Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Книжковий арсенал. НІЧ У МОЛОДІЖНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Під час «Книжкового арсеналу» в рамках спецпроекту «Ніч у бібліотеці» в МСМБ відбудуться такі заходи:


16.00 – 20.00Майстер-класи з декупажу «Пасхальні мотиви» (відділ абонементу). Створюємо Великодній настрій напередодні свята!


16.30 – 17.10«Бібліотечний простір: перезавантаження». Публічна дискусія та колективна дія. Поговоримо про те, які проекти можна втілити у сучасній бібліотеці, вислухаємо всі ініціативи, подумаємо над перспективами бібліотеки як явища у майбутньому.


17.15 – 18.25Майстер-клас «Малювати просто» з художником Олександром Грачовим. Створіть картину за годину на згадку про Книжковий арсенал.


18.30 – 19.00Літературний перформанс «Тиша в бібліотеці». Автори і виконавці - Дарина Гладун, Наталія Мандрицька, Олена Бодасюк, Анна Трепез. Модератор – Олександра Доморосла. Перформанс присвячений проблемі зникнення людей із власних життів. Ми так звикли жити у навушниках і дивитися лише на екрани, що скоро зникнемо зовсім. І все, що зможемо залишити нашим дітям - *.zip файли. Наше життя на відео у Ютубі. У фотографіях з інстаграму. У мікроблогах Твіттера. Ми не читаємо книжок. І не ходимо у бібліотеки.

Скоро ми перестанемо жити реальним життям і повністю перекодуємо себе у двійковий код.


19.00 – 19.45Майстер-клас акторської майстерності «Драма в деталях». Спробуємо разом вдихнути нове життя і нові сенси у класичні твори! А допоможуть нам у цьому театральний режисер Надія Сердюк і молодий актор Василь Духновський.

20.00 – 21.30 – Музично-поетична зустріч «Поезія ритмів» за участю дуету Cameo (вокал – Катерина Кислівська; тексти/гітара – Олексій Дзюба). Буде чудово, не пропустіть!

21.30 – 23.30Презентація майбутньої книги «Історії з мого фронту» письменника, журналіста, учасника АТО Олега Андроса. Виступ Ігоря Рудя (гурт «Несамостійний DRUГ») та гурту «Андросленд».
Якісний рок у бібліотеці!

Ніч у Молодіжній бібліотеці залишить по собі лише яскраві враження!
Такого від МСМБ ви точно не очікували!

Більше інформації – тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ