Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

ВКонтакті з генієм Тараса Шевченка

Літературно-мистецьким вечором на знак вшанування творчості Тараса Григоровича Шевченка бібліотека розпочала цикл заходів, покликаних згуртувати  молодих і талановитих поетів, прозаїків, художників – вибудовувачів сучасного культурного надбання країни. Так, вітаючи гостей, анонсувала захід директор МСМБ Галина Конашко. Швидко збіг час зустрічі, проте присмак плинного невимушеного спілкування творчого зібрання залишається й зараз.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Тарасовими словами з вуст знаного українського поета, бандуриста, скрипаля, сопілкаря Василя Буяновського розпочалася духовна естафета. Тримаючи у руках сучасне перевидання Кобзаря 1931 та 1933 років з ілюстраціями розстріляного у роки масових репресій Василя Седляра (1899-1937), автор поетичної збірки «Політ лелек» розповів про українських народних співців, що несли поміж люди слова правди.

Олесь Андрос - київський автор сатиричної та соціальної прози, читаючи казки для дорослих зі своєї збірки «Тут були люди», своєю посмішкою просто “збив з пантелику” слухачів, адже не такою вже й веселою виявилась «Оповідь однієї ворони», яка багато чого навчилася та потерпала від людей за свої довгі 150 років життя, от тільки “цих людей уже не побачити на курних вулицях”, то ж з ким поговорити?

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Сучасна любовно-філософська лірика у виконанні юних поетес – студенток НПУ ім. М. Драгоманова - не стала дисонансом драматичному прочитанню Романом П’ясецьким, студентом КМАЕіЦМ ім. Л. Утьосова, Тарасового вірша „Мені тринадцятий минало”.

Із золотого фонду відзнятих відео матеріалів лунав голос незабутнього Богдана Сильвестровича Ступки і проникливе Шевченкове «Чи то недоля та неволя…розбили душу?»
(http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j7P7YAlPiWE)

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Так буває: незрежисований вечір завжди багатий на експромти. Ось і цього разу гості несподівано відкрили для себе мелодику білоруської мови, якою  бібліотекар Галина Галківська - білоруска за походженням, читала Андросеву «Історію, стару як світ» (авторська ремарка) «Людина і вогонь». Усім було зрозуміле: «Чалавек нёс агонь у далонях ..., баючыся праліць найменшую яго кропельку ...».  і далі Тарасовою - «Тому що вогонь, який дивовижним чином виник у її руках, так само чудесно зігрівав її, рятуючи від стужі...».

Були і пісні, і мелодії, і поезія, і проза...та головними гостями вечора були творчий шал, боязка муза і вогонь натхнення в очах молодих і обдарованих.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ