Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

День бібліотек 2009. Нова ера українських бібліотек.

30 вересня 2009 року

IREX – це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, зміцнення незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадянського суспільства. Заснована у 1968 році, IREX працює у більш ніж 50 країнах світу і налічує у своєму штаті понад 500 фахівців. Фундація Білла та Мелінди Гейтс обрала саме організацію IREX для впровадження програми ”Бібліоміст” в Україні.
Наразі в Україні існує близько 18 тисяч публічних бібліотек, які працюють для 46 мільйонів населення Проте, менше 10% бібліотек нині надають публічний доступ до комп'ютерів та Інтернету.

Міжнародна програма «Бібліоміст».

Метою програми «Бібліоміст» є сприяння розвитку сучасної системи публічних бібліотек в Україні за допомогою створення у них центрів доступу до Інтернету.
За допомогою програми «Бібліоміст» публічні бібліотеки не тільки поліпшать якість традиційних послуг, але й заповнять інформаційні прогалини. Вони надаватимуть консультації, необхідні для розвитку малого бізнесу, пошуку роботи й підтримки для різноманітних творчих проектів.

Прес анонс

30 вересня 2009 року о 12-00,  до  Всеукраїнського дня бібліотек, в рамках програми «Бібліоміст», з метою ознайомлення громадськості з роботою успішних публічних бібліотек міста Києва, у Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» відбудеться черговий профорієнтаційний тренінг для молоді з циклу:

«Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок».

У програмі заходу:

У зустрічі приймають участь:
Спів організатори заходу, представники:

Відвідувачі. Представники ЗМІ

Інвестувати в публічні бібліотеки – це інвестувати у розвиток суспільства. Такий вклад повернеться сторицею - економічним розвитком, підвищенням рівня освіти й належною фаховою підготовкою кадрів відповідно до потреб сучасного ринку праці.

За більш детальною інформацією звертатися до організаційного комітету:
288 11 73 Омельяненко Віра Іванівна, Брунь Галина Анатоліївна

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ