Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Тести та вікторини

Відеогра-вікторина «Медіазнайко»

Відеогра-вікторина «Медіазнайко»

Увага! Всім, всім, всім! Пропонуємо перевірити свою медіа-грамотність та обізнаність у світі медіа-технологій на прикладі захоплюючої відеогри, яка була нещодавно розроблена фахівцями медіа-освіти.

У наш час, коли особиста зваженість, критичне ставлення до медіа-інформації є запорукою розумного вибору правильних життєвих рішень, Ваше вміння критично сприймати та аналізувати медіа продукти (соціальні мережі, новини, шоу, інтерв'ю, кіно, відеоматеріали та інше) є важливим фактором вашого здоров'я, особистої безпеки, психологічного стану та життєвого успіху.

Відеогра допомагає системно засвоїти основи медіа культури, зрозуміти технології створення медіа продукції, аби не дозволити маніпулювати своєю свідомістю, і за віртуальною медіа картинкою бачити реальний світ!

Щоб гроші не переводилися!

Щоб гроші не переводилися!

Користуючись щоденно готівкою, гривнями, які ми отримуємо як винагороду за свою працю, ми навіть не замислюємося над тим, хто зображений на купюрах. Проте, ми дуже добре розрізняємо їх за номіналами - 20 гривень, 100 гривень, а краще - 500 гривень! А наші гривні - це ще і символи державності, які надають важливу інформацію про  історію та культуру України. Хто? Чому?

Пропонуємо перевірити свої знання про відомі постаті, зображені на купюрах. Це буде цікаво, пізнавально та патріотично! Успіху!

До Дня незалежності України

До Дня незалежності України

Яка вона, справжня, дійсно незалежна держава Україна? Що ми знаємо про її історію, культуру, видатних діячів культури? Пропонуємо дати відповіді на нескладні запитання вікторини, щоб впевнитися у своїх знаннях та означити коло питань для подальшого вивчення разом з Молодіжною бібліотекою "Молода гвардія"!

Чи знаю я свої права та обов'язки?

Чи знаю я свої права та обов'язки?

Знати Конституцію своєї держави - обов'язок і право кожного громадянина України. Пропонуємо перевірити своє знання основних положень Конституції України та скористатися довідковими фондами бібліотеки щодо роз'яснень її положень. 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ