Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Що візьмемо в Новий рік?

Під час новорічно-різдвяних свят Молодіжна бібліотека була місцем, де панувала творча та по-новорічному казкова атмосфера.

Наймолодші читачі, учні 5-7 класів 165-ої школи м. Києва, презентували свої роботи для виставки творів декоративно-прикладного мистецтва «Зимові візерунки».

Книжкова виставка «Феєрія новорічно-різдвяних свят» надала можливість дізнатися, як прикрасити свою оселю, які страви краще приготувати на святковий стіл та як власноруч виготовити новорічні іграшки.

У читальній залі та у відділі абонементу пройшли майстер-класи «Креативне рукоділля» та «Новорічні фантазії». Майстрині створили чудові кульки-прикраси для новорічної ялинки, освоївши техніки декупажу та оріґамі. 

Святий Миколай також не пройшов повз Молодіжну бібліотеку. У читальній залі відбулась акція «Подаруй свято дітям-сиротам», в рамках якої користувачі збирали книги, розмальовки та іграшки для дітей-сиріт. Спільними зусиллями бібліотеки та волонтерської групи на чолі з Юлією Смірновою усі зібрані подарунки були передані у дитячий будинок «Чебурашка» в смт. Рокитне, а також у дитбудинок сімейного типу в с. Горохуватка.

З нагоди Дня святого Миколая у відділі абонементу пройшла вікторина, переможці якої отримали у подарунок чудові книги.

Цікавою передноворічною розвагою для відвідувачів бібліотеки стала «Лотерея побажань під ялинку», під час якої кожен охочий міг взяти жартівливе побажання-передбачення.

Напередодні Нового року було визначено переможців щорічного конкурсу «Найактивніший…». Бібліотека нагородила переможців у шести номінаціях.  Чешко Михайло став «Найактивнішим читачем року», бажаємо йому і надалі відкривати для себе нові горизонти знань й залишатися відданим читачем нашої бібліотеки.

У номінації «Активна участь у культурному житті бібліотеки» співробітники відзначили талановиту режисерку з КМАЕЦМ, Надію Сердюк. Дякуємо тобі, Надіє, за творчу атмосферу, котру ти дарувала.

У бібліотеці відбувся виступ Duo clowns «Turmoil» під керіваництвом «АРТ – Обстрел Alex Bilogub.

2016 рік обіцяє бути не менш креативним та насиченим цікавими подіями.
Ми завжди щиро чекаємо на Вас у молодіжній бібліотеці!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ