. Життєві історії, що змінюють Людину і світ, трагедії та успіх, падіння та злети.

«Японія. Історія та сучасність»

Японія…. Це щось далеке, романтичне. Ця найдавніша в світі імперія залишається самою загадковою, незбагненною й парадоксальною країною.

«А ти готовий до травневих свят?»

З кожним днем стає все тепліше, повітря наповнюється солодким ароматом весни, який дурманить і кличе до пригод...Вже неможливо всидіти на робочому місці, зовсім не йдуть до рук студента товстелезні томи знань...

«Мистецтво на грані божевілля...»

Матісс, Далі, Пікассо, Шагал, Босх... Ці прізвища відомі всьому світові. Деякі вважають їх божевільними, деякі  геніями свого часу... А що знаєте про них ви?

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ