Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Чи вагаєшся ти при виборі кольору одягу?

Знаючи свій колірний тип зовнішності (колорит), ти зможеш без проблем підбирати не лише гардероб, але і аксесуари, косметику, фарбу для волосся, навіть колірне рішення інтер'єру, в якому живеш або працюєш.

Невдало підібрана колірна палітра зруйнує гармонію т вого природного колориту, виявить недоліки зовнішності.

У кожної людини є індивідуальна колірна гамма і тільки одна на все життя - ці кольори нам дані від природи. Але, на жаль, вплив рідних, друзів і подруг, а також нових напрямів в моді, часто змушує нас робити невірний вибір. Результат - довгі коливання при виборі одягу і косметики, невдало підібраний за кольором і стилю гардероб. Про це все ви зможете дізнатися 27 листопада о 12-00 в приміщенні відділу мистецтв на презентації проекту «Модне суспільство» від стиліста, головного редактора інтернет-порталу про моду – Оксани Боярінової.

Негода Тамара, вишивальниця, член "Національної спілки майстрів України" проведе майстер-клас на тему: «Машинно-ручна вишивка гладдю». О собливіст ю майстер-класу в тому , що вишивається це за допомогою машинки, але вишивку під удари голки майстер водить вручну. Це не вишивка глад д ю на автоматі, як ми звикли бачити в Метроград і , приміром.

Мета саме такого майстер-класу в тому, щоб окрім того, щоб навчити людей відрізняти вишивку автоматом від машинно-ручної, більш натуралістичної на вигляд, ще і на власному досвіді дати зрозуміти, чому ж вона цінніша. А може, хтось серйозно захопиться таким заняттям, адже надалі цілком можливо навчитися такій майстерності самостійно.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ