Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь-ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 19.02.2018 р.

2007 рік

В день професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, всім колективом відвідали з екскурсією Софіївський Собор.

 

На честь 85 – річчя від створення бібліотеки та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, Колектив та співробітники були нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури і туризму України та Грамотами Головного управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації.

Творчі ділові контакти з Форумом молодих лідерів України. МСМБ отримала в подарунок «бібліотечку молодого підприємця». Відбулася презентація підібраних матеріалів.

Презентація виставки картин Павла Вітановського «Київ. Булгаков. Міський автограф»

Творча зустріч з композитором, піаністом, поетом, прозаїком, художником-графіком, Заслуженим діячем мистецтв України, Лауреатом міжнародних фестивалів, Лауреатом театральної премії “Пектораль”, автором перших в Україні рок-опер “Суд”, “Енеїда”, “Ярослав Мудрий” Сергієм Валентиновичем Бедусенком.

До 192 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка: Шевченківський літературний вечір «Краса та велич Шевченкового слова» бібліотека проводила спільно з Національним музеєм української літератури. Тамара Василівна Сидоренко, старший науковий співробітник музею.

Передача меблів і книг до Чорнобаївського району Черкаської області.

 

Рекламні плакати про бібліотеку та Інтернет - центр розміщені на станціях метрополітену.

Фотографія-ребус (уважно прочитайте заголовки книжок та дізнайтеся про місію бібліотеки)

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ