Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Наш «книжковий арсенал» поповнився! День нових книг та нових вражень – для Вас!

Дорогі наші користувачі! Вас вже понад 15 тисяч!

Запрошуємо Вас на День Нової Книги!
06 травня, у вівторок, чекаємо

на Вас за адресою:
вул. Льва Толстого, 49.

Книги, як і люди, при першому знайомстві можуть приголомшити, зацікавити, здивувати або залишити байдужими. Якщо зустрічається книга, яка відповідає Вашому внутрішньому настрою, яка вступає у резонанс або у протиріччя з Вашими судженнями, складається реальне враження, що Ви зустрілицікавого, гідного співрозмовника, опонента, друга чи подругу!

Читати, збагачуючись думками, спілкуватися з авторською підсвідомістю, відчуваючи характери та наміри героїв, занурюватися у науковий і досконалий світ логіки та математики, насолоджуватись словом і сюжетом – всі ці інтелектуальні задоволення можна одержати безпосередньо в бібліотеці або замовити на свій власний абонемент.
Непростими шляхами дісталися нові книги до нашої молодіжної книгозбірні. Завдяки ініціативній діяльності бібліотекарів, проекту «Українська книга», доброї волі авторів, видавництв і небайдужих киян продовжується регулярне поповнення бібліотечного фонду. Наприклад:   

Ми висловлюємо величезну вдячність всім, хто причетний до такої доброї справи! Продовжуємо і надалі творити добро, шукати найкращі сучасні книги та дарувати їх нашим читачам – а їх стає більше і більше і вони жадібно читають, читають і читають!

Квітневий цьогорічний «Книжковий арсенал» порадував нас яскравими зустрічами, бестселерами, знаковими подіями.
Але, на жаль, наші прагнення закупити для читачів усе най-найкраще, наражаються (вже не перший рік) на жорстку реальність «бібліотечної» економіки…
Отже, розраховуємо на колекцію нових видань, самотужки створену «вболівальниками» Молодіжної бібліотеки для молодіжних читачів!

 

 

Книги  30-х найуспішніших письменників можна взяти почитати додому на абонемент. Навіщо купувати?

Протягом дня ви побачите та почуєте таке:

Додадкова інформація в абонементному відділі «Книголюб» (тел. (044)288-30-12)

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ