Останнє оновлення: 22.01.2018 р.

ВІДДІЛ МИСТЕЦТВ ↔ МІСЬКА МОЛОДІЖНА МЕДІАТЕКА

червень, 2017 р.

В центрі уваги – відділ мистецтв

В 2017 році відділ мистецтв Молодіжної бібліотеки, відомий ще як «Бібліотека мистецтв на Повітрофлотському проспекті, 10», готується до кардинальних змін.

ПРОЕКТ «МІСЬКА МОЛОДІЖНА МЕДІАТЕКА», ЯК ЧАСТИНА СТРАТЕГІЇ – 2020 «Молоді Києва – бібліотеку європейського рівня», МАЄ ПЕРЕТВОРИТИ ВІДДІЛ МИСТЕЦТВ НА СУЧАСНИЙ АКТИВНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ КИЄВА.

Ξ Проведення капітального ремонту в 2017 році має вирішити декілька проблем цього приміщення: вивільнити простір, виділити нові локації, розподілити та надати вільний доступ до інформаційних та документальних ресурсів, медіа та інші носіїв мистецького контенту Міської молодіжної бібліотеки.

Міська молодіжна медіатека ↔ Творчий інкубатор

Міська молодіжна медіатека буде збирати та об’єднувати креативних людей, які прагнуть визнання та вдосконалення, розповсюдження ідей та цінностей сучасного і класичного мистецтва.

Міська молодіжна медіатека буде знайомити з новими культурними трендами у молодіжному середовищі! Особлива увага - українському культурному контенту, історії та сьогоденню українського мистецтва.

Оновлений сучасний простір медіатеки, сучасне комп’ютерне обладнання, у поєднанні з новими молодіжними ідеями користувачів має зробити головне - забезпечити вільний та рівний доступ до креативних ресурсів Молодіжної бібліотеки та їх творче використання:

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ