Останнє оновлення: 19.01.2018 р.

"Венеція. Відображення" (Фотовиставка)

січень, 2012 р.

Місто Венеція є справжнім шедевром, створеним людськими руками наперекір природі.

Читальна зала і вестибюль нашої бібліотеки перевтілилися у вузенькі венеціанські вулички: навкруги гондоли, катери, будинки у воді, міст Ріальто …

Венеція повністю унікальна, оспівана в творчості багатьох поколінь поетів, письменників, художників, архітекторів, музикантів. Вона славна своєю красою і привабливістю для туристів.

Автори фотовиставки: Раїса Вітановська, Олена Теслярська, Ганна Михєєва, Юрій Семенов, Оксана Шевченко, любителі яскравих подорожей, зобразили Венецію під нестереотипним кутом зору.

Кожен з авторів експозиції колажних фотографій по-своєму досліджував зображення Венеції. Там люди не ходять, а плавають, усе може стати хитким у будь-яку мить, де кожен будинок - це острів історії.

Артроботи сколажовані так, що спершу здається, ніби дивишся на два фото єдиного зображення, одне з яких нібито перевернуто. Однак, уважніше придивившись до знімків, розумієш, що зображено зовсім різні, але дуже схожі місця

Усі автори виставки - учасники дивовижних поїздок по світових "гарячих точках" сучасного мистецтва, організованих проектом "АртДизайнМира" (під егідою молодіжного об'єднання Київської організації союзу дизайнерів України "Варто").

Додатково див.: http://artdesignworld.org

Завітайте на виставку, де зможете побачити втілення нестандартних ідей у фотографії за адресою: вул. Толстого, 49

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ