Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 29.05.2020 р.

З Днем Захисника України

Вітаємо наших читачів з нагоди Дня Захисника України. Вже шостий рік поспіль ми відзначаємо його саме 14 жовтня водночас із Днем Українського Козацтва і у день церковного свята Святої Богородиці.

Також з початку нульових 14 жовтня відзначали як день створення Української повстанської армії, в Києві та інших містах традиційно проводилися марші на підтримку визнання УПА на державному рівні. У всякому разі, вибір дати є достатньо вмотивованим, оскільки в українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно літописів князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана.

Не забудьте в цей день подякувати бійцям та ветеранам війни на сході України. Радимо також подивитись шикарну підбірку фільмів про війну від українського кіно, що набирає обертів:

1. "Кіборги", режисер: Ахтем Саїтаблаєв

2. «Донбас», режисер: Сергій Лозниця

3. «Позивний Бандерас», режисер: Заза Буадзе

4. «Іловайськ», режисер: Іван Тимченко

5. «Сторожова Застава», режисер: Юрій Ковальов

Запрошуємо ознайомитися з літературою, присвяченою захисникам нашої держави. Цікаві книги, які детально розкривають історію походження та традиції святкування Дня захисника України є у фонді молодіжної бібліотеки.

Додатково див.:

День захисника України у Міській Молодіжній бібліотеці

Славні козацькі традиції актуальні і сьогодні

«Доти буде Україна, доки будуть козаки»

Захисники! Ви – гордість українського народу

Бесіда про захисників України в МСМБ

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ