Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Туристам на замітку

Путівник прокладає маршрут

Як туристу допомогти прокласти стежку свого маршруту з огляду на свої уподобання? Ми спробували знайти відповідь, переглядаючи яскраві сторінки різноманітних путівників, що є окрасою нашого бібліотечного фонду. Прихопивши деякі з них, «пішли в люди» відправилися до найближчої туристичної компанії «Мандруй дешевше», яка поза інші професійні послуги, також розробляє індивідуальні тури для клієнтів.

Перетнувши поріг туристичної компанії, де нас привітно зустріли, ми одразу ж відчули доречність нашого кмітливого заходу. Адже на всі численні запитання туристів, що звернулись до компанії, про ту чи іншу країну працівники відповідали, відкриваючи наші путівники.

Найбільш повну інформацію знаходили у путівниках серії Дорлінг Кіндерслі (Dorling Kindersley), де «міста і країни – як на долоні», атласи і карти, ілюстрації, корисна практична інформація. Працівники туристичної компанії разом з відвідувачами цікавились також книгами серії «Вікно у світ», електронними книжками з текстами літературних творів та довідниками, що так скрашують нам нудну дорогу.

Отже імпровізований спаринг у роботі з клієнтами виявився вдалим. Плідно попрацювавши у запропонованому нами партнерстві, вирішили продовжити співпрацю, знайшовши прийнятні форми, наприклад скористатися послугами виїзного пункту бібліотечного обслуговування. А поки що на видному місці туристична компанія розмістила в себе рекламний плакат бібліотеки «Молода гвардія» як гарантію майбутьного інтелектуального співробітництва.

Почніть найкоротший шлях до далекої подорожі, завітавши до читальної зали нашої бібліотеки (вул. Толстого, 49).

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ