Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

2003 рік

Участь директора МСМБ Конашко Г.Б. у семінарі «Роль публічних бібліотек у залученні громадян України до світу електронної інформації: реалізація проектів LEAP та LEAP- DELTA Посольства США в Україні». м.Херсон.

Менеджер з навчальних програм Центру безперервної бібліотечно - інформаційної освіти Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв І.О.Шевченко провела моніторинг діяльності Інтернет - центру по ефективній реалізації проекту «LEAP».

 

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, для працівників бібліотек системи Головного управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації.

Від імені мера Омельченко О.О. нагороди вручали перший заступник начальника Головного управління культури і мистецтв Ліновицька В.Т, та начальник відділу музеїв і бібліотек Мухіна-Мрига Т.П.

 

Французький культурний Центр подарував бібліотеці унікальну енциклопедичну літературу мовою оригіналу.

У вересні 2003 року розпочав діяльність «Молодіжний діловий центр»

Рекламна продукція МСМБ – буклети з символікою, календарі, запрошення, листівки

Гості Інтернет –центру координатор демократичних програм Самуель Д. Айзен, заступник аташе з питань культури, Посольства США в Україні Скотт Урбом, помічник Радника з питань преси Ольга Любинецька, керівник проекту «LEAP» Степанова Т.Г., директор бібліотеки Конашко Г.Б.

Директор бібліотеки Конашко Г.Б. розповідає про використання Інтернет в бібліотеці.

Гостем бібліотеки була головний редактор журналу в Україні «Караван историй. Украина», письменниця Ірен Роздобудько.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ