Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Зустріч книжкового клубу «21 день»

13 січня (субота) о 15:00 у читальній залі Молодіжної бібліотеки відбудеться зустріч книжкового клубу «21 день». Обговорюватимемо книги Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення» та Грега Маккеона «Есенціалізм».

Родзинка зустрічі – розіграш книги Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення».

Кількість місць обмежена, тому обов‘язково реєструйтесь на зустріч ТУТ

Слідкуйте за сторінкою зустрічі на Фейсбук!

Про книжку Свена Брікмана «Кінець епохи self-help: як припинити самовдосконалення» розкаже Мирослава Мірошник, психолог-тренер, автор програми по роботі з вигоранням, засновник ЖіттяLab – ЖіттяLove, оpinion Columnist в Соаві і Natali.ua, спікер українських фестивалів з психології, громадська діячка у сфері популяризації наукової психології.

Про книжку «Есенціалізм» Грега Маккеона розкаже Валерія Тимофєєва, операційний та проектний менеджер. 10 років у сфері. Налаштувала бізнес-процеси 100 клієнтам із усього світу. Онлайн-підприємець. Засновниця проекту Remotelife. Навчає, як заробляти онлайн. Ментор. Спікер. Досвідчена мандрівниця, яка відвідала вже 53 країни.

Детальніше про книжковий клуб «21 день»

Наука стверджує, що 21 день – необхідна кількість часу, щоб сформувати звичку. Ми віримо, що ти сам твориш своє життя. Спільно з молодіжним порталом «Мегаполіс» ми запускаємо зустрічі про книжки, які змінюють життя. Запрошені спікери коротко розповідають про дві книжки за зустріч. Зустрічаємося через 21 день, щоб перевірити, чи у нашому житті щось змінилося через прочитане. А разом із тим обговорюватимемо нові книжки.

Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей на нашій сторінці у Фейсбук.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ