Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Не хочу спілкуватися з РОБОТОМ

Який день тижня настає за середою? «Звісно четвер», - скажете. Просте запитання, але не для рОбота. Йому байдуже - на все про все одна відповідь: «О’кей, у мене все гаразд.»  Не хочеться витрачати емоції в пусту? А що, коли ці емоції підліткові?

До 28% дітей викладають у мережевий простір свою конфіденційну інформацію, яку з легкістю використовують шахраї.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Цей елементарний приклад діалогу з віртуальним співбесідником у чаті Артур Кочерян – координатор проекту Онляндія (безпечна ВЕБ-країна) – використав у своєму міні-тренінгові під час зустрічі з учителями ліцею рекламної та податкової справи № 21, які зібралися в МСМБ. Сьогодні підлітки рано осягають ази Windows, швидко освоюють роботу в Інтернеті. Убезпечити дітей та сформувати навички роботи з інформацією повинні дорослі, у першу чергу, школа.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Саме про це і йшлося: на виконання програми «Партнерство в навчанні» (http://www.microsoft.com/ukraine/education/partnersinlearning/Default.mspx) компанією «Майкрософт Україна» просувається завдання опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримки роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів для застосування у навчальному процесі.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Раніше казали: «Немає вчителя без учнів». Тому й не дивно, що першу зустріч в стінах нашої бібліотеки Артур Кочерян провів саме для учнів – тих, кого потрібно  попереджати про небезпечну легковажність з кіберзагрозами (див. наш матеріал http://msmb.org.ua/actions/happen/416/).

А що наші вчителі? Після ділового семінару разом з працівниками бібліотеки обмінювалися думками, а потім перейшли до обговорення незабутніх вражень від свята “Вишиванки”, що у переддень цієї зустрічі відбулося у ліцеї.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

І ми там були, усе чули, усе бачили, окрім, на щастя, рОбота.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ