Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Історії одного візиту

Картинки по запросу Інтернет-центр картинка 1. Студент інституту ім. Глієра Максим дізнався про безоплатний Інтернет-центр у МСМБ «Молода гвардія» від старшокурсників.
Заздалегідь замовивши час у Інтернет-центрі на Повітрофлотському проспекті, 10, за 1 годину він встигнув зробити чимало справ: переглянув свою електронну скриньку, замовив 2 білети до театру, за допомогою бібліотекарів зареєструвався на прийом до посольства Польщі для участі у навчальному проекті, поспілкувався у соціальних мережах.
Також його зацікавили ноти і вінілові диски із унікальними записами класичних творів, над якими він працював як майбутній музикант.
А ще працівники бібліотеки запропонували йому взяти участь у Музичній вітальні, що його зацікавило, адже такого досвіду виступів з гітарою перед молодіжною аудиторією у нього ще не було! Наступного разу він прийде сюди з друзями, тому що тут є чудові художні альбоми, вінілові диски, нотні видання та фортепіано!

 

2. Молода мама Оля з п’ятирічним синочком Михайликом прийшла до бібліотеки на вул. Льва Толстого, 49 у неділю, щоб взяти додому нові книги. Вона була дуже задоволена, тому що одночасно взяла роман для себе, детектив для свого тата, і головне – 2 яскраві книжки для синочка, які він вибрав самостійно.
Також за 30 хвилин перебування у бібліотеці Оля, скориставшись Wi-Fi, зареєструвалася на сайті Київенерго, де в своєму «особистому кабінеті» сформувала рахунок на оплату комунальних послуг, роздрукувала його та перевірила стан своєї банківської платіжної картки.
Оля та Михайлик переглянули виставку картин в «Арт-галереї», яка їм сподобалась, та потрапили на майстер-клас «Українські традиції: лялька-мотанка».
Додому вони йшли задоволені та щасливі. Оля гарно провела час та з’ясувала як користуватися он-лайн сервісами, розважила та здивувала синочка. А Михайлик ніс книжечки та маленьку ляльку-мотанку для тата, яку він зробив разом з мамою. Наступного разу Оля прийде до молодіжної бібліотеки на День нової книги, щоб послухати про нові надходження, та обрати для своєї родини нову книгу!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ