Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

2007 рік

В день професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, всім колективом відвідали з екскурсією Софіївський Собор.

 

На честь 85 – річчя від створення бібліотеки та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, Колектив та співробітники були нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури і туризму України та Грамотами Головного управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації.

Творчі ділові контакти з Форумом молодих лідерів України. МСМБ отримала в подарунок «бібліотечку молодого підприємця». Відбулася презентація підібраних матеріалів.

Презентація виставки картин Павла Вітановського «Київ. Булгаков. Міський автограф»

Творча зустріч з композитором, піаністом, поетом, прозаїком, художником-графіком, Заслуженим діячем мистецтв України, Лауреатом міжнародних фестивалів, Лауреатом театральної премії “Пектораль”, автором перших в Україні рок-опер “Суд”, “Енеїда”, “Ярослав Мудрий” Сергієм Валентиновичем Бедусенком.

До 192 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка: Шевченківський літературний вечір «Краса та велич Шевченкового слова» бібліотека проводила спільно з Національним музеєм української літератури. Тамара Василівна Сидоренко, старший науковий співробітник музею.

Передача меблів і книг до Чорнобаївського району Черкаської області.

 

Рекламні плакати про бібліотеку та Інтернет - центр розміщені на станціях метрополітену.

Фотографія-ребус (уважно прочитайте заголовки книжок та дізнайтеся про місію бібліотеки)

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ