Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Молодіжна бібліотека в Ботанічному саду

 

17 травня 2014 р., до Дня Європи в Україні, відбулась акція, ініційована УБА та Ґете-Iнститутом в Україні.
Пагорби, вкриті свіжою весняною зеленню та квітами, радісно та привабливо майоріли бібліотечною символікою, інформаційними повідомленнями та яскраво-синіми тентами.
Відчувалися пожвавлення та піднесений настрій як серед учасників, так і серед організаторів чудового бібліотечного «пленеру»!

Живописну картину розмаїтих інформаційних бібліотечних послуг для населення доповнювали натхненні обличчя колег - бібліотечних працівників, які радо зустрічали перших відвідувачів Ботанічного саду ім. Академіка Фоміна, що біля станції Метро «УНІВЕРСИТЕТ»

Стенд № 10. Тут розташувалася Міська Спеціалізована Молодіжна Бібліотека «Молода гвардія». Весела музика, гуморески про бібліотеку, бібліотечний реп приваблюють усіх небайдужих.

 Врешті-решт більшість  відвідувачів парку – сім’ї з дітками, підлітки,  молодь, 4 групи учасників «квесту» збираються саме тут, де проходить жваве спілкування. Команда бібліотеки пропонує сучасні освітні та електронні  послуги, знайомить з тематичними фондами до Дня Європи в Україні.

На наші пояснення типу «Що може сучасна бібліотека?» чуємо від молоді слова – «круто», «прийду з своїм планшетом по Інтернет», «ми завітаємо до вас з друзями», «а як стати читачем?»; від старших людей, бабусь та дідусів - «а я колись читала у вашій бібліотеці, хочу подивитися, як ви сьогодні», «приведу онуків, вони у мене все вдома перечитали»; від маленьких відвідувачів парку – «мамо, давай запишемося до бібліотеки, там цікаво!», «дайте мені цю книжечку»; «я хочу цю цукерку»

Хітом інформації для пересічних відвідувачів став столик партнера бібліотеки, Міжнародного благодійного фонду «Дар життя», на якому красувалися у детальному зображенні малесенькі лялечки діток до народження – з 11 тижнів з часу зародження, до 7 місяців вагітності.

Пояснення та розповідь Ганни Кучми про перебіг внутрішньоутробного розвитку дитини всіх вражала – як молодих матусь, так і досвідчених батьків, як маленьких діток, так і дорослих. Ці лялечки передавалися з рук в руки з великою любов’ю та обережністю!

Під веселу музику, гуморески активно проходили творчі майстер-класи провідного бібліотекаря Тетяни Кравченко. До «краси власноруч» долучилися понад 30 дорослих та маленьких киян. І хоча почав крапати дощик, тент ледве вміщав усіх охочих, які прагли створити квіти, а мами дивувалися, як просто можна розважити своїх доньок і синочків та співпрацювати з ними!

Дізнатися про це допомогла і виставка книг «Створи щасливу родину!», де були представлені книги з сучасної батьківської педагогіки та розвиваючі ігри.

Банери, плакати, інфографіка – все розповідало про проекти та сучасні послуги Молодіжної. Кожний охочий одержав пам’ятку, визитівку або флаєр з контактною інформацією про МСМБ «Молода гвардія».

Тепер для нас настає відповідальний етап – справдити довіру тих, хто завітає до бібліотеки на вулицю Льва Толстого, 49 після зустрічі з нами під відкритим небом у Ботанічному саду!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ