Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.02.2020 р.

Щасливий Календар - 2013 від МСМБ

Святкування Нового року, як ніяке інше свято, наповнене таємничістю, хвилюванням, очікуванням змін у житті,  відчуттям доленосності момену!

Зустрічати Новий рік 2013 можна по-різному.

Один з варіантів – галаслива і весела молодіжна компанія. Інший – можна зустріти це свято в колі родини або удвох з коханою людиною. http://angatravel.com.ua/ua/noviy-rik-pid-kievom.html

Деякі веселі  та активні компанії примудряються встигнути зустріти Новий рік навколо міської Новорічної ялинки, завітати з привітаннями на вогник до своїх батьків, бабусь та дідусів, знайомих!

Варіантів багато. На якому б з варіантів ви не зупинили свій вибір, головне – це залучити до цього дійства друзів, родину, та тих, кому необхідна ваша увага та тепло сердець.  Адже кожен  хоче зустріти Новий рік так, щоб весь наступний рік нас супроводжувала удача й успіх у всіх сферах життя.

А ми, бібліотекарі Молодіжної бібліотеки, підготували для вас, наших чудових і найулюбленіших читачів,  Календар на 2013 рік. Ми сподіваємось, що Цей Календар принесе всім, хто його роздрукує, удачу, гарний настрій, успіхи в навчанні та кар’єрі! Адже у цьому Календарі є один чарівний секрет, який треба угледіти!


Новий рік спішить до вас
У казковий добрий час!
Землю снігом покриває,
Килим білий розстеляє,
Шле найкращі вам вітання,
Найщиріші побажання!

 

З НОВИМ РОКОМ!


Про рік Чорної Водяної Змії, який, за східним календарем, фактично вступає в свої права десятого лютого 2013 року, а закінчиться тридцять першого січня 2014  є сила – силенна інформації  в Інтернет-ресурсах. Цікавіше дізнатися про народні традиції зустрічі Нового року

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ