Останнє оновлення: 19.01.2018 р.

Зустріч книжкового клубу «21 день»

січень, 2018 р.

13 січня (субота) о 15:00 у читальній залі Молодіжної бібліотеки відбудеться зустріч книжкового клубу «21 день». Обговорюватимемо книги Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення» та Грега Маккеона «Есенціалізм».

Родзинка зустрічі – розіграш книги Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення».

Кількість місць обмежена, тому обов‘язково реєструйтесь на зустріч ТУТ

Слідкуйте за сторінкою зустрічі на Фейсбук!

Про книжку Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення» розкаже Мирослава Мірошник, психолог-тренер, автор програми по роботі з вигоранням, засновник ЖіттяLab – ЖіттяLove, оpinion Columnist в Соаві і Natali.ua, спікер українських фестивалів з психології, громадська діячка у сфері популяризації наукової психології.

Про книжку «Есенціалізм» Грега Маккеона розкаже Валерія Тимофєєва, операційний та проектний менеджер. 10 років у сфері. Налаштувала бізнес-процеси 100 клієнтам із усього світу. Онлайн-підприємець. Засновниця проекту Remotelife. Навчає, як заробляти онлайн. Ментор. Спікер. Досвідчена мандрівниця, яка відвідала вже 53 країни.

Детальніше про книжковий клуб «21 день»

Наука стверджує, що 21 день – необхідна кількість часу, щоб сформувати звичку. Ми віримо, що ти сам твориш своє життя. Спільно з молодіжним порталом «Мегаполіс» ми запускаємо зустрічі про книжки, які змінюють життя. Запрошені спікери коротко розповідають про дві книжки за зустріч. Зустрічаємося через 21 день, щоб перевірити, чи у нашому житті щось змінилося через прочитане. А разом із тим обговорюватимемо нові книжки.

Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей на нашій сторінці у Фейсбук.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ