Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Сучасна кваліфікація: підсумки дистанційного навчання

Ось і завершилось дистанційне навчання працівників МСМБ в Інституті післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Тематика короткого курсу не надто легка, адже, навіть, освоївши ази адвокасі у бібліотечній справі, ще з більшою гостротою постає питання: «Яким чином захищати і лобіювати інтереси бібліотеки?»

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Ірину Олександрівну Шевченко – Президента Української бібліотечної асоціації (УБА), директора Інституту післядипломної освіти радо вітали у святково вбраній до новорічних свят читальній залі. Дискусія, що розпочалася заочно на форумі, перейшла в обговорення поточних бібліотечних проблем.

Говорили про неврегульованість законодавчої бази, яка не встигає за бурхливим розвитком та транформацією сучасних бібліотек, про необхідність широкої соціальної реклами сучасних бібліотечних послуг. Працівники – дистанційні студенти, прийшли до висновку: аби захищати інтереси користувачів та їхнє право на доступ до сучасної інформації, бібліотекарі мають бути високоосвіченими сучасними менеджерами

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Сучасна бібліотека, інтегрована у громадське середовище, має право на майбутнє, адже за великим рахунком вона є свідомим культурним надбанням демократичного суспільства, носієм просвітницької місії. Тут відкривається широке поле для адвокасі.

Адвокаційна діяльність спонукає нас використовувати ініціативні формати впливу на органи влади різних рівнів; готує до можливих складнощів у спілкуванні з чиновниками, врешті, вчить не боятися, не стояти осторонь проблем. За словами І.О.Шевченко, в останні роки значно зростає активність бібліотек. І цьому процесу багато у чому сприяла саме УБА http://ula.org.ua/.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Завершуючи курс дистанційного навчання, жалкували лише про неможливість в подальшому мати безпосередній доступ на сайт, що пропонує лекційні матеріали з курсу підвищення кваліфікації, бо на якийсь час для нас стало звичним «бути в темі» і відчувати себе причетними до просування адвокасі. Адже кожен з нас, попри усілякі матеріальні блага, щоденною працею доводить право «Молодої гвардії» на процвітання.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

17 Свідоцтв державного зразка, урочисто вручених пані Іриною - це запорука подальшої успішної роботи колективу на благо користувачів та на захист їхніх читацьких інтересів!

Маємо сподівання, що бібліотека з честю витримала екзамен на зрілість і дієздатність до адвокаційної діяльності. А переданий в дар бібліотеці Президентом УБА Посібник для тренерів за програмою підвищення кваліфікації Загуменної В. В. «Адвокація: представлення інтересів бібліотек» дозволить закріпити отримані під час дистанційного навчання нові знання і активізувати діяльність у цьому напрямі.  

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Бібліотека мусить бути активною. Це сприяє її успіху і позитивно мотивує інші бібліотеки, створюючи таким чином здорову конкуренцію і змістовну співпрацю. Форум УБА як бібліотечний гучномовець запрошує до обговорення проблем http://ula.org.ua/index.php?id=16

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ