Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

З Днем Знань!

На носі – початок навчального року, а ти як завжди обіцяєш, що цього разу точно почнеш щось роботи, станеш відмінником, напишеш «курсач» не в останній день і всіляке подібне? Аби не вийшло так, як завжди, пропонуємо вивчити декілька правил успішного навчання.

Правило №1: ГРАФІК. Навчись контролювати свій час і забудь про слово «потім». Можемо порадити вибрати день для посиленої праці. В цей день потрібно готувати проекти, читати довгі книги на перед, писати реферати, тобто все, що працює на довгострокову перспективу. І краще за все нехай це буде будній день, не забирай в себе час на відпочинок! Всі інші будні дні працюй в звичайному режимі.

Правило №2: TIME LIMIT. Постав будильник на певний час, коли почнеш вчитись, і вибери момент, коли закінчиш з роботою. Це допоможе не відволікатись. Перед початком подумай про все, що маєш встигнути зробити і виділи на кожне завдання стільки хвилин, скільки потрібно. Не розтягуй робочий процес на довгий проміжок часу - швидко й ефективно.

Правило №3: “НІ!” СОЦ МЕРЕЖАМ. Спілкування з друзями може й почекати. Оскільки воно заважає концентрації і це неможливо: вчитись і спілкуватись одночасно. Ну серйозно, робиш ти такий вправи, а Дімон тобі надсилає новий трейлер «Джокера». І що? Ти дивишся, кайфуєш, потім треба обговорити, мабуть ще надіслати Жені, вона ж обожнює цього чудика, потім ще можна поговорити про Марвел і DC… Ніт! Вимикай сповіщення.

Правило №4: ЗАХОПЛЕННЯ. Неможливо зробити якісно те, що тобі не подобається. Намагайся знайти у кожній темі щось своє. Бо насправді нема нічого нецікавого у цьому світі. Якщо вважаєш, що не цікаво, значить об’єкт штампований і хтось зробив так, щоб у тебе склалось погане враження. От буває, що не хтось не любить математики, не любить всім серцем, а потім у віці 30-ти розуміє, що математика – то і є любов, бо вона – ще одна мова, котрою говорить Всесвіт. Отже кайфуй!

Правило №5: ГОБІ. В якийсь момент розумієш, до чого найбільше лежить душа. От наприклад Дімону найбільше подобається література. В такому разі потрібно не боятись найбільше часу й сил приділяти цьому предмету і давати собі додаткові завдання: до прикладу проаналізувати улюблену книгу, або дослідити якийсь історичний період з точки зору літератури.

Правило №6: МІСЦЕ РОБОТИ. Найкраще працювати у конкретно відведеному просторі, можеш мати робочий стіл, або кожного разу зручно розташовуватись на балконі. Якщо не зручно працювати вдома – то відкривай для себе коворкінги та кав’ярні. Шукай для себе місце, що буде максимально зручним. Нагадаємо, що таким місцем може стати читальна зала нашої молодіжної бібліотеки: тиша, спокій, багато книг, безкоштовний wi-fi та комп’ютери.

Правило № 7: ЩОДЕННИК. Веди щоденник справ. Якщо зручно все записувати в шкільному – будь-ласка. Якщо ні, то знайди такий блокнотик, який стане твоїм улюбленим, з найкрасивішою у світі ілюстрацією і приємними на дотик сторіночками. Записуй туди все, що маєш зробити й час, який собі даєш. Потім став «пташечку» біля завдання, котре виконав. До слова, такий щоденник ще й буде доказом того, що ти найцілеспрямованіша й найуспішніша в світі людина.

Правило № 8 В ГОЛОС. Ти нічого не запам’ятаєш, як не будеш вербалізувати свої думки. Доведено на власному досвіді. Ось тут настає час для спілкування з друзями й обговорень, знайди людей, котрим цікаво говорити про все на світі. У когось це можуть бути батьки (серйозно, так буває), у когось є такі друзі, котрим не тільки аби в Дотку порубатись, іноді можна обговорити на парі, або уроці. Головне – говорити, сказана інформація – зацементована інформація.

Сподіваємося, що цей «мануал» стане тобі в пригоді. And may the odds be ever in your favor!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ