Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

9 травня – День Перемоги!

Вже 68 років минуло з того незабутнього чудового дня – 9 травня 1945 року. Все менше ветеранів цієї страшної війни виходять на площі та вулиці, щоб зустріти свято Перемоги разом з однополчанами. Все важче цим красивим та мужнім чоловікам та жінкам, стримуючи сльози, згадувати про трагічні події, які для сучасної молоді стали вже історією!

 

МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

В ці чудові весняні дні Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія»
запрошує Вас 6, 7, 8, 11, 12 травня відвідати виставку – інсталяцію, присвячену Дню Перемоги. (вул. Льва Толстого, 49)

Нам вдалося зібрати речі, які супроводжували радянських воїнів в окопах та на передових лініях фронту. Доповнюють інсталяцію фотографії учасників воєнних подій.

Спогади, історичні дослідження, сучасні погляди на тогочасні події знайшли своє відображення в експозиції книг, статтей, ілюстрацій.

Виставка доповнена та розширена за рахунок посилань до ресурсів Інтернету, фондів художньої літератури абонементного відділу, до музичних звукозаписів та художніх альбомів відділу мистецтв, які тематично пов’язані з темою Перемоги у Великій Вітчизняній війні, ролі України в боротьбі з фашизмом.

 

Також Вашій увазі пропонується актуальна добірка статей з періодичних видань 2013 року під назвою«Ціна Перемоги»

Автори – молоді науковці, журналісти висвітлюють нові факти щодо військових подій того часу, розмірковують про роль та значення України, про її внесок в Перемогу над ворогом – фашистськими загарбниками.

Дивіться також розгорнутий бібліографічний покажчик«ІСТОРІЯ БОЙОВИХ НАГОРОД»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ