Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Завжди живи, бібліотека!!!

Проста, але вірна формула. Чи не так ? Ми спробували довести це під час традиційного звіту перед громадою міста напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. Розмістилися в Молодіжному діловому центрі, що за мить перетворився на громадську вітальню

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Згадуючи рік, що минає, директор бібліотеки Конашко Галина Борисівна, уникаючи «офіціозу», розповіла про найбільш актуальні молодіжні проекти, зокрема  соціально-освітньої орієнтації, спорту та здорового способу життя, культурно-просвітницького виховання, професійної орієнтації та працевлаштування, інші.

Сучасна бібліотека – це світ проектів. А їх у нас чимало. Користувачам нашого сайту добре відомі такі електронні матеріали як  Проект «Бібліотека іде в люди» триває…, «Першокурсник в мегаполісі» (цикл виїзних заходів для адаптації немісцевих студентів-першокурсників), Рік спорту та здорового способу життя, перебіг подій з Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, «Школа етикету», Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок тощо.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Професійні дискусії, семінари, лекції з різноманітних питань бібліотечної справи стали традиційними в стінах Молодіжної бібліотеки. Сімейне читання (Семейное чтение как совместное творчество), уроки толерантності для освітян-початківців (Навчаючи, вчимося!) – актуальні питання, що становлять підвалини виховного процесу молоді. Ми – відкриті для громадського загалу, ділимося досвідом, зокрема й з екранів телевізорів (МСМБ: бібліотека в телеефірі). Пишаємося нашими партнерами: Інститут Гете (100 НІМЕЦЬКИХ КНИГ 100BUCH.IN.UA), Французький культурний центр (Свято Франкофонії 2012 в “Молодій гвардії”), Міжнародна громадська організація «Лагода» (Добро там, де ти), скаути СО «Плай» («Добрі справи»).

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гордістю бібліотеки є її стотисячний бібліотечний фонд, майже кожна книга якого  продовжує бути актуальною.  Всім припав до душі вираз Галини Борисівни: «Попри усі сучасні технології, книжка, як завжди, тримає удар, бо є єдиним, надійним та відповідальним носієм найточнішої, перевіреної інформації».

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Наразі гості ознайомилися з книжковими виставками: «Зліт над буденністю», «Тріумф і трагедія «Молодої гвардії», «Творіть красу на радість собі та людям». З добіркою книг останньої виставки, присвяченої розмаїттю декоративно-прикладного мистецтва, аудиторію ознайомила завідуюча читальної зали Ададурова Ірина Альбертівна.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гості отримали консультацію щодо користування новинкою бібліотеки - електронною книгою від Pocket-Book. А пригощаючись цукерками під час чаювання, разом з провідним бібліотекарем Кравченко Тетяною Вікторівною поринули у світ книги та кіно (Книга и/или фильм?).

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Приємним подарунком для присутніх на завершення зустрічі став виступ «спеціального» гостя – нашого постійного користувача, юного талановитого студента Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Романа П’ясецького. Завершальний акорд – фото на згадку.

У підсумку вийшло як на плакаті «Я люблю книгу», що для нас виготовила та подарувала дизайнерська студія:  у дружній атмосфері розважались, пили чай-каву, спілкувались…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ