Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Інтелект – центр - в бібліотеці

Нещодавно МСМБ «Молода гвардія» побувала в гостях у програми "Обрії"  на Першому каналі Українського радіо  Національної радіокомпанії України. У кожній оселі по всій Україні сонячним суботнім ранком звучали голоси директора Київської молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» Галини Конашко,  представника міжнародної громадської організації «Лагода» Ганни Хотимлянської та радіоведучої – журналістки Олени Корнієнко.

Говорили про важливі речі –  що таке сучасні інтелект–центри, як їх створити в своїх громадських осередках. На прикладі своїх організаційних рішень Галина Борисівна поділилася досвідом створення інтелект–центру в молодіжній бібліотеці, розповіла про сучасні нові бібліотечні послуги для зацікавленої молоді.

Запрошуємо послухати радіопередачу та скористатися цікавим досвідом Київської молодіжної бібліотеки.

Обговорення досвіду створення інтелект-центру в бібліотеці відео доступно: тут - аудіофайл.

Докладніше на сайті, ефір від 15.06.2013, час передачі – з 10.07 до 10.59: http://radioukr.com.ua/ua/11

До відома: «Обрії» - це суботня інформаційно-музична програма, присвячена огляду найцікавіших та найпомітніших подій тижня в соціальній, спортивній, духовно-мистецькій сферах.
Перший канал Українського радіо складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ