Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

НАВЧАЮЧИ, ВЧИМОСЯ!

МАЙСТЕР- КЛАС ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Разом з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка,  у читальній залі «Ерудит» нашої бібліотеки освітяни Києва шукали відповіді на питання про те, як молодому фахівцю знайти можливість передати учням знання, які тільки-но отримав у виші?

Як  знайти  контакт з дітьми? З чого він починається? 

За словами Станіслава Єжи Лєца «Толерантність – це здатність і прагнення до діалогу». Озброївшись цим гаслом, аудиторія вела мову саме про цю, важливу сторону спілкування, про толерантність стосунків між підлітками, ними та їхніми батьками, батьками і школою, у класному колективі.

Директор бібліотеки Конашко Галина Борисівна презентувала сучасні напрями роботи бібліотеки, її технічне оснащення, продемонструвала останню новинку - придбання Рідер (електронних книг PocketBook), доповнила розповідь цікавими фактами з історії створення «Молодої гвардії».

Про електронні виставки, залучення до їх створення учнів, форми заохочення, вплив спільної творчої діяльності на моральний дух та рівень знань у навчальному закладі розповіла Л.І. Березнюк, бібліотекар середньої школи № 277 м. Києва.

Досвідом роботи бібліотеки поділилася завідуюча гімназії № 315 Н. В. Виноградова.

Було приємно отримати лист-подяку від імені адміністрації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка колективу бібліотеки та особисто директору Конашко Галині Борисівні за співпрацю, організацію та проведення просвітницьких заходів.

Семінарскі заняття в Молодіжній бібліотеці надихнули учасників на подальшу співпрацю. Серед планів на наступний навчальний рік – обмін літературою, створення бібліотечних пунктів МСМБ «Молода гвардія» для вчителів, Проект «Бібліотека іде в люди» та багато іншого!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ