Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Осіннє свято спілкування. Епізод №1

В парку з’явились ми, команда бібліотеки, оснащена 3G-ІНТЕРНЕТОМ, банером, буклетами та маленькими подарунками з символікою бібліотеки. Нас легко було впізнати по світло-зеленим хустинкам, бейджам та щирим посмішкам.

Для чого? – Нести добре й вічне слово про книгу та надати інформацію про сучасні послуги та творчі акції у нас, на Толстого, 49.

Черговий етап проекту „Бібліотека іде в люди” стартував разом з новим навчальним роком...

Відвідувачі парку – переважно молоді матусі з дітками, студенти, заклопотані першими вересневими завданнями та семінарами…

Спілкування було діловим, зацікавленим, запитання студентів типові: чи можна прийти у суботу та неділю, чи є інтернет, принтери, сканери, чи є WI-FI, сайт та електронний каталог - на ці всі питання ми радісно відповідали – ТАК! ТАК!

І схвильовано додавали: а ще ми можемо організувати зустрічи з цікавими особистостями, виставки ваших творчих робіт, надати консультаціїї та доступ до кращих книг з фондів….

Студенти залюбки користувалися нашим ноутбуком з інтернетом та відправляли електронну пошту друзям.

А студенти Національного університету харчових технологій із задоволенням позували на камеру та пообіцяли обов’язково нагрянути до бібліотеки зі своїми ноутбуками, аби особисто переконатися у користі від послуг МСМБ!

Логічним і таким бажаним для нас було завершення плідно проведеного дня: ці тендітні дівчата, студентки 1-го курсу Інституту філології, зацікавившись інформацією про нашу бібліотеку, після фахової консультації просто неба того ж дня стали нашими читачами!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ