Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 29.05.2020 р.

День вишиванки: цікаві бібліотечні історії

Вишиванка для українців –  символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Цьогорічний День вишиванки, який традиційно відзначають в Україні в третій четвер травня, припадає ще на період карантину, на 21 травня. Сьогодні ми обмежені у спілкуванні і ще більше потребуємо яскравих вражень. Згадаймо разом День вишиванки минулих років. Як розквітали вулиці та парки міста,  усміхнені люди у вишиванках! Вишиванка віками була символом українства, об'єднуючим і розпізнавальним знаком. Давайте сьогодні відкриємо наші фото у вишиванках і згадаємо разом наш національний дрескод.

Як ми сумуємо за відкритим і приємним спілкуванням!

А що може порятувати від сумних реалій? Звісно, приємні спогади про гарні зустрічі. Ось такими "ліками" на фоні сьогодення стали спогади про несподівані, кумедні, але завжди приємні зустрічі з вами у нашій бібліотеці. Вони не лише нагадують нам про приємне спілкування, а ще вселяють надію і радість від очікуваного продовження наших зустрічей

Історія одного візиту

Ми завжди раді зустрічі з читачами! Всіма силами ми намагаємося створити затишну і привітну атмосферу, надати максимум корисної і цікавої інформації.

Кожного, хто завітає до відділу абонементу «Книголюб» чекає розмаїття цікавих, яскравих, сучасних книжок. Книга – це не просто джерело інформації. Це привід для роздумів, спілкування, вибору життєвої позиції.

Зустрічі з новими людьми, збереження перевірених часом і простором контактів – це одна з наших нестандартних і не передбачених правилами послуг.

І як же тепло і радісно відчувати реакцію людей на наші зусилля!

Уявіть собі таку картину - в наш відділ заходить молодий чоловік і з вигуком: «Вау!» питає: «Це дійсно бібліотека? Я просто йшов повз і побачив вивіску». Так, це бібліотека, але не зовсім звичайна бібліотека. «Можна записатися?» Так. Наш гість заповнює формуляр, проходить до фонду. Й тут знову «Вау! У вас такі цікаві і потрібні книги по економіці. Я думав, що тільки старі художні видання є в бібліотеці». Можливо десь так і є, але не в нашій бібліотеці.

Ми дуже раді вражати наших читачів об’ємом і якістю наших фондів, а ще високою якістю обслуговування. 

Бібліотечні історії.

 Майже два місяці ми не бачилися з нашими читачами. Часто згадуємо їх, таких різних за віком, характером, за інтересами. Деяких ми знаємо багато років, є, навіть, сімейні династії, кілька поколінь читають в нашій бібліотеці. Ми знаємо їх смаки, інтереси, побажання. 

   Приходить в бібліотеку чудовий хлопчик Микита. Його привела бабуся, яка вже давно наша читачка. Раніше вона приходила  разом з донькою, а зараз з онуком. Бабуся читає жіночі романи і детективи, а Микита - крім книг за шкільною програмою - пригоди і дитячу фантастику. 

    Кілька років тому мудра мама привела до нас своїх дівчаток Таню і Машу, які стали нашими постійними читачами. Книги для молоді, для підлітків дуже популярні у юних читачів, не обійшли увагою і ці дівчатка. А недавно у них з'явилася ще одна сестричка. І хоча вона ще зовсім маленька, ми сподіваємося, що вона підтримає сімейну традицію і теж стане нашою читачкою.

   У нас є улюблений відвідувач, його звуть Марко. Хоча йому всього трохи більше трьох років, треба бачити як  старанно він вибирає книги, пам'ятає все, що читав і любить переповідати нам зміст. Іноді він приходить з мамою, але частіше з бабусею. Бабуся теж вибирає для себе книги. Це можуть бути книги з психології, з виховання дітей. 

    Ми знаємо і любимо наших читачів. Є серед них прихильники історії, детективів, психологічних романів. Смаки, як бачимо, дуже різні. Радують нас сучасні українськи автори, чиї книги не стоять на полицях. Приємно, коли читачі діляться з нами враженнями від прочитаного, коли питають поради, дякують за рекомендації. Дуже чекаємо на зустрічі з нашими читачами, адже  їх вже очікують нові цікаві книги.

Історія одного візиту

 Дитячий куточок в нашій бібліотеці виник спонтанно. Основна наша аудиторія – молодь. А там де молодь, там кохання, а де кохання – там сім’я, діти.

Ось так в нашій бібліотеці з’явилася нова категорія читачів – діти і внуки. Почали дарувати дитячі книги, іграшки, різні цікавинки для дітей.

Малеча дуже полюбляє наш дитячий куточок. Деякі маленькі читачі розбирають іграшки, а деякі збирають їх знову з окремих частинок. Але найулюбленіша і найпопулярніша іграшка – це удав. Що тільки з ним не виробляють! Одягають на шию один одному, обкручують навколо інших іграшок і навколо інших дітей.

Одна юна читачка подарувала для бібліотеки іграшкову корову і в кожен свій візит перевіряє, як почувається її «Мумуня».

А тим часом батьки вибирають собі і дітям літературу.

Ніхто не нудьгує в нашій бібліотеці, кожен знайде собі заняття до душі.

До нових зустрічей!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ