Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.02.2020 р.

Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок

Знайди професію для себе

У вирі доріг, що відкриваються перед молодими людьми, постає питання: Яку професію обрати? Інформація викладачів училища щодо умов вступу до закладу допоможе тим, хто ще не визначився.Вище комерційне училище входить до складу Київського національного торговельно-економічного університету, готує фахівців із спеціальностей: товарознавець-комерсант, комерційна діяльність (комерсант реклами), технологія харчування та з професій: продавець продовольчих, непродовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів, флорист; кухар; кондитер; оператор лінії у виробництві харчової продукції; бармен-офіціант.

Більш детальну інформацію можете отримати на Інтернет сторінці: www.vku.com.uaЗ особливою цікавістю усі присутні знайомилися з роботами, виконаними студентами училища: кавовим із запахом ванілі деревцем, декорованою тканиною рамкою, мініатюрними туфельками, рогом достатку, декоративним оздобленням подарунків, пляшок тощо.Майстер-клас продемонстрували студенти III курсу училища з карвінгу – мистецтво художнього різання овочів і фруктів. Цікаво, що цей вид мистецтва зародився багато років тому на Сході, й за тисячі років став частиною національних традицій. Майстри карвінгу передавали свої знання у спадок.

Основою для створення карвінгових «шедеврів» використовувалися знайомі нам, дуже корисні овочі та фрукти. Погляньте, яка чудова ваза... з гарбуза, а в ній квіти – з буряка, моркви та редьки. Зроблені з любов’ю своїми руками овочеві витвори розвивають фантазію, збагачують уяву і просто додають гарного настрою.Творчий запал ще більше передався аудиторії після перегляду фільму про училище та детального розгляду мініатюрних карвінгових прикрас. Учні школи № 21, яким пощастило бути присутніми на імпровізованому майстер-класі, отримали не лише задоволення, але й корисну інформацію як альтернативу для майбутнього вибору життєвого шляху.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ