Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Добро має бути дієвим!

Доброта зігріває людям серця і наповнює їх теплом та любов’ю. Велике щастя, коли доброта передається від одного до іншого, і добрішають всі навколо.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Співробітники молодіжної бібліотеки “Молода гвардія”, вже вдруге, взяли активну участь у ІІІ Міжнародному фестивалі “ДоброТи”, який відбувся 3-4 листопада 2012 р. в Київському палаці дітей і юнацтва.

Фестиваль організований Міжнародною громадською організацією “ЛАГОДА”, добрим партнером бібліотеки.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гості III Міжнародного фестивалю "ДоброТи" змогли поринути в атмосферу справжнього свята, отримати відповіді на питання, відвідати безліч соціальних проектів, прийняти участь в лагодах (майстер-класах), зарядитися позитивними емоціями.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Продовжуючи традицію проведення фестивалів нового формату, МОО "Лагода" запропонувала розширену програму соціальних проектів. В одному з таких проектів за темою «Створи свій інтелект центр», досвід роботи міської молодіжної бібліотеки "Молода гвардія" як Інтелект центру для молоді: http://youtu.be/uLN9fitKWEA

 
 

 

 
 

 

 
 

 

В ході круглого столу обговорювалися питання перетворення простої бібліотеки в інтелект-центр, ділилися ідеями, що може зробити кожна людина для зміцнення культурної основи суспільства.

Це фестиваль, де активізуються кращі людські якості, таланти і здібності, де панує атмосфера дружби, єднання, де можна зустріти нових друзів, гостей фестивалю з Росії, Білорусі, Молдови і Чехії, дізнатися багато цікавого з історії і традицій слов'янської культури.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ