Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 29.05.2020 р.

8 жовтня – «Книжкові бесіди». Яцек Денель «Сатурн»

Польський Інститут у Києві вже передав до МСМБ «Молода гвардія» 10 примірників книги Яцека Денеля «Сатурн» для абонементного відділу!

Читайте, будь ласка!
8 жовтня
приходьте на каву, на спілкування, на «Книжкові бесіди».

Роман Сатурн” польського прозаїка і поета Яцека Денеля - історія трьох представників роду великого іспанського живописця Франсіско-Хосе де Ґойя. Геніального художника, його сина Хав’єра і любимого внука Маріано, а також про долю творчого спадку - картини і фрески.

Оригінальна інтерпретація постаті славетного митця Франсіско Ґойї, яка ґрунтується на сучасних мистецтво­знавчих дослідженнях.

Це не класичний «роман вихован­ня митця» чи «романізована біографія», а новий погляд з іншого ракурсу - провокативний і, безперечно, цікавий.

Батько, син і онук: три монологи, в яких оповідається одна й та ж історія.

І один шедевр: намальований на стінах пристанови­ща самітника, «Дому Глухого» під Мадридом.

Події, описані в романі, підштовхують читача до осмислення взаємодії трьох поколінь чоловіків в родині генія.

Роман «Сатурн» увійшов до короткого списку престиж­них премій Angelus та Nike, перекладений англійською, німецькою, французькою, італійською, словацькою, нідерландською та українською мовами.

Довідка

Яцек Денель (1980) - випускник факультету польської філоло­гії  Варшавського університету в рамках Міжнародних інди­відуальних гуманітарних студій (MISH).

Один із найці­кавіших сучасних польських авторів. Поет, прозаїк, перекладач. Займається живописом і рисунком.

Співавтор антологій польської поезії: англійської «Six Polish Poets’ (2009), італійської «II vetro e sottile» (2014) і болгар­ської «Любов не є тим словом» («Mitose nie jest tym stowem») (2014).

Колумніст журналу «Polityka» (рубрика «Kawiarnia literacka») і «Muzyki w Miescie» та порталів «Wirtualna Polska» (ру­брика «Ksi^zki») і «Lubimy Czytac».

Яцек Денель друкується у багатьох літературних часописах. Лауреат премій і відзнак у літературних конкурсах.

Нагороджений Премією фунда­ції ім. Косьцєльських (2005) і від­знакою «Paszport Polityki» (2006), триразовий номінант премії Nike.

Нагадуємо про дискусійний клуб «Книжкові бесіди»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ